Ніколи більше. - Отзывы о Kasta

Проблема решена
Kasta
Ольга Ольга Отзыв написан 19 декабря, 2018 год 45 просмотров
 Отзыв о Kasta по адресу Киев, Харьковское шоссе, 201/203, БЦ "modnaVilla" Це був мій перший і останній заказ у цій шарашкиній конторі.Замовляла 23,11,з 30,11 товар типу в них на складі і якщо він на складі,то що до 19,12 його не можна було запакувати?Звідси і висновок,що даного товару в них на складі не було і немає,а відтягування терміну доставки це "бред сивой кобылы",вони його і не збирались відправляти.Сьогодні я відмінила заказ,бо зимова куртка дитині вже не потрібна,вже купили.Єдиний плюс ,це те що гроші за товар повернули одразу.
PS.Каста,можете не відповідати на даний відгук,немаю більше бажання з вами спілкуватись і бонуси ваші мені не потрібні,мій аккаунт можете видалити.

Ответ представителя Kasta 19 декабря, 2018 год
Ольго, щиро шкодуємо, що підвели Вас з терміном доставки!
Дійсно, цього року ми не очікували такої кількості замовлень, через що склад не встиг швидко запаковувати замовлення і виникла значна затримка.
Наразі це питання ми вирішили, відкривши другий склад, і сподівається, що в майбутньому уникнемо подібної ситуації.
Розуміємо Вашу реакцію і приносимо вибачення за незручність.

Интернет-магазины Киев: отзывы

MODOZA.com

Интернет-магазины, Киев, ул. Раисы Окипной 4б, офис 11а
4.9
Сапожки:)! Купила сапожки (две пары:)). Качество отличное.удобные. красивые.в обычных магазинах таких не купишь. Спасибо. До новых встреч!

Kasta

Интернет-гипермаркет Kasta. 1000000 товаров. От одежды до техники.

ANSWEAR.ua
ANSWEAR.ua