Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

НАЙГІРШИЙ ПЕРЕВІЗНИК! - Отзыв о Мист Экспресс


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 552

Рейтинг: 3.4, всего отзывов 10186

https://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Лідія30963https://www.otzyvua.net/user/30963, опубликован 29 ноября, 2016 годЛідія 29 ноября, 2016 год Замовила посилку, через декілька днів прийшла смс:"Очікуйте доставку завтра в певні години", я очікувала!!! За декілька хвилин до закінчення терміну звонить кур'єр й з поясненням, що уже пізно, темно ... і.т.д, й він посилку доставить завтра,. Я як нормальна людина ввійшла в положення й погодилась, хоча посилку чекала. Після цього мені прийшло смс що посилку перенесено й очікуйте доставку на наступний день також у певні години. Були плани, однак мусила бути дома й чекати посилку. В зазначений час телефонує кур'єр, розпитує як доїхати й каже очікуйте. Я очікую, однак через пів години він телефонуй й заявляє що йому забули її вложити!!!!!! Завтра привезуть !!!!! ЗАВТРА в очікувані години іі також ніхто не привіз, цього разу навіть без відмовок, просто не привезли Коли я вже через декілька днів почала дзвонити й виясняти де моя посилка, мені повідомляють ЩО МЕНІ ЇЇ НАМАГАЛИСЬ ДОСТАВИТИ ДЕКІЛЬКА РАЗІВ, АЛЕ Я ПЕРЕНОСИЛА ДАТИ, ЯЯЯ???? Й ПОСТАВИЛИ ПЕРЕД ФАКТОМ ЩО ТЕРМІНИ УЖЕ ВИЙШЛИ, Й МОЯ ПОСИЛКА НА СКЛАДІ НА ПОВЕРНЕННЯ. Слів не вистачає, й образливо водночас!!!! 9 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Meest Express (Украина, Львів) 29 ноября, 2016 год Доброго дня, Лідія! Приносимо вибачення за незручності від імені Компанії. ПІдкажіть, будь ласка, номер посилки для уточнення інформації, можливо нам вдасться повернути її для доставки. Очікуємо від Вас зворотню відповідь. Ми зацікавлені у вирішенні описаної Вами ситуації.
З повагою, "Міст Експрес"


Мист Экспресс

Мист Экспресс - служба доставки, которая входит в состав почтово-логистической группы, основанной в 1992 году международной корпорацией Meest Corp. Inc. (Toronto, Canada). Основные виды услуг:


доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;
доставка международных почтовых отправлений;
адресная доставка...
, , ,

Адреса и контакты

Служба доставки

Курьерская служба Nectarin

Рейтинг: 5
1 отзыв
Онлайн фасфуд ВкусныйКиев

Рейтинг: 5
1 отзыв
Две Империи

Рейтинг: 5
1 отзыв
USPS служба доставки

Рейтинг: 5
2 отзыва
Pesoto.com

Рейтинг: 4.1
15 отзывов
Ин-Тайм

Рейтинг: 3.5
2693 отзыва
Profimport

Рейтинг: 3
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться