Навіщо міняти найменування товару? - Отзыв о Kasta

https://www.otzyvua.net/modnakasta Киев, Харьковское шоссе, 201/203, БЦ "modnaVilla"
От Оксана, опубликован 3 октября, 2016 год

Оксана 3 октября, 2016 год Доброго дня. Сьогодні знову прийшлось відмінити два закази (M16R3DB, M16RZ37). Якщо чесно, то ці "технічні збої" вже набридли. І якщо в вас не має в наявності замовленого товару, то відміняйте його, а не змінюйте без відома.
Недавно отримала заказ M1619BE і відправила його назад (так, як найменування було змінене вже після того, як я отримала заказ і я отримала не те, що замовляла).
Питання: навіщо тратити ваш і наш час?

Ответ представителя Kasta (Украина, Київ) 3 октября, 2016 год Добрий день, Оксано!
Дякуємо за справедливе зауваження. Ми працюємо в напрямку уникнення подібних ситуацій, однак помилки інколи трапляються.
Вибачте, що трішки засмутили Вас. Виправимось.
Хорошого дня, Оксано.

Kasta

Kasta (раніше modnaKasta) - fashion online-рітейлер. Заснована в 2010 році. Генеральний директор - Андрій Логвин.
У...

modnaKasta стає Kasta
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
8 Березня...
23 лютого...
#FashionCharityPopUpStore...
Круті призи від Насті Каменських Хочете виграти один з 5-ти крутих призів від Насті Каменських?
Тоді мерщій беріть участь в нашому Giveaway

Remo интернет-магазин

3G-Digger интернет-магазин