Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Жадность. скупость или просто может не умелое управление ? - Отзыв о modnaKasta


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 708

Рейтинг: 4.3, всего отзывов 2220

https://www.otzyvua.net/modnakasta Киев, Харьковское шоссе, 201/203, БЦ "modnaVilla"
От Роман Евгеньевич34560https://www.otzyvua.net/user/34560, опубликован 26 сентября, 2016 годРоман Евгеньевич 26 сентября, 2016 год В последнее время мой любимый сайт МК просто испаганился .Ассортимент да его просто нет .Нет предметов повседневных .Одни и те же позиции уже продаются очень долго .С вашим топ 40 вообще жесть .Что и как не могу понять . представить. конкурировать вам с другими интернет магазинами очень сложно .Посмотрите на ваших конкурентов и сделайте выводы ибо у вас самый скудный самый малый ассортимент среди инет магазинов .Процветания и осветления вам . 2 согласны, 3 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя modnaKasta (Украина, Київ) 26 сентября, 2016 год Добрый день, Роман Евгеньевич!
Мы двигаемся в направлении расширения ассортимента на сайте, а также работаем над предоставлением самых низких цен.
По поводу списка "топ-40": он создавался с учетом товарной специализации компаний и с использованием рейтинга SimilarWeb при оценке онлайн-составляющей бизнеса. В этот список попали лидеры рынка - компании, доверие к которым подтверждается реальными действиями - покупками и посещаемостью. Список "топ-40" мы будем пересматривать ежемесячно. Если на рынке будут появляться новые лидеры, они будут включены в наш список.
Надеемся на совместную дальнейшую дружбу!


modnaKasta

Компанія modnaKasta - fashion online-рітейлер. Заснована в 2010 році. Генеральний директор - Андрій Логвин.
Місія компанії - захоплювати клієнтів, постійно впроваджуючи інноваційні послуги, зробити online -шопінг простіше, швидше й дешевше.
У 2015...

Интернет-магазины новости

Про графік роботи відділень modnaKasta 9 травня Цього дня за стандартним графіком працюватимуть відділення в наступних містах:...
Leboutique Шопинг клуб Leboutique.
Замовили щось та не встигли забрати до травневих свят? Без паніки. Відділення modnaKasta працюють за звичайним графіком.
Єдиний виняток — відділення №3 у м.Дніпро, воно не працює 1-го та 9-го травня. 
Гарних свят!
Нова спортивна колекція Насті Каменських "Дай мне": ніжна чарівність елегантності Дійсно елегантно й зручно. Назва однієї з відоміших пісень співачки - лише на емблемі, треба добре придивитися. Наче таємне підморгування...
Графік роботи відділень modnaKasta на свята modnaKasta вітає зі святами і повідомляє, що завтра, 8 квітня, наші відділення будуть відпочивати.
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
modnaKasta - вже в усіх обласних центрах! Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, то можете значно економити на доставці замовлення від modnaKasta, отримуючи його у відділенні компанії....
Запрошуємо на День клієнта 19 березня! 5% знижок додатково при оплаті банківською картою!
Вітаємо найчарівніших жінок світу зі святом Весни і Любові! Протягом вихідних modnaKasta створюватиме настрій, запросивши своїх клієнтів на шалений розпродаж та відкривши двері своїх відділень по всій Україні.
8 Березня...
NKsport. Spring вже настала! Зустрічайте весну в новинках від NKsport! До календарного початку сезону ще тиждень, а Настя Каменських уже запускає нову колекцію!
23 лютого...
«Розпродаж від зірок» - на користь англійської для школярів modnaKasta вдруге стала майданчиком для приголомшливого благодійного проекту FashionCharityPopUpStore, що збирає кошти для організації літніх таборів з вивчення англійської мови.
#FashionCharityPopUpStore...

Интернет-магазины

Remo интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
3G-Digger интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ГлавМаркет

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет магазин Tangle Teezer

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин я24.com

Рейтинг: 5
2 отзыва
poza.com.ua

Рейтинг: 5
2 отзыва
o4ki.in.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
5ok.com.ua

Рейтинг: 5
2 отзыва
Интернет-магазин Остров

Рейтинг: 5
5 отзывов
Интернет-магазин "7 гномов"

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться