Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Читати всім кому в голову прийде ідея користуватись цією конторою - Отзыв о Мист Экспресс


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1513

Рейтинг: 3.4, всего отзывов 10204

https://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Игорь22170https://www.otzyvua.net/user/22170, опубликован 4 марта, 2016 годИгорь 4 марта, 2016 год Відправив вантаж достатньо коштовний більше 25000 грн.наложеним платежем з Луцька в Павлоград йшов 7 днів..(на вкладеному фото видно трекінг) причому вже з Дніпропетровська в то йже Павлоград (70 км.) тобто з обласного міста в райцентр йшов вантаж , дійсно йшов а не їхав аж 5 днів з 26..02 по 1.03. ЦЕ по-перше.
Це не кінець історії... Коли прийшов вантаж дзвонить мені отримувач і каже , як ви так відправляли вантаж що з нас не хочуть брати гроші за вантаж (більше 25000грн.) тільки беруть за доставку(Бо менеджер в Луцьку при відправці забув зазначити що повертаються гроші назад).. Я в шоці!! Як так? Після довгих перемов з усілякими менеджерами по телефону ніби вдалось внести зміни в декларацію про повернення мені грошей.. Та чисто випадково попросив отримувача дати трубку менеджеру в Павлограді і цей повідомив мені приголошуючу новину... Гроші повернуться, але в декларації вказане не моє прізвище а прізвище зовсім іншої людини... Тобто це означає що гроші отримає зовсім друга підставна особа ...як далі вияснилось це дружина одного з менеджерів з Луцького відділення "Міст Експрес". Від новини в мене перейняло мову... Тоді я сказав Отримувачам,які виявились надзвичайно порядними людьми не забирайте будь ласка вантаж і неоплачуйте тому що я вже ніби не маю ніяких прав на свій вантаж та і гроші мені вже не віддадуть бо оформлено на підставну людину.На другий день зранку я заїхав у Луцьке відділення, ситуацію вдалось владнати з директором відділення( до неї претензій немає комунікабельна порядна,вічлива людина).
Почекайте це ще не все.. На другий день мали прийти гроші..Прийшло дійсно СМС про те що вам прибув грошовий переказ. Я беру таксі їду в "Міст Експрес" приходжу в касу і.... .. "Вибачте... у нас немає стільки грошей :(
Довелось їхати ще раз..
Тепер якщо у Вас ще є бажання користуватись ціє фірмою .. Будь ласка.. Моя лиш справа показати де стоять граблі.. а наступати чи ні на них справа вже ваша.Може стати комусь корисно та заощадить Вас час нерви і т.д. Є багато фірм доставщиків з якими ніколи нічого подібного не було. Аналізуйте робіть висновки.
9 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Мист Экспресс

Мист Экспресс - служба доставки, которая входит в состав почтово-логистической группы, основанной в 1992 году международной корпорацией Meest Corp. Inc. (Toronto, Canada). Основные виды услуг:


доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;
доставка международных почтовых отправлений;
адресная доставка...
, , ,

Адреса и контакты

Служба доставки

Курьерская служба Nectarin

Рейтинг: 5
1 отзыв
Онлайн фасфуд ВкусныйКиев

Рейтинг: 5
1 отзыв
Две Империи

Рейтинг: 5
1 отзыв
USPS служба доставки

Рейтинг: 5
2 отзыва
Pesoto.com

Рейтинг: 4.1
15 отзывов
Ин-Тайм

Рейтинг: 3.4
2700 отзывов
Profimport

Рейтинг: 3
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться