Молокия

Рейтинг: 3.2 из 5 (73 отзыва), просмотров: 27667

Вкусная молочка

Гость (Украина, Одеса) среда, 11 июля
Очень нравится молочка Молокия. Часто беру творог 5%, молоко до кави и йогурты. Качество отличное Очень нравится молочка Молокия. Часто беру творог 5%, молоко до кави и йогурты. Качество отличное 0 согласны, 0 не согласны

Якість молока знизилась

Тетяна, Киіів (Украина, Київ) 19 июня, 2018 год
Раніше купували лише молоко ТМ "Молокія", діти пили й для домашніх йогуртів, але останнм часом замість йогурту виходила якась незрозуміла рідка субстанція непридатна для вживання -Молокію не купуємо. Закваску для йогурту перевірила на якість, використавши молоко іншого виробника - заквасилось суперово. Раніше купували лише молоко ТМ "Молокія", діти пили й для домашніх йогуртів, але останнм часом замість йогурту виходила якась незрозуміла рідка субстанція непридатна для вживання -Молокію не купуємо. Закваску для йогурту перевірила на якість, використавши молоко іншого виробника - заквасилось суперово. 0 согласны, 0 не согласны

вершки пастеризовані 35% - жах

Гость 9 июня, 2018 год
купила пастеризовані вершки жирністю 35 відсотків , ціна 96 грн. за 1 літр. Коли відкрила упаковку, була жахливо розчарована, верши надзвичайно кислі. Значно кисліші ніж сметана. Довелося перекуповувати вершки вже перевіреної марки. Гроші викинуті на вітер. купила пастеризовані вершки жирністю 35 відсотків , ціна 96 грн. за 1 літр. Коли відкрила упаковку, була жахливо розчарована, верши надзвичайно кислі. Значно кисліші ніж сметана. Довелося перекуповувати вершки вже перевіреної марки. Гроші викинуті на вітер. 0 согласны, 0 не согласны

Сметана густая 20%

Ольга (Харьков) (Украина, Київ) 8 июня, 2018 год
Вчера купила сметану "Молокия" густая, 20%. Такая вкусная! Ничего подобного не ела. Во-первых абсолютно натуральная без всяких загустителей, во-вторых полезная, т.к. присутствуют молочнокислые бактерии. Похожа на йогурт, сделанный дома в мультиварке, только жирнее. Чем-то напоминает взбитые сливки. Мы дома за раз вдвоем с мужем почти всю баночку (330 г.) съели. Очень вкусно! Вчера купила сметану "Молокия" густая, 20%. Такая вкусная! Ничего подобного не ела. Во-первых абсолютно натуральная без всяких загустителей, во-вторых полезная, т.к. присутствуют молочнокислые бактерии. Похожа на йогурт, сделанный дома в мультиварке, только жирнее. Чем-то напоминает взбитые сливки. Мы дома за раз вдвоем с мужем почти всю баночку (330 г.) съели. Очень вкусно! 0 согласны, 0 не согласны

Молоко и кефир

Людмила. г.Черновцы (Украина, Суми) 31 мая, 2018 год
Покупаю только молокию, у нас всегда свежие и постоянные поставки. Вкусно и удобно!!! Покупаю только молокию, у нас всегда свежие и постоянные поставки. Вкусно и удобно!!! 0 согласны, 0 не согласны

Очень вкусная продукция

Гость (Украина, Київ) 25 мая, 2018 год
Мне очень нравится вся продукция , всегда покупаю кефир, молоко, йогурт, творожок. Всегда свежее и вкусное.Спасибо за то что вы есть. Мне очень нравится вся продукция , всегда покупаю кефир, молоко, йогурт, творожок. Всегда свежее и вкусное.Спасибо за то что вы есть. 0 согласны, 0 не согласны

Молоко

Гость (Украина, Київ) 14 мая, 2018 год
900гр. Це має бути соромно. Чому не 1 л. 900гр. Це має бути соромно. Чому не 1 л. 0 согласны, 0 не согласны

Масло,яке тільки походить від слова масло,це якась незрозуміла речовина

Гость (Украина) 15 марта, 2018 год
Масло незрозумілої пастоподібної маси з крупинками,яка в холодильнику не змінює форму!Це жахливе масло !Не рекомендую! Масло незрозумілої пастоподібної маси з крупинками,яка в холодильнику не змінює форму!Це жахливе масло !Не рекомендую! 1 согласны, 1 не согласны

Несправедливое начисление зар.платы

Гость (Украина, Київ) 7 февраля, 2018 год
Работая на Молокии с 8 до 20 не могу себе позволить купить эту продукцию.Зар.плата мизерная Работая на Молокии с 8 до 20 не могу себе позволить купить эту продукцию.Зар.плата мизерная 0 согласны, 1 не согласны

