Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

НІКОЛИ!!!!!! не звязуйтесь з цією компанією!!! НІКОЛИ!!! - Отзыв о Мист Экспресс


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 819

Рейтинг: 3.4, всего отзывов 10207

https://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Анюта25494https://www.otzyvua.net/user/25494, опубликован 2 июля, 2016 годАнюта 2 июля, 2016 год Такого мяко кажучи "поганого " обслуговування і взагалі нерозуміння операторів,курєрів... що відбувається я ніде не бачила.замовила адресну доставку.спочатку сказали що все гут але треба за зберігання доплатили н-ну суму,ок заплатила,запитали адресу сказали що через три години привезуть,і так тиждень.дозвонитись до курєра не змогла,він то в мережі то ні.через тиждень дозвонилась до опереторів.сказали ще доплатити за зберігання і ще за адресну доставку,бо вони перепутали ,думали що то на склад а не додому.Таких вибачте тупих працівників які не можуть розказати за що я заплатила немає ніде, спочатку говорить одне потім сам себе виправляє. І ще,чому неможна заплатити курєру готівкою а не предоплата, . Висновок ! НАЙГІРША ФІРМА, НАЙГІРШЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ,НАЙ НАЙ ВСЕ НАЙГІРШЕ!!!! 4 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Meest Express (Украина) 2 июля, 2016 год Анюта, доброго дня! Підкажіть, будь ласка, номер декларації для перевірки інформації. Уточніть, Ви звертаєтесь зі сторони Відправника чи Отримувача? Отримувач не оплачує коштів за зберігання у випадку, якщо проводилась переадресація зі зміною типу сервісу "склад" - "двері".
З повагою, "Міст Експрес"
Анюта (Украина) 3 июля, 2016 год Звертаюсь зі сторони отримувача. номер декларації мені дали але у вашій базі він не висвічуеться тому що не внесений в базу як мені розказав ваш оператор(44821792).я розумію що сплачуе все відправник але чому ваші працівники одразу не сказали конкретну суму за доставку,вони протримали тиждень мою посилку на складі за що відправник заплатив,потім сказали що через три години буде посилка у мене,а потім знову відправнику сказали платити за доставку.
Ответ представителя Meest Express (Украина) 4 июля, 2016 год Анюта, на жаль, по даному номеру система не фіксує відправлення. Для аналізу ситуації та проведення внутрішнього розслідування вкажіть номер, який був на коробці (якщо Ви вже отримали посилку).
Светлана (Украина) 2 июля, 2016 год Для проверки достоверности отзыва пишут номер посылки.
Анюта (Украина) 3 июля, 2016 год ой можна подумати я напишу і все вирішиться, всі пишуть і всіх годують одним і теж..ваша посилка скоро приїде і т.д. і п.п.


Мист Экспресс

Мист Экспресс - служба доставки, которая входит в состав почтово-логистической группы, основанной в 1992 году международной корпорацией Meest Corp. Inc. (Toronto, Canada). Основные виды услуг:


доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;
доставка международных почтовых отправлений;
адресная доставка...
, , ,

Адреса и контакты

Служба доставки

Курьерская служба Nectarin

Рейтинг: 5
1 отзыв
Онлайн фасфуд ВкусныйКиев

Рейтинг: 5
1 отзыв
Две Империи

Рейтинг: 5
1 отзыв
USPS служба доставки

Рейтинг: 5
2 отзыва
Pesoto.com

Рейтинг: 4.1
15 отзывов
Ин-Тайм

Рейтинг: 3.5
2703 отзыва
Profimport

Рейтинг: 3
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться