Не повернули гроші протягом 14 днів - Отзывы о Kasta

Kasta
Отзыв написан 19 декабря, 2018 год 136 просмотров
 Отзыв о Kasta по адресу Киев, Харьковское шоссе, 201/203, БЦ "modnaVilla" Замовляла багато раз,все подобалося,вчасно повертали гроші, якщо товар не підійшов.Але цього разу просто жах якийсь.Замовила ялинку,прийшла в коробці ще половина іншої ялинки,плюс ножок для ялинки не було.
М2FD48B 6.12 отримала курєром.7.12 повернула в відділення.Все,до тепер в кабінеті навіть не відображається ,що я повернула товар.Чому так?Чекаю кошти 14 днів?

Ответ представителя Kasta 20 декабря, 2018 год
Оксана, шкодуємо, що Ви зіткнулися з цією ситуацією!
Наші спеціалісти з контролю якості обов'язково проведуть аналіз причин - як так таке могло трапитися.
Будь ласка, завжди оглядайте замовлення при отриманні, щоб уникнути такого випадку у майбутньому.
Бачимо, що Ви повертали замовлення через наше відділення.
Приносимо вибачення за затримку в прийнятті повернення, яка може бути пов'язана з завантаженністю складу. Ми внесли номер Вашого замовлення на перевірку інформації і постараємося вирішити питання якомога швидше.
Дякуємо за відгук!
Оксана 22 декабря, 2018 год
Замовлення M2FD48B.Мені відповіли на гарячій лінії, що кошти точно повернуться до 24.12,але вже 22.12,коштів немає,прпереду вихідні.Я повертала на відділенні касти товар оглянули,чому до тепер гроші не повернули?І в які сроки чекати повернення?

Интернет-магазины Киев: отзывы

Welovemebel.com.ua

Интернет-магазины, Киев, бул. Дружбы Народов, 23, -1 этаж "Центральный Дом Мебели"
4.6
8551 просмотр
Плохого качества мебель! Не рекомендую данную контору! Плохого качества мебель, которая прослужила нам не долго..... Увы. выброшенные деньги на ветер. Продают подделки, купленные в Китае..... 100 раз подумайте перед покупкой, нужна ли вам мебель плохого качества от Welovemebel. Разочарование ((((((((((((((((
Welovemebel.com.ua Ответ представителя Welovemebel.com.ua
четверг, 23 января
Нам искренне жаль, что у Вас есть претензия к качеству нашего товара. Для сети магазинов WELOVEMEBEL мы тщательно отбираем поставщиков...

mobileparts.kiev.ua интернет-магазин

Интернет-магазины, Киев, Ушинского 4, нижняя парковка радиорынка 1-й этаж
1.8
21251 просмотр
все хорошо заказывал батарейку на моторолу , работает вроде хорошо, на сутки хватает, старая за час разряжалась

Kasta

Интернет-гипермаркет Kasta. 1000000 товаров. От одежды до техники.

Интернет-магазин растений Agrostore
Интернет-магазин растений Agrostore