Очень вкусная и качественная продукция Молокія

Ольга киев (Украина, Львів) 11 января, 2018 год
Всегда покупаю только эту ТМ. обычно беру кефир в бутылке - настоящий и очень вкусный. а сметана в стакане - просто сказка.Рекомендую! Малая пьет молоко только этой ТМ, пробовала давать друое - вообще пить нехочет.Молокия очень хорошая и вкусная, единственный минус - найти в магазинах возле дома бывает сложно, обычно в новусе или в ашане покупаю Всегда покупаю только эту ТМ. обычно беру кефир в бутылке - настоящий и очень вкусный. а сметана в стакане - просто сказка.Рекомендую! Малая пьет молоко только этой ТМ, пробовала давать друое - вообще пить нехочет.Молокия очень хорошая и вкусная, единственный минус - найти в магазинах возле дома бывает сложно, обычно в новусе или в ашане покупаю 1 согласны, 0 не согласны

Йогурт

Гость (Украина, Тернопіль) 11 января, 2018 год
Вітаю! Ваші йогурти дуже кльово оновились, але є одна проблема - фруктоза, а це зле (бомба для ожиріння).
Поки не дочиталась пила із задоволенням.
Поки не дочиталась пила із задоволенням.

Где купить

Гость (Украина, Одеса) 10 января, 2018 год
В городе герое Одессе последние пол года с продукцией происходят какие-то метаморфозы. Летом в жару за 35 я встречал допотопную брендованную газель без холодильной установки. Это пи***ц дорогие товарищи. Этим можно объяснить почему их продукция воняла и скисала. Но сейчас уже зима продукция уже не скисает зато купить её невозможно. Спрашивала у продавцов они говорят, что её (продукцию) привозят когда...  Читать отзыв В городе герое Одессе последние пол года с продукцией происходят какие-то метаморфозы. Летом в жару за 35 я встречал допотопную брендованную газель без холодильной установки. Это пи***ц дорогие товарищи. Этим можно объяснить почему их продукция воняла и скисала. Но сейчас уже зима продукция уже не скисает зато купить её невозможно. Спрашивала у продавцов они говорят, что её (продукцию) привозят когда им вздумается. На горячую линию дозвониться не удалось. Наведите пожалуйста порядок с логистикой в городе герое Одессе. 0 согласны, 1 не согласны

доставка!

Гость (Украина, Бучали) 10 декабря, 2017 год
раніше нам в мукачеве привозили продукцію зранку ! тепер в вечері. змушені купляти іншу. зробіть більше автомобілів з доставкою продукцією до міста. раніше нам в мукачеве привозили продукцію зранку ! тепер в вечері. змушені купляти іншу. зробіть більше автомобілів з доставкою продукцією до міста.
Достоинства:
  1. хороша продукція
Недостатки:
  1. довго чекати

Найкраща молочна продукція!

Гость (Украина, Хмельницький) 5 декабря, 2017 год
Найсмачніша молочна продукція! Найсмачніша молочна продукція! 1 согласны, 0 не согласны

Творог ТМ Молокія нежирний

Гость (Украина, Київ) 2 декабря, 2017 год
Купувала песику, навіть він відмовився від такого "делікатесу" Купувала песику, навіть він відмовився від такого "делікатесу" 0 согласны, 1 не согласны

на молочных продуктах не уцказано дату производства - молоко "казкове"

Гость (Россия, Санкт-Петербург) 10 ноября, 2017 год
на молочных продуктах не указано дату выпуска -молоко "казкове" на гарячу линию дозвониться невозможно на молочных продуктах не указано дату выпуска -молоко "казкове" на гарячу линию дозвониться невозможно 0 согласны, 0 не согласны

