Модельная школа VEA MODELS отзывы

Отзывы об учебных заведениях, отзывы об учебе, отзывы студентов
8 отзывов / 1023 просмотра

Vea models school

Apolinariyya Apolinariyya 5 марта, 2020 год
Здравствуйте , я бы хотела написать свой отзыв о Vea Models Shool.
Сперва я бы хотела подчеркнуть , что цена за пол года занятий (включая уроки дефиле , фотопозирования и различных интересных лекций с профессиональными преподавателями а ещё +съемки раз в месяц) довольно приемлемая.
Здравствуйте , я бы хотела написать свой отзыв о Vea Models Shool.
Абсолютно все преподаватели хорошие и учат так же хорошо! И да , для того , что бы быть хорошим преподавателем , не обязательно надо быть в возрасте. Так , что я не знаю почему некоторые из девочек так негативно отзываются о том , что у нас молодые учителя. К примеру меня они научили многому , это уже зависит от желания.
Теперь на счёт фотосессий. Да , визажисты не всегда могут угодить , а стилисты не всегда могут одеть тебя так как вам нравится , но девочки должны понимать , что в модельном бизнесе не все будет так , как им захо. И никого не будет интересовать нравится тебе макияж или данная одежда. Хочу так же подчеркнуть тот факт , что veamodels - это МОДЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО. А школа сделана для поиска новых лиц. А ещё для того , что бы научить девочек ( и мальчиков) чему-то новому. Кстати про девочек.. За то время как я проходила обучение в модельной школе , я увидела очень много красавиц , которые приходили в школу чисто сделать историю , выпить чаёк с печеньками и уйти. Там таких достаточно много. Чаще всего они ничем не занимаются на уроках , не слушают преподавателей , разговаривают с подругами и ничем не занимаются. Тогда выскакивает вопрос «зачем ты платишь деньги?».
Вот правда , зачем вы платите деньги , проходите на занятия с выражением лица , будто вам все должны и страдаете фигнёй? Поэтому те девочки , которые сюда пишут отзывы по типу «они меня ничему не научили» - это вы не хотели там учиться! Если вы думали , что сходить в модельную школу , это прийти , пожрать ,выучить парочку поз , просидеть в телефонах на лекциях и уйти , то нет! Вам как в школе надо все учить , запоминать и хотя бы слушать преподавателей , а не заниматься своими делами! Ведь все зависит в первую очередь от вашего желания.
Ещё одна тема , которую я бы хотела затронуть - что же будет после обучения в этой школе? Не знаю как в остальных , но в этой школе ни про кого не забывают. Девочки , которые реально учились , которые хорошо себя показали - с ними могут подписать международный контракт , после чего ими полностью начинают заниматься.
Другие девочки не остаются без дела так же.
Для этого создаётся отдельная группа с выпускницами , в которой будут кидать информацию о разных показах или фотосессиях. И абсолютно любая девочка сможет принять участие в этом кастинге и сходить на подобное мероприятие, где соответственно будет нарабатывать своё резюме.
Ну.. Собственно это все , чем я хотела поделиться после своего обучения .
Я РЕКОМЕНДУЮ эту школу , и если ваш выбор остановился на этой школе , то он хороший.
Всем пока:)

Нікому не раджу!

Kristina Kristina 3 марта, 2020 год
Що ж, провчившись 6 місяців в школі “vea model school” у Львові, в мене не залишилось майже жодного хорошого слова.
По-перше, в них дуже розпіарені сторінки, а на головній на 18к підписників-люди ставлять по 60 лайків? Не смішіть.

ДУЖЕ ГУЧНІ слова про саму школу. -«в нас професійні викладачі, а не колишні моделі» якраз таки ніякі не професіонали, чисто «малолетки» по знайомству, які працювали моделями і взагалі без харизми.

Так от, ціна така велика, не знаю чому. А, напевно за портфоліо, яке майже нічого не вартує, бо зроблено настільки гавняно?
На зйомках потрібно МОЛИТИСЯ, щоб попався хороший візажист-початківець (більшість разів мене макіяж просто спотворював) та щоб тобі підібрали образ, в якому ти не будеш виглядати як мішок.

