Черноморск, Одесская область отзывы

Отзывы туристов об отдыхе
1 отзыв / 444 просмотра

Чорноморськ - рекомендуємо!

Юлія Юлія 5 июля, 2020 год
Сьогоднi останнiй 10-й день нашої вiдпустки в Чорноморську! Ось наші враження : 1. МОРЕ. Чисте, тепле iнколи зустрічаються водоростi, мабуть тому вода тут злегка зеленкуватого відтінку. 2. ПЛЯЖ. Пісчаний, широкий, є тенти, платні зонтики і лежаки, обладнаний перевдягалками, туалетами та душами з прісною водою. Є волейбольні поля. 3. ХАРЧУВАННЯ. Для тих, хто готує собі сам є можливість купити продукти... Читать отзыв Сьогоднi останнiй 10-й день нашої вiдпустки в Чорноморську! Ось наші враження : 1. МОРЕ. Чисте, тепле iнколи зустрічаються водоростi, мабуть тому вода тут злегка зеленкуватого відтінку. 2. ПЛЯЖ. Пісчаний, широкий, є тенти, платні зонтики і лежаки, обладнаний перевдягалками, туалетами та душами з прісною водою. Є волейбольні поля. 3. ХАРЧУВАННЯ. Для тих, хто готує собі сам є можливість купити продукти в супермаркетах ( АТБ, Копієчка, Таврія, Рибна планета), продуктових магазинчиказ, або на ринку. Хто не має бажання заморочуватись приготуванням страв, може відвідати числені кафешки, піцерії та їдальні ( ціни приємно здивують). 4.ЖИТЛО. Можна зняти на різний смак і гаманець. Ми особисто знімали 2х кімнатну квартиру на 1му поверсі за 5 хв. ходьби від моря - ціна 800 - в червні, 1000 - в липні. 5.РОЗВАГИ. Місто дуже зелене, тому приємно було просто прогулюватись вулицями в тіні величезних платанів, акацій, каштанів, катальп... або парками, в яких ще більше зелені. Чудовий подарунок зробив містянам і гостям міста Чорноморський порт - це прототип знаменитих Поьомкінських східців з Одеси, які зі сторони міста починаються білосніжними колонами, а на морському узбережжі закінчуються оглядовою площадкою. При бажанні можна відвідати музей образотворчого мистецтва. В місті багато дитячих та спортивних майданчиків, де можна з користю провести час. На морі з розваг пропонують банани, бетмени, таблетки, плюшки, катамарани і т.д.
Достоинства:
  1. Чисте море, широкий облагороджений пляж, багато зелені, помірні ціни
Недостатки:
  1. Продавці з гучномовцями на пляжі.
Рейтинг 5 из 5 на основании 1 отзыва

Отдых на море в Украине