м.Рівне.Незадовільна якість молока

Олена, м.Рівне (Украина, Одеса) 28 октября, 2017 год
Купували молочну продукцію марки"Молокія" більше 3 років, але, на превеликий жаль, за останні півроку якість продукції суттєво погіршилась. Я розумію, коли літом молоко з нормальними термінами скисає, це погана доставка або збегігання- немає питань. Зітхнула, пішла і купила ще одне. Але панове, зараз кінець жовтня, жари немає, температура на дворі 10-16*С, то чому ваше не протерміноване...  Читать отзыв Купували молочну продукцію марки"Молокія" більше 3 років, але, на превеликий жаль, за останні півроку якість продукції суттєво погіршилась. Я розумію, коли літом молоко з нормальними термінами скисає, це погана доставка або збегігання- немає питань. Зітхнула, пішла і купила ще одне. Але панове, зараз кінець жовтня, жари немає, температура на дворі 10-16*С, то чому ваше не протерміноване молоко при кип'ятінні згортається?
Чому заплативши за неповну літру молока в твердій упаковці більше 20 гривен, я змушена знову бігти в магазин, знову платити гроші за молоко, адже ,як мені пояснили в магазині - воно має термін придатності ще 2 дні, тобто воно якісне?
Скажіть, це якість?
Чи купуючи молоко 7 днів в тиждень, а інші молочні продукти раз в 2-3 дні, я маю платити за виробника, який порушує технологічні процеси виробництва і допускає такі продукти в продаж?
Напевно ваш час минув, бо в гонитві за прибутками ви забули про якість та ваших споживачів. Мені прикро :(
Достоинства:
  1. Вже більше, нажаль, не бачу
Недостатки:
  1. Терміни молока не відповідають вмісту продукту всередині пекета

Разочарована

Гость (Украина) 24 сентября, 2017 год
Примерно год молочку всю наша семья покупала исключительно Молокию. Сразу очень понравилась. Сейчас уже чувствуется , что качество уже не то. Масло 82,5- вообще кошмар! Не замерзает в холодильнике и на вкус чувствуется спред. Молоко уже не вкусное стало совсем, вода и порошок . Сметана ещё более - менее, но только 21%. 12%_ не нравится ( кислая и сразу приоткрытыми...  Читать отзыв Примерно год молочку всю наша семья покупала исключительно Молокию. Сразу очень понравилась. Сейчас уже чувствуется , что качество уже не то. Масло 82,5- вообще кошмар! Не замерзает в холодильнике и на вкус чувствуется спред. Молоко уже не вкусное стало совсем, вода и порошок . Сметана ещё более - менее, но только 21%. 12%_ не нравится ( кислая и сразу приоткрытыми в банке молочный рассол плюхается ). Я бы предложила Молокии: улучшите качество, можете цены поднять на продукцию , если будет действительно молочка , а не хотя и растительные жиры- я бы покупала. 0 согласны, 0 не согласны

Сливочное масло

Христиния (Украина, Київ) 22 сентября, 2017 год
Покупала масло сливочное 72.5% -очень понравилось, давно такое масло не ела... Покупала масло сливочное 72.5% -очень понравилось, давно такое масло не ела... 0 согласны, 0 не согласны

Йогурт 1.6

Валентина (Украина, Одеса) 4 сентября, 2017 год
Смачно , корисно, доступно. Смачно , корисно, доступно.
Достоинства:
  1. Раніше пила тільки з наповнювачем, спробувала Молокію без цукру, смачно та корисно, рекомендую
Недостатки:
  1. Не знайшла дати виготовлення( є лише "вжити до" тому скільки зберігається не зрозуміло..

Що ж нас так дурять за наші ж гроші, не продукція, а сплошне дєрьмо

Olja (Украина, Львів) 13 августа, 2017 год
Дєрьмо, порошок, мабудь забули , як виготовляється нормальна продукція Дєрьмо, порошок, мабудь забули , як виготовляється нормальна продукція 0 согласны, 0 не согласны

кислячок

Гость (Украина, Київ) 9 августа, 2017 год
*уйня а не молоко ... *уйня а не молоко ... 0 согласны, 0 не согласны

Перебивають дати!

Гость (Украина, Тернопіль) 25 июля, 2017 год
Я вже писала відгук в гуглі.Напишу ще тут!!!Молокія перебиває дати!Купила молоко яке придатне чи то до 26 чи 28.Друга цифра перебита 100% бо до того видно,що було або 0 або 3.Зранку хотіла закип'ятити, а то вже не молоко а кефір і запах відповідний!Купувала продукцію "Молокії" щодня,тепер не буду! Я вже писала відгук в гуглі.Напишу ще тут!!!Молокія перебиває дати!Купила молоко яке придатне чи то до 26 чи 28.Друга цифра перебита 100% бо до того видно,що було або 0 або 3.Зранку хотіла закип'ятити, а то вже не молоко а кефір і запах відповідний!Купувала продукцію "Молокії" щодня,тепер не буду! 0 согласны, 0 не согласны

Казаков вже не казкове

Гость (Украина, Київ) 11 июля, 2017 год
Очень любили молоко казкове, но когда изменился рисунок на упаковке, то явно изменилось и качество самого молока в худшую сторону — водянистое, без пикантного вкуса. Причем изначально покупали молоко разной жирности, вкуснющее было..., а теперь вода водой. Могу сказать, что сливочное масло вкусное и натуральное— нравится Очень любили молоко казкове, но когда изменился рисунок на упаковке, то явно изменилось и качество самого молока в худшую сторону — водянистое, без пикантного вкуса. Причем изначально покупали молоко разной жирности, вкуснющее было..., а теперь вода водой. Могу сказать, что сливочное масло вкусное и натуральное— нравится 0 согласны, 0 не согласны

100%))))

Юлія (Украина, Житомир) 10 июля, 2017 год
Сьогодні(10.07.2017) купила сметану від молокії (а саме Fresh mailk в упаковці по 330г)
Задоволена на всі 100%- сметана реально густа ,смачна -буду тепер постійно купувати (як на мене найкраща- навіть інші дорогі марки не роблять такої густої та смачної сметани)
настільки сподобалась ,що мене аж це спонукало залишити хороший відгук.надіюсь і надалі Молокія буде виготовляти такі якісні продукти. Молокия - 100%))))

Погана якість.

Гість (Украина, Львів) 6 июня, 2017 год
Раніше завжди купувала масло ТМ "Молокія". Було смачне, запашне, майже як домашнє. Але останнім часом воно кудись зникло... Тепер в упаковці якась невідома субстанція, штучний присмак і таке враження, що там самий крохмаль. Те саме з молоком і сметано. Вже рік як моя сім'я не вживає продукцію даної ТМ. Дуже шкода, що в нашій країні продукти якісні лише на початку...  Читать отзыв Раніше завжди купувала масло ТМ "Молокія". Було смачне, запашне, майже як домашнє. Але останнім часом воно кудись зникло... Тепер в упаковці якась невідома субстанція, штучний присмак і таке враження, що там самий крохмаль. Те саме з молоком і сметано. Вже рік як моя сім'я не вживає продукцію даної ТМ. Дуже шкода, що в нашій країні продукти якісні лише на початку розкрутки ТМ, а потім бадяжуть рідкісну гидоту... Сумно. 0 согласны, 0 не согласны

Нова якість

Споживач (Украина, Львів) 14 мая, 2017 год
Я обожнювала кисломолочний сир від МОЛОКІЇ, але після зміни дизайну упаковки та розширення асортименту до 2 видів цього сиру якість абсолютно інша - на смак сир
9 % жирності просто ніякий ( хоч колись я вважала його найсмачнішим на ринку молочної продукції)дуже шкода, що тепер не має такої продукції

Новий дизайн - прикриття жахливої якості

Гость (Украина, Київ) 30 марта, 2017 год
Купила сьогодні йогурт Молокія в упаковці з новим дизайном. Якась порошкова на смак біла водичка. Жах! Більше брати не буду і нікому не раджу. Купила сьогодні йогурт Молокія в упаковці з новим дизайном. Якась порошкова на смак біла водичка. Жах! Більше брати не буду і нікому не раджу. 0 согласны, 0 не согласны

Просрочка

Гость (Украина, Київ) 16 марта, 2017 год
Тільки відкрив одразу кислий запах, спробувавши на смак, воно було зіпсоване.
На упаковці було вказано що строк придатності ще 3 дні (((
Тільки відкрив одразу кислий запах, спробувавши на смак, воно було зіпсоване.
На упаковці було вказано що строк придатності ще 3 дні (((

за якість - респект!!

Олександр (Португалия, Porto) 31 января, 2017 год
Я знаю як і з чого робляться усі продукти на цьому підприємстві,бо сам там довгий час працював і все бачив: починаючи від місць забору до фасовочних цехів... Наприклад,для йогурту відбирається найкраще молоко по всіх показниках і обовязково фермерське,а наповнювачі тільки натуральні: сам бачив великі цистерни з чимось схожим на варення(з Франції). Сметану виробляють за Гостом ще 80х років... Вони чи...  Читать отзыв Я знаю як і з чого робляться усі продукти на цьому підприємстві,бо сам там довгий час працював і все бачив: починаючи від місць забору до фасовочних цехів... Наприклад,для йогурту відбирається найкраще молоко по всіх показниках і обовязково фермерське,а наповнювачі тільки натуральні: сам бачив великі цистерни з чимось схожим на варення(з Франції). Сметану виробляють за Гостом ще 80х років... Вони чи не єдині хто робить без різних добавок... Ще коли я працював, то виявлялися підробки під Молокію((( Наприклад,знаю що Галичина підробляла(зловили на оарячому) А от смакові показники багато залежать від пори року: зимою найгірше,бо корови постійно на сухому раціоні... Тому за Молокію впевнений на 100%. Раджу купляти продукцію лише у авторизованих маназинах,де її підвозять завжди свіжу і прямо з заводу... Бо інакше можна натрапити на підробку((( 0 согласны, 0 не согласны

Молочные продукты

Йогурт Люстдорф На здоров'я