Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Офігеть - Отзыв о Мист Экспресс


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 676

Рейтинг: 3.4, всего отзывов 10207

https://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Софія Кратюк30318https://www.otzyvua.net/user/30318, опубликован 18 ноября, 2016 годСофія Кратюк 18 ноября, 2016 год Служба засралась, за той час конкретно...5 років користувались нею....і цей раз був Останній...постійно отримую посилки з США і за довгий час знала як вона працює....вчора рано( 16.11.2016) посилка потрапила нарешті на україну, в 11 ранку пройшла митницю потім потрапила на склад, живу я у Львові тому від складу їхати не далеко....ранком 17.11.2016, перевіряю статус і наблюдаю " Доставка 17.11.2016" хоч смс не було, добре почекавши до 15.00 шлях мене трапив, подзвонила..." ДОСТАВКА БУДЕ СЬОГОДНІ , ЯК ТІЛЬКИ КУРЄР ОТРИМАЄ ВАМ ВІДРАЗУ НАДІЙДЕ ПОВІДОМЛЕННЯ" фігня....кажу я перепрошую я маю справи і маю знати чи чекати чи НІ...ВІДПОВІДЬ " ЗАРАЗ Я ПЕРДЗВОНЮ НА СКЛАД І ВАМ ПОВІДОМЛЮ, ОЧІКУЙТЕ НА ДЗВІНОК" очікувала я ще дві години....знов шлях мене трапив...набираю....чекайте....Я переключу вас .....а там трубки ніхто не бере ОЧІКУЙТЕ......дзвонить до мене міжнародна лінія....всі дані сказала....за 10 хвилин передзвоню....."Я перепрошую, так склались обставини доставки сьогодні не буде"......і тоді мене все замахало ....а коли буде? - можливо завтра.....кароче я рот відкрила і поставила перед фактом що то має бути завтра в першій половині дня...Пані Іра перекривляним голосом сказала "" Добре я їм передам" і по ітогу привезли ПОСИЛКУ СЬОГОДНІ В 20.30 без всяких повідомлень....просто неочікуваний дзвінок в двері))))) ШАНОВНА КОМПАНІЯ ПИТАННЯ....ПОКИ ВАС НЕ КОПНЕШ ВИ НЕ ПОШИВЕЛЕТЕСЬ????? ЗА ЯКИЙ ВАМ ГРОШІ ПЛАТЯТЬ ЛЮДИ...... 5 согласны, 3 не согласныКомментарии к отзыву


Atlas Tuning (Украина, Одеса) 14 декабря, 2016 год София, добрый день, а вам таки удалось получить посылку? ее принести или вы сами забирали?
Ответ представителя Meest Express (Украина, Львів) 18 ноября, 2016 год Добрий день, Софія. Приносимо вибачення за незручності від імені Компанії. Уточніть, будь ласка, номер посилки для перевірки інформації. Згідно регламенту нашої Компанії кур'єр в день доставки інформує Отримувача за допомогою смс про запланований час доставки (в смс вказується номер кур'єра для узгодження деталей) або кур'єр в телефонному режимі узгоджує доставку.
З повагою, "Міст Експрес"


Мист Экспресс

Мист Экспресс - служба доставки, которая входит в состав почтово-логистической группы, основанной в 1992 году международной корпорацией Meest Corp. Inc. (Toronto, Canada). Основные виды услуг:


доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;
доставка международных почтовых отправлений;
адресная доставка...
, , ,

Адреса и контакты

Служба доставки

Курьерская служба Nectarin

Рейтинг: 5
1 отзыв
Онлайн фасфуд ВкусныйКиев

Рейтинг: 5
1 отзыв
Две Империи

Рейтинг: 5
1 отзыв
USPS служба доставки

Рейтинг: 5
2 отзыва
Pesoto.com

Рейтинг: 4.1
15 отзывов
Ин-Тайм

Рейтинг: 3.5
2702 отзыва
Profimport

Рейтинг: 3
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться