Кража посилки в американському офісі - Отзывы о Мист Экспресс

Мист Экспресс
Отзыв написан 19 декабря, 2018 год 101 просмотр
Замовила на американському сайті косметику з доставкою на адрес містекспрес, а потім на Україну.
Посилку отримали 28.11.2018. Через пару днів без мого дозволу її розпакували і відправили мені фотографії, що вона пуста і запропонували утилізувати. Коли я почала скандалити з ними, чому вони її без мого дозволу розпакували і чи не вони її вкрали. Вони внятної відповіді не дали. Після переписки в пару днів вони запропонували мені варіант, що дадуть лист про те що посилка була пуста і щоб я поговорила з сайтом косметики і іншою організацією доставки. За їх словами це все що вони можуть зробити. І це просто не можливо що працівник складу вкрав все що було в посилці. Сьогодні 19.12.2018. Мої повідомлення ігноруються більше тижня, ніякого обіцяного листа я не отримала.
Працівники складу побачили, що мені прийшла косметика відомого бренду, без мого дозволу розпакували коробку і забрали всю косметику. Вони не визнають своєї вини і повертати 68 доларів відмовляються.
Такої неорганізаваної і некомпетентної організації я ще не зустрічала.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Недостатки:
  1. 1. крадуть вміст посилки
  2. 2. ігнорують повідомлення і запитання
3 согласны

Служба доставки: отзывы

Служба доставки, Киев, ул.Бориспольская, д. 7, офис 352
4.6
Прийнятні умови роботи Звернувся в компанію за порадою знайомих які вже не перший місяць працюють з ними. Порадували умови обслуговування і ціни, окреме спасибі дівчаткам консультантам за швидку оперативну допомогу у вирішенні окремих моментів з замовленням. думаю продовжити роботу з компанією Спасибі!!
USAinUA Ответ представителя USAinUA
суббота, 18 января
День добрий, Генадій! Прийміть нашу вдячність за відгук!) Ми раді, що у Вас залишилося позитивне враження про нашу роботу! З повагою...

Fastway быстрая доставка из Китая

Служба доставки
4.3
С Рождеством Спасибо большое за четкую, слаженную работу. Удобный кабинет. Будем сотрудничать. Успехов в новом году!
Доброго дня! Дякуємо за довіру! Зі святами!

Profimport

Курьерская служба Nectarin
Курьерская служба Nectarin

myMeest
myMeest

Portal Express (Портал Экспресс)
Portal Express (Портал Экспресс)

Компания «GUNSEL»
Компания «GUNSEL»