Кожного тижня заняття фотопозування та дефіле? Ну ладно, дефіле ще норм, практика)
А позування? Нічого нас не навчили, чисто імпровізація і калхозні пози, а зараз це вже застаріло надто. От просто вбивали час таким чином. Думаю, що за 1-3 заняття нас могли б навчити всього, що за півроку, от 100%

Всіх лекцій, що зазначено (зірка інст, стилістика і тд) в нас було по 2 рази, дещо 1 раз, що доказує ще раз гучномовність)

І тут задається питання, що мене тримало дійти до кінця? Мені було цікаво, що далі. А далі не мінялось, ми не мали чіткого плану наших занять, всі були «зелені» в тому плані, і не знали, що вже давно пора було бігти звідти.
Ну а оскільки вже потратили на перші місяці пару тисяч, то вже й доплатиш до кінця
ТОМУ, ціна себе не виправдала так як і їхні слова, нікому не рекомендую цю школу.
Дякую за увагу.
Доброго дня, Христина.
1. Ми не можемо знайти учня з вашим ім'ям і прізвищем в наших списках. Ви дійсно у нас проходили навчання?
2. Ми регулярно проводимо анонімне анкетування наших учнів у всіх наших містах і школах і вперше стикаємося з подібним відгуком. Що, при всій повазі, змушує нас підозрювати, що цей відгук проплачений в рамках чорного PR.
3. Якщо це не так, то ми просимо вас ідентифікувати себе. У разі якщо ви дійсно навчалися у нас і вам настільки не сподобалося, ми готові повернути гроші за весь період навчання.

З повагою, VEA MODELS.

Vea models school

Гость Гость 2 марта, 2020 год
Я в восторге! Преподаватели замечательные! Фото просто супер. Полученные навыки бесценны. Большое всем сапибо

Forever in my heart ❤️

Гость Гость 10 сентября, 2019 год
Vea model – це просто надзвичайна школа у якій можна отримати багато досвіду, знайти багато нового для себе та отримати масу задоволення
Тусічка) Тусічка) 10 сентября, 2019 год

VEA models - це не просто школа, це місце куди хочеться повертатися знову і знову

Alina Alina 10 сентября, 2019 год
Нажаль я вже закінчила навчання в цій школі. Я не знаю як передати усі ці відчуття що я переживала у "VEA models", це було щось особливе, незабутнє. Саме там я знайшла справжню підтримку, справжніх друзів. Кожен тиждень мене охоплювали емоції в очікуванні неділі, в очікуванні зустрічі з новими знаннями, друзями. Усі уроки були доступно передані, усі заняття з дефіле, фотопозування... Читать отзыв Нажаль я вже закінчила навчання в цій школі. Я не знаю як передати усі ці відчуття що я переживала у "VEA models", це було щось особливе, незабутнє. Саме там я знайшла справжню підтримку, справжніх друзів. Кожен тиждень мене охоплювали емоції в очікуванні неділі, в очікуванні зустрічі з новими знаннями, друзями. Усі уроки були доступно передані, усі заняття з дефіле, фотопозування дарували велике задоволення. Завдяки "VEA models" я з невпевненої дівчинки, стала сильною і цілеспрямованою людиною. Я була готова повертатися туди хоча б кожен день, я вперше зрозуміла що таке справжнє задоволення. Велике вас дякую, VEA models!

Раджу VEA Models School всім батькам

Полина Полина 16 июля, 2019 год
Дочка закінчила цю школу 19 травня 2019 р. Я, як мама, залишилася задоволена. До групи прикріплено куратора, який підтримує зв'язок з усіма учнями, завжди відповідає на питання, контролює відвідування для того, щоб в подальшому учень міг відвідати пропущені заняття. Вважаю це важливим для якісного навчання. Організація навчання на п'ять! Все про що написано на сайті співпадає з дійсністю на сто... Читать отзыв Дочка закінчила цю школу 19 травня 2019 р. Я, як мама, залишилася задоволена. До групи прикріплено куратора, який підтримує зв'язок з усіма учнями, завжди відповідає на питання, контролює відвідування для того, щоб в подальшому учень міг відвідати пропущені заняття. Вважаю це важливим для якісного навчання. Організація навчання на п'ять! Все про що написано на сайті співпадає з дійсністю на сто відсотків !!! Відчувається, що керівникам небайдужа думка про їхній школі.

Раджу VEA Models School всім батькам. Не сумнівайтеся.

Модельна школа VEA MODELS

Диана Диана 12 июля, 2019 год
Велике щире дякую викладачам за вкладену працю і час, за таке круте навчання донечки моделінгу, пізнавальні уроки мейкапу, дефіле, за чудові фотосесії. Дитина дуже задоволена навчанням, знайшла нових друзів. Рекомендую усім дівчаткам і хлопцям, які мріють стати моделями, йти на навчання в «Vea Models School»!

Школы
Гимназия "Приоритет", Киев