Нет информации о заказе :( - Отзыв о modnaKasta

https://www.otzyvua.net/modnakasta Киев, Харьковское шоссе, 201/203, БЦ "modnaVilla"
От Сергій, опубликован 1 декабря, 2016 год

Сергій 1 декабря, 2016 год Мой заказ G18BRE6, покупку зробив ще до Black Friday. Судячи з треку посилка на вашому складі вже з 28-го. А в кабінеті статус все ще очікується... В чаті чіткої відповіді немає, чи отримали чи ні. З якої дати мені потрібно відраховувати заявлені Вами 5 робочіх днів? з тої дати яку ви покажите колись в ЛК? 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя modnaKasta (Украина, Київ) 2 декабря, 2016 год Добрий день, Сергію.
Ми вияснили, що Ваше замовлення прийшло під іншим трекінг-номером, а саме -92612999985051071250007748.
Теперь посилку потрібно зареєструвати повторно й продовжити процес передачі. Ми будемо Вас інформувати.
Дякуємо за Ваш відгук.
Сергій (Украина, Львів) 4 декабря, 2016 год Результат 0. По чату казали раніше що посилку отримали, та скоро вона буде переслана в Україну. Тут та по телефону відповіли що потрібно переєструвати на інший трек, я це зробив(G195AZ3), результат 0.... Вибачте, це дуже бісить, посилка вже майже тиждень на Вашому складі, але мені ніхто не може орієнтовно сказати коли вона буде в Україні. Ще прохання, прибрати оту Вашу інформаційну панель про статус товару всі в один голос твердять що статус "зміниться" за три дні, але тиждень пройшов і статус далі "Заказ ожидается на складе в США"

modnaKasta

У 2015...

Leboutique Шопинг клуб Leboutique.
Єдиний виняток — відділення №3 у м.Дніпро, воно не працює 1-го та 9-го травня.
Гарних свят!
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
8 Березня...
23 лютого...