модна каста продає сміття - Отзыв о Kasta

https://www.otzyvua.net/modnakasta Киев, Харьковское шоссе, 201/203, БЦ "modnaVilla"
От зоряна42656https://www.otzyvua.net/user/42656, опубликован 13 августа, 2017 год

зоряна 13 августа, 2017 год заказ M1F3R45 замовила енергозберігаючу лампочку коли сьогодні в мене виникла потреба використати цю лампочку я була просто шокована виявилося що мені прислали уже використану перегорівшу лампочку .яку я так розумію повернули по гарантії в звичайний магазин(тому що ця лампочка має рік гарантії згідно напису на коробці ).модна каста просто витирає ноги об своїх покупців. 4 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Kasta (Украина, Київ) 30 августа, 2017 год Зоряно, кошти за повернення по замовленню M1F3R45 перераховано на Вашу банківську карту.
З повагою, команда modnaKasta.
Ответ представителя Kasta (Украина, Київ) 17 августа, 2017 год Зоряно, дякуємо за відгук.
Відповідь про можливість повернення товару відправили Вам на Вашу електронну адресу. Вибачаємося незручності. Щодо терміну придатності енергозберігальних лампочок, то, як нам повідомив постачальник цієї акції, він становить 10 років.
З повагою, команда modnaKasta.
Я и есть Егор (Россия, Волгоград) 13 августа, 2017 год Для сведения .Энергосберегающие лампочки не производят наверно года два .Все перешли на лед .Поэтому автоматом вы получили - брак .просрочку.не леквид .Что есть за обычным делом ,для данного продавца мк .
Ответ представителя Kasta (Украина, Київ) 14 августа, 2017 год Руслан, благодарим за комментарий.
По отзыву Зоряны подали запрос. Обязательно разберемся.
С уважением, команда modnaKasta.
Я и есть Егор (Украина, Одеса) 14 августа, 2017 год По моим номерам опубликованных заказов тоже надо бы разобраться а то просто красиво отписали и все .
Ответ представителя Kasta (Украина, Київ) 15 августа, 2017 год Руслан, для того, чтобы провести расследование по тем номерам заказов, которые Вы указали, необходимы фото товаров. Кроме того, Ваши заказы датируются январем-апрелем, что вносит дополнительные сложности.
Как Вы написали в своем отзыве, тот товар, который Вы приобрели по этим заказам, Вы выбросили. То есть сейчас нет возможности предъявить поставщику доказательства некорректности дат производства этого товара.
Искренне сожалеем. Были бы рады разобраться, yj пока пришлось ограничиться рекламацией-предупреждением поставщикам по Вашим заказам.
С уважением, команда modnaKasta.
Я и есть Егор (Россия, Волгоград) 15 августа, 2017 год Вот и почему Я и делаю покупки ,в других интернет магазинах из топ 40 .А вы за бортом .
Ответ представителя Kasta (Украина, Київ) 13 августа, 2017 год Дякуємо, Зоряно, за відгук.
Ви отримали це замовлення 25 квітня. Згідно правил повернення товару можливо протягом 14 календарних днів. Проте ми спробуємо знайти вихід із ситуації: відправляємо запит на постачальника стосовно терміну гарантії цього товару й можливості його повернення. Відповідь надамо Вам на електронну адресу протягом 3 робочих днів.
С повагою, команда modnaKasta.

Kasta

Kasta (раніше modnaKasta) - fashion online-рітейлер. Заснована в 2010 році. Генеральний директор - Андрій Логвин.
У...

Екватор літа! Суперлітня акція!
Налаштуйся на хвилю Kasta FM й лови ТОПові хіти цього літа!

modnaKasta стає Kasta
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
8 Березня...
23 лютого...