Кража посилки в американському офісі - Отзывы о Мист Экспресс

Мист Экспресс
Ксюшка Колесник Отзыв написан 19 декабря, 2018 год 64 просмотра
Замовила на американському сайті косметику з доставкою на адрес містекспрес, а потім на Україну.
Посилку отримали 28.11.2018. Через пару днів без мого дозволу її розпакували і відправили мені фотографії, що вона пуста і запропонували утилізувати. Коли я почала скандалити з ними, чому вони її без мого дозволу розпакували і чи не вони її вкрали. Вони внятної відповіді не дали. Після переписки в пару днів вони запропонували мені варіант, що дадуть лист про те що посилка була пуста і щоб я поговорила з сайтом косметики і іншою організацією доставки. За їх словами це все що вони можуть зробити. І це просто не можливо що працівник складу вкрав все що було в посилці. Сьогодні 19.12.2018. Мої повідомлення ігноруються більше тижня, ніякого обіцяного листа я не отримала.
Працівники складу побачили, що мені прийшла косметика відомого бренду, без мого дозволу розпакували коробку і забрали всю косметику. Вони не визнають своєї вини і повертати 68 доларів відмовляються.
Такої неорганізаваної і некомпетентної організації я ще не зустрічала.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Недостатки:
  1. 1. крадуть вміст посилки
  2. 2. ігнорують повідомлення і запитання

Компания «GUNSEL»
Компания «GUNSEL»

КСД
КСД

Portal Express (Портал Экспресс)
Portal Express (Портал Экспресс)