Посилка в Лондоні - Отзывы о Мист Экспресс

Мист Экспресс
Роман Отзыв написан 18 декабря, 2018 год 40 просмотров
Хочу розказати вам цікаву історію. Кабінет номер 066867. Посилка з трекінгом Q54498816403 .Купив товар на Британському амазон. Зареєстрував в кабінеті міст 24. Приходить 6 грудня, амазон пише, що товар доставлено. Я перевіряю особистий кабінет, статус відправлення не змінюється, думаю почекаю декілька днів. Через два дні зв'язуюсь з цим складом в Лондоні, вони кажуть, на диво, що така посилка не поступала. Я думаю, що почекаю декілька днів, можливо зареєструють, чи знайдуть її. Проходить 10 днів. 16.12 пишу до них знову де моя посилка. На моє здивування вони пишуть, що посилка у них на складі і вони чекають підтвердження, що саме я купив цю посилку(таке враження, що я екстрасенс і знаю що вони чекають від мене, бо статус посилки в особистому кабінеті не змінюється). Ні в яких їх документах не вказано, що це я маю підтверджувати, але думаю скину їм скрін листа від амазон. Проходить день, і тут вони мені пишуть, що їм цього недостатньо і що мені потрібно скинути скрін банківської транзакції на купівлю цього товару. (АДМІНІСТРАТОРИ МІСТ, ПІДКАЖІТЬ ДЕ ЦЕ Є ВКАЗАНО, ЩО Я МАЮ ВАМ ЩОСЬ СКИДУВАТИ??). Я їм пояснюю, що у мене там була гіфт карта, тому я не можу скинути транзакцію з банку. Скидую їм фото самої гіфт карти. І ТУТ НАЙЦІКАВІШЕ, ВОНИ КАЖУТЬ, ЩО ЇМ ЦЬОГО НЕ ДОСТАТНЬО, І ЩО Я МАЮ ЇМ СКИНУТИ ЧЕК НА КУПІВЛЮ ЦІЇЄ ГІФТ КАРТИ!!!!!! ЧЕК НА КУПІВЛЮ ГІФТ КАРТИ. ДЕ ЦЕ Є ПРОПИСАНО, ЩО Я ЩОСЬ МАЮ СКИДУВАТИ?????? Я ЇМ ПОЯСНЮЮ, ЩО ГІФТ КАРТА БУЛА КУПЛЕНА В БРИТАНІЇ, МОЄЮ ЗНАЙОМОЮ І ПОДАРЕНА МЕНІ. ЯК Я МАЮ ДО ЗНАЙОМОЇ ДЗВОНИТИ І КАЗАТИ, ЩОБ ВОНА ЙШЛА НА СМІТНИК І ШУКАЛА ЧЕК НА КУПІВЛЮ ДЛЯ МЕНЕ ПОДАРУНКОВОЇ КАРТИ??? ВОНИ ВІДПОВІДАЮТЬ, ЩО НІЧОГО МЕНІ НЕ ВІДПРАВЛЯТЬ ПОКИ Я НЕ СКИНУ ЧЕК НА ПОДАРУНКОВУ КАРТУ!!!!!!! І ЩО МЕНІ РОБИТИ, ЦЕ НІДЕ НЕ ПРОПИСАНО У ВАС В ДОГОВОРАХ??? В МЕНЕ ПРОПАВ ТОВАР, НЕ ПРИЙШОВ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ... ЧЕКАЮ НА ВІДПОВІДЬ КОГОСЬ З МІСТ!!!
ОТ ТАК НІКОЛИ, НІЧОГО НЕ ДОСТАВЛЯЙТИ ЧЕРЕЗ НИХ, ВОНИ ТУПО ПРИКАРМАНИЛИ МОЮ ПОСИЛКУ!!

Служба доставки: отзывы

Profimport