Не повернули гроші протягом 14 днів - Отзывы о Kasta

Kasta
Оксана Отзыв написан 19 декабря, 2018 год 90 просмотров
 Отзыв о Kasta по адресу Киев, Харьковское шоссе, 201/203, БЦ "modnaVilla" Замовляла багато раз,все подобалося,вчасно повертали гроші, якщо товар не підійшов.Але цього разу просто жах якийсь.Замовила ялинку,прийшла в коробці ще половина іншої ялинки,плюс ножок для ялинки не було.
М2FD48B 6.12 отримала курєром.7.12 повернула в відділення.Все,до тепер в кабінеті навіть не відображається ,що я повернула товар.Чому так?Чекаю кошти 14 днів?

Ответ представителя Kasta 20 декабря, 2018 год
Оксана, шкодуємо, що Ви зіткнулися з цією ситуацією!
Наші спеціалісти з контролю якості обов'язково проведуть аналіз причин - як так таке могло трапитися.
Будь ласка, завжди оглядайте замовлення при отриманні, щоб уникнути такого випадку у майбутньому.
Бачимо, що Ви повертали замовлення через наше відділення.
Приносимо вибачення за затримку в прийнятті повернення, яка може бути пов'язана з завантаженністю складу. Ми внесли номер Вашого замовлення на перевірку інформації і постараємося вирішити питання якомога швидше.
Дякуємо за відгук!
Оксана 22 декабря, 2018 год
Замовлення M2FD48B.Мені відповіли на гарячій лінії, що кошти точно повернуться до 24.12,але вже 22.12,коштів немає,прпереду вихідні.Я повертала на відділенні касти товар оглянули,чому до тепер гроші не повернули?І в які сроки чекати повернення?

Интернет-магазины Киев: отзывы

Интернет-магазины, Киев, ул. л. Антоновича, д. 44
4.9
Шоппинг на Modoza.com Очень довольна покупкой, заказывала босоножки Marino Fabiani, рекомендую modoza.com всем друзьям и знакомым. Недостатков нет.

Kasta

Интернет-гипермаркет Kasta. 1000000 товаров. От одежды до техники.

ANSWEAR.ua
ANSWEAR.ua