Modax отзывы

modax.ua
4 отзыва / 381 просмотр

Хорошее качество

Nina Gailehno Nina Gailehno 30 мая, 2020 год
Для меня качество на первом плане. Я давно так думаю. Потому что давно пользсь этими услугами. Это мне нравится

Перезвонили быстро, отправили в тот же день.

Алина Алина 5 апреля, 2020 год
Заказала чулки и колготки, перезвонили быстро, отправили в тот же день. При покупки у меня были вопросы, на которые ответили сразу. Видно что менеджеры магазина не только хорошо знаю тот товар, который продают, но еще и заботятся о покупателе.
Советую. Девочкам большое спасибо!

Отличный магазин

Виктория Виктория 21 февраля, 2020 год
Это лучший сайт по белью! Заказываю уже не первый раз, перезванивают быстро, девушка менеджер отвечает на все вопросы, а если нужно, то не поленится и пойдет на склад посмотрит белье и даже замеряет линейкой (у меня так было). Сервис на высшем уровне. 14 февраля сделала заказ, забыла заказать раньше, думала уже не доставят в тот же день, но все привезли!!... Читать отзыв Это лучший сайт по белью! Заказываю уже не первый раз, перезванивают быстро, девушка менеджер отвечает на все вопросы, а если нужно, то не поленится и пойдет на склад посмотрит белье и даже замеряет линейкой (у меня так было). Сервис на высшем уровне. 14 февраля сделала заказ, забыла заказать раньше, думала уже не доставят в тот же день, но все привезли!! Советую!

не рекомендую

Олена Олена 16 января, 2020 год
Позавчора на сайті https://modax.ua замовила кардиган для мами, колір бордово-малиновий меланж. Вчора передзвонили з цього магазину, повідомили що цього кольору немає в наявності, можна обрати лише з двох неходових кольорів - хоча на сайті досі представлено 5 кольорів в наявності. Відмовилися. Вчора обрали і замовили іншу модель кардигану. Сьогодні знову передзвонили з магазину і повідомили що ця модель є, але... Читать отзыв Позавчора на сайті https://modax.ua замовила кардиган для мами, колір бордово-малиновий меланж. Вчора передзвонили з цього магазину, повідомили що цього кольору немає в наявності, можна обрати лише з двох неходових кольорів - хоча на сайті досі представлено 5 кольорів в наявності. Відмовилися. Вчора обрали і замовили іншу модель кардигану. Сьогодні знову передзвонили з магазину і повідомили що ця модель є, але надішлють її лише за передоплатою - тоді як при оформленні замовлення на сайті була опція "наложенный платеж", яку ми й обрали. В правилах доставки та оплати магазину на сайті - теж є цей варіант. Але оператор повідомила що за їх правилами одяг вони надсилають лише за передоплатою! Висновок: повна невідповідність інформації на сайті реальній роботі, або звичайний непрофесіоналізм, або можливо й шахрайство. Шкода нашого витраченого часу, будьте обережні!
P.S. Цей відгук хотіла залишити в них на сайті - але відгуки там модеруються, тож вони там просто відсутні!

Одежда
Laluna оптово-розничный магазин