Модельная школа VEA MODELS отзывы

Отзывы об учебных заведениях, отзывы об учебе, отзывы студентов

Forever in my heart ❤️

Гость Отзыв написан 10 сентября, 2019 год
Vea model – це просто надзвичайна школа у якій можна отримати багато досвіду, знайти багато нового для себе та отримати масу задоволення Vea model – це просто надзвичайна школа у якій можна отримати багато досвіду, знайти багато нового для себе та отримати масу задоволення
Тусічка) Отзыв написан 10 сентября, 2019 год

VEA models - це не просто школа, це місце куди хочеться повертатися знову і знову

Alina Отзыв написан 10 сентября, 2019 год
Нажаль я вже закінчила навчання в цій школі. Я не знаю як передати усі ці відчуття що я переживала у "VEA models", це було щось особливе, незабутнє. Саме там я знайшла справжню підтримку, справжніх друзів. Кожен тиждень мене охоплювали емоції в очікуванні неділі, в очікуванні зустрічі з новими знаннями, друзями. Усі уроки були доступно передані, усі заняття з дефіле, фотопозування...  Читать отзыв Нажаль я вже закінчила навчання в цій школі. Я не знаю як передати усі ці відчуття що я переживала у "VEA models", це було щось особливе, незабутнє. Саме там я знайшла справжню підтримку, справжніх друзів. Кожен тиждень мене охоплювали емоції в очікуванні неділі, в очікуванні зустрічі з новими знаннями, друзями. Усі уроки були доступно передані, усі заняття з дефіле, фотопозування дарували велике задоволення. Завдяки "VEA models" я з невпевненої дівчинки, стала сильною і цілеспрямованою людиною. Я була готова повертатися туди хоча б кожен день, я вперше зрозуміла що таке справжнє задоволення. Велике вас дякую, VEA models!

Раджу VEA Models School всім батькам

Полина Отзыв написан 16 июля, 2019 год
Дочка закінчила цю школу 19 травня 2019 р. Я, як мама, залишилася задоволена. До групи прикріплено куратора, який підтримує зв'язок з усіма учнями, завжди відповідає на питання, контролює відвідування для того, щоб в подальшому учень міг відвідати пропущені заняття. Вважаю це важливим для якісного навчання. Організація навчання на п'ять! Все про що написано на сайті співпадає з дійсністю на сто...  Читать отзыв Дочка закінчила цю школу 19 травня 2019 р. Я, як мама, залишилася задоволена. До групи прикріплено куратора, який підтримує зв'язок з усіма учнями, завжди відповідає на питання, контролює відвідування для того, щоб в подальшому учень міг відвідати пропущені заняття. Вважаю це важливим для якісного навчання. Організація навчання на п'ять! Все про що написано на сайті співпадає з дійсністю на сто відсотків !!! Відчувається, що керівникам небайдужа думка про їхній школі.

Раджу VEA Models School всім батькам. Не сумнівайтеся.

Модельна школа VEA MODELS

Диана Отзыв написан 12 июля, 2019 год
Велике щире дякую викладачам за вкладену працю і час, за таке круте навчання донечки моделінгу, пізнавальні уроки мейкапу, дефіле, за чудові фотосесії. Дитина дуже задоволена навчанням, знайшла нових друзів. Рекомендую усім дівчаткам і хлопцям, які мріють стати моделями, йти на навчання в «Vea Models School»! Велике щире дякую викладачам за вкладену працю і час, за таке круте навчання донечки моделінгу, пізнавальні уроки мейкапу, дефіле, за чудові фотосесії. Дитина дуже задоволена навчанням, знайшла нових друзів. Рекомендую усім дівчаткам і хлопцям, які мріють стати моделями, йти на навчання в «Vea Models School»!

Школы

Новопечерская школа