Мист Экспресс

3.4
15 082 отзыва / 1 393 481 просмотр
Мист Экспресс

• доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;
  • доставка международных почтовых отправлений;
  • адресная доставка в любую точку Украины.

По результатам исследования рынка почтовой логистики Украины (2011-2012, УАДМ) - Мист Экспресс является службой адресной доставки №1 в Украине.

пропала посылка

Катерина Лазебная Отзыв написан 12 часов 9 мин назад
посылка RO406744515EE. смс пришла что будет доставка 12-13,09. Сегодня прошла неделя, а посылки нет.Каждый день звоню на гарячую линию, но никто толком не может обьяснить где она.Как связаться с Вашим начальством? Что вообще происходит?
За все время никто мне даже не позвонил....
За все время никто мне даже не позвонил....

Жахливий сервіс

Леся Отзыв написан 15 часов 26 мин назад
Найгірший сервіс по доставці. Висилають СМС про посилку за день до її повернення!!! При скаргах на гарячу лінію - звинувачують постачальника мобільних послуг. Наразі пройшло уже два тижні після звернення про повернення посилки, а результату нуль!!! Звинувачують місцевих працівників, що вони пізно написали заяву на повернення, хоч я ВПЕВНЕНА, що заява була написана вчасно, і наразі уже навіть дві заяви...  Читать отзыв Найгірший сервіс по доставці. Висилають СМС про посилку за день до її повернення!!! При скаргах на гарячу лінію - звинувачують постачальника мобільних послуг. Наразі пройшло уже два тижні після звернення про повернення посилки, а результату нуль!!! Звинувачують місцевих працівників, що вони пізно написали заяву на повернення, хоч я ВПЕВНЕНА, що заява була написана вчасно, і наразі уже навіть дві заяви на повернення було . Скільки ще чекати - ніхто не говорить. І найцікавіше питання : як відмовитись від їхніх послуг при міжнародних відправках - теж не відповідають!!!
Meest Express Ответ представителя Meest Express 13 часов 29 мин назад
Доброго вечора! Вкажіть, будь ласка, номер посилки для перевірки інформації. Компанію для доставки обирає Відправник. Святослав, Meest-Express

"відсутня адреса для доставки"

Владимир Отзыв написан 15 часов 37 мин назад
Доброго часу.
Чекаю на відправлення
RO408384965EE
CR956934604DE
Отримав СМС-повідомлення - "відсутня адреса для доставки".
Перевірив в особистому кабінеті - адреса вказана.
Будь ласка, повідомте кому потрібно мою адресу доставки:
MeestPoint № 5142- м. Київ, просп. Свободи, 26 (Аксесуари для мобільних. Ксерокс.ТЦ Континент)
Дуже дякую
Доброго часу.

Чекаю на відправлення

RO408384965EE
CR956934604DE

Отримав СМС-повідомлення - "відсутня адреса для доставки".
Перевірив в особистому кабінеті - адреса вказана.

Будь ласка, повідомте кому потрібно мою адресу доставки:

Дуже дякую
Meest Express Ответ представителя Meest Express 13 часов 49 мин назад
Доброго вечора! Адресу точки видачі для посилки RO408384965EE зафіксовано. Посилка CR956934604DE, на жаль, в нашій системі не відслідковується. Можливі дві причини коли не відстежується посилка. Перша - це невірний номер декларації і його необхідно уточнити у Відправника. Друга - це ще немає інформації в системі, оскільки відправка здійснилася недавно. Святослав, Meest-Express

Некоректні дані

Ігор Отзыв написан 17 часов 40 мин назад
Відправлення UA2415501GG21031G (Cv949676710de) в трекері повідомлення "Некоректні дані отримувача" як це розуміти і що зробити щоб вони були коректні? В мобільному додатку все вказано вірно а на Софіївській Борщагівці виявилося невірно.... Відправлення UA2415501GG21031G (Cv949676710de) в трекері повідомлення "Некоректні дані отримувача" як це розуміти і що зробити щоб вони були коректні? В мобільному додатку все вказано вірно а на Софіївській Борщагівці виявилося невірно.... Мист Экспресс - Некоректні дані
Meest Express Ответ представителя Meest Express 17 часов 15 мин назад
Добрий день! Ігоре, на жаль, по відправленню уточнюється інформація про фактичне місце знаходження і тому відображається даний статус. Тетяна, Meest Express

Ужасная доставка

Марина Отзыв написан 22 часа 38 мин назад
Ужасная служба доставки, в вайбер приходит смс о том что работают с 9. А на самом деле открываются в 9:30-9:45. Это если что Харьков Салтовское шоссе 155/93.
Из за того что они с 9:30 посылку забрать не смогла и в вайбер приходит смс о том что сегодня её вернут куда то но не пишут куда. Попыталась изменить дату в приложении, пришёл код на изменение но так и не понятно поменялась она или нет. Про удобство приложения я вообще молчу.
Вообщем никому не рекомендую юзать эту доставку, если заказываете с Алика лучше уже заплатить больше чем использовать эту службу доставки
Meest Express Ответ представителя Meest Express 21 час 18 мин назад
Добрий день! Марино, від імені Компанії приносимо вибачення за дану ситуацію. Щодо уточнення графіку роботи точки видачі передаємо запит територіальному менеджеру. Для перевірки інформації про відправлення прохання надати його номер. Тетяна, Meest Express

Сервіс жахливий

Олечка Стужук Отзыв написан 23 часа 49 мин назад
Доброго ранку. Історія з посилкою UA3200743KM21031G
продовжується.
З понеділка не можу отримати пакунок! Спочатку сказали що працюють до 17 і в інший час не доставляють, через це була вимушена змінити адресу ( і виявляється ця послуга платна, мені не повідомили) потім раптово сервіс почав працювати і в більш пізніший час.
Зіштовхнулася з хамством,зі словами під тебе ніхто не...  Читать отзыв
Доброго ранку. Історія з посилкою UA3200743KM21031G
продовжується.
Зіштовхнулася з хамством,зі словами під тебе ніхто не буде підлаштовуватися. До цього часу посилки так і не має!!! Мист Экспресс - Сервіс жахливий
Meest Express Ответ представителя Meest Express 21 час 32 мин назад
Добрий день! Відповідь було надано згідно звернення у facebook. Тетяна, Meest Express

Нет ответа

Иван Ивановский Отзыв написан четверг, 19 сентября
Аккаунт 041785
4 сентября я обратился по емейлу support@mymeest.com
05.08.19 на итальянский склад доставили посылку 281837E015156
служба SDA, расписалась Гулова
08 августа я внёс её в личный кабинет и она до сих пор там не появилась
адрес указан верно, посылки из этого магазина получаю.
Меня попросили предоставить скриншот, далее мои письма игнорируются(писал трижды).
Аккаунт 041785

4 сентября я обратился по емейлу support@mymeest.com

05.08.19 на итальянский склад доставили посылку 281837E015156
служба SDA, расписалась Гулова
08 августа я внёс её в личный кабинет и она до сих пор там не появилась
адрес указан верно, посылки из этого магазина получаю.

Meest Express Ответ представителя Meest Express 21 час 21 мин назад
Добрий день! Щодо відправлення з Європи необхідно звертатися в службу підтримки сервісу MyMeest -https://mymeest.com/ або напряму на склад. Служба підтримки сервісу MyMeest працює з пн.-пт. з 08:00 до 20:00. Зв’язок можливий по тел.: +380 50 373 5343, +380 67 373 5343 або по e-mail - support@mymeest.com або ж через онлайн підтримку на сайті. Тетяна, Meest Express

Вже четверта посилка поспіль з Європи знаходиться невідомо де

Yana Stashkevich Отзыв написан среда, 18 сентября
Міст експрес надсилає неіснуючи трек-номери Укрпошти четвертий раз поспіль. Клієнтська підтримка звинувачує Укрпошту в технічних проблемах. Потім з'ясовуєтся, що посилка навіть не була передана Укрпошті. На пряме запитання - чому мене дезинформують, надаються неадекватні відповіді. Це дуже принизливо, коли з клієнта роблять дурня. Міст експрес надсилає неіснуючи трек-номери Укрпошти четвертий раз поспіль. Клієнтська підтримка звинувачує Укрпошту в технічних проблемах. Потім з'ясовуєтся, що посилка навіть не була передана Укрпошті. На пряме запитання - чому мене дезинформують, надаються неадекватні відповіді. Це дуже принизливо, коли з клієнта роблять дурня.
Meest Express Ответ представителя Meest Express среда, 18 сентября
Добрий вечір! Надайте, будь ласка, номер посилки для перевірки інформації. Святослав, Meest-Express

где посылка?

Anatoliy Antonov Отзыв написан среда, 18 сентября
Господа из Миста. Зачем вы высылаете смс, что доставка будет 16-17-го числа, а уже 18-е закончилось, и никто даже не позвонил от вас?
CV945213009US

CV945213009US
Почему посылки по городу идут дольше, чем летят из штатов? Неужели это так сложно, просто доставить посылку??? Очердная посылка - очередная нервотрёпка. А самое циничное, что вам хватает наглости звонить с опросом, мол на сколько баллов вы оцениваете внешность курьера. Да какая разница, какая внешность у курьера, вы там вообще больные на всю голову? Вы не модельное агенство, вы транспортная компания.

Мист Экспресс - где посылка?
Meest Express Ответ представителя Meest Express среда, 18 сентября
Доброго вечора! Вашу посилку видано кур'єру. Прохання очікувати смс/дзвінок. Святослав, Meest-Express

Звернення з приводу інформації та діяльності

Olena Zhuhar Отзыв написан среда, 18 сентября
Звертаюсь до представників Meest Express,
У зв'язку з тим, що служба клієнтської підтрики Meest Express не може надати чіткої відповіді з приводу термінів доставки відправлення (відповіді ваших робітників різняться):
Звертаюсь до представників Meest Express,

1. Прошу надати інформацію з приводу термінів доставки у випадку, якщо відправлення повторно порапляє на склад вияснень та сортувальний центр у місті Львів. Я не знайшла посилання на Вашому сайті, якщо таке є - прошу надати, у випадку, якщо такого немає - прохання надати витяг із регламенту.

2. Прошу надати інформацію про логістичний алгоритм та відповідальних за процеси переміщення відправлення BVU36N00

3. Прошу надати інформацію з приводу співпраці із СП РОСАН, адже оплата за відправлення здійснювалась через ваш електронний ресурс на рахунок СП РОСАН.

4. Прошу пояснити, чому я як споживач отримувала різні відповіді від Вашої клієнтської підтримки.

5. Прошу надати інформацію з приводу термінів зберігання відправлення на складі та умов, за яких їх може бути переміщено на інший склад - посилання на офіційний електронний ресурс або посилання.

6. Прошу надати інформацію чому порушені терміни доставки.

7. Прошу надати інформацію, яка доводить, що ви неодноразово фіксували мої звернення.

Із відповіді вашого працівника мені незрозуміло чому:

а) Ви займаєтесь перевезенням та доставкою, але чому відправлення знаходиться не на складі MEEST EXPRESS, а на складі ROSAN GLOBAL. Тобто на яких умовах відправлення знаходиться у Ваших партнерів.

б) Чому не відомі точні терміни доставки.

У зв'язку із Законом України "Про доступ до публічної інформації" Відповідь прошу надати мені протягом 10 робочих днів з моменту написання мого інформаційного запиту на електронну адресу: olena.zhuhar@gmail.com.

По моему опыту это САМАЯ худшая компания

Sergey Отзыв написан среда, 18 сентября
Ранее доставку из Китая делали Укропочта - отлично, новая почта - отлично.Теперь посылки попадают к этим, как выбрать другую доставку, какую выбрать доставку что бы не попадали к мист?

Курьер раньше приходил без звонка, договориться на время невозможно - ВСЕГДА приходил произвольно. Далее мист начал вместо адресной доставки, указанной при покупке доставлять в космо. в космо при отдаче требуют оплатить квитанцию в которой указно что это за курьерскую доставку(Серьезно??). Но даже сам процесс "забрать" после оплаты занимает от 1 часа - то нет человека, то не рабоатет программа где подтверждение оплаты. Ты забираешь САМ в магазине на другом краю Киева и еще оплачиваешь курьерскую доставку и ждешь около часа. Доставлять по адресу отказываются, не взирая на то, что на оригинальном сайте заказ был адресный.
Достоинства:
Недостатки:
  1. Худшая компания
Meest Express Ответ представителя Meest Express среда, 18 сентября
Добрий день! Напишіть, будь ласка, номер накладної, за якою виникло питання, щоб ми могли розібратися. Тетяна, Meest Express

НЕ ЗВ"ЯЗУЙТЕСЬ!!!!

Надя Отзыв написан среда, 18 сентября
На електронні листи не відповідають!!!
На телефонні дзвінки лише відповіді ми передамо інформацію і так до наступного дзвінка і знову ми передамо інфо...
На даний час відчуття що робити нічого і не збираються!!!
Планую писати на всі...  Читать отзыв
На даний час відчуття що робити нічого і не збираються!!!
Планую писати на всі електронні адреси всіх держ організацій, а також при необхідності залучити медіа, думаю цікавий матеріал може надійти!!
ттн CV914368259ES

Контакти митних брокерів знову можете не скидати, бо Ви прекрасно володієте інформацією по даній посилці

1. На телефони не дозвонитись
2. На електронні листи ніхто не відповідає

Коли посилка буде повернута назад на склад в Іспанії?
Meest Express Ответ представителя Meest Express среда, 18 сентября
Надіє, у системі зафіксовано по відправленню відмову та передано запит брокерам, щодо відправки посилки назад у Іспанію. На жаль, чітких термінів повернення не вказано. Прохання орієнтуватися на статус посилки. Тетяна, Meest Express

Отдали посылку другому человеку

Олег Перегуда Отзыв написан среда, 18 сентября
Вы там кого берете на работу? Они посылки другим людям отдают без паспорта и подтверждения.
На моей посылке был указан мой телефон, курьер со мной не связался, а решил самовольно отдать другому человеку посылку. Посмотрите на скрин ниже, это из моего личного кабинета.
В общем служба сказала что курьеру не дозвонилась, и отправила запрос на главное отделение. Теперь сижу жду...  Читать отзыв
В общем служба сказала что курьеру не дозвонилась, и отправила запрос на главное отделение. Теперь сижу жду ответа!
Разное бывает, но чтобы так прое***ться, это нужно уметь!
Никому не советую эту доставку.
Кому интересна судьба моей посылки подпиcывайтесь на мой канал Oleg Express TV (147 000 подписчикво) или пишите в инстаграм prosto_oleg12
Мист Экспресс - Отдали посылку другому человеку
Достоинства:
  1. Никаких
Недостатки:
  1. Курьер отдал посылку другому человеку
Meest Express Ответ представителя Meest Express среда, 18 сентября
Добрий день! Олеже, на Ваш запит було надано відповідь у facebook. Тетяна, Meest Express

посылочки посылочки посылочки

RT401707887DE
RT401701884DE
Все, кто ждет посылки со статусом -
Guanchzhou, POSTING COLLECTION либо
гуанчжоу ARRIVAL AT OUTWARD OFFICE OF EXCHANGE, можете забить.
Вот что ответили в мист.cn
RT401707887DE
RT401701884DE

Все, кто ждет посылки со статусом -
Guanchzhou, POSTING COLLECTION либо
гуанчжоу ARRIVAL AT OUTWARD OFFICE OF EXCHANGE, можете забить.

Вот что ответили в мист.cn

Стабронник Ирина
кому: я

Добрый день.

Посылки вернули продавцу, информацию по ним Вы можете уточнить только у продавца.

Спасибо за обращение

НЕ ЗВ"ЯЗУЙТЕСЬ!!!!

Надя Отзыв написан среда, 18 сентября
Планую писати на...  Читать отзыв
ттн CV914368259ES
Meest Express Ответ представителя Meest Express среда, 18 сентября
Добрий день! Надіє, Ваше відправлення затримано на митниці. Для уточнення інформації про розмитнення посилки необхідно звертатися до митних брокерів. Контакти митного брокера: тел. 0 (32) 244 03 08, e-mail: customs@rosan.com.ua Графік роботи: пн-пт: 09:00-18:00, перерва 13:00-14:00 Тетяна, Meest Express

Там работают одни дебилы

Olha Kalinovska Отзыв написан вторник, 17 сентября
Мне должны были доставить посылку ещё 14 сентября, не доставили. 16 сентября рабочий день, тоже не доставили. Коли они обдолбанные. И внимание, 17 сентября тоже не смогли, курьер устал видите ли. Это лицо кавказской национальности меня не понимать. Мне должны были доставить посылку ещё 14 сентября, не доставили. 16 сентября рабочий день, тоже не доставили. Коли они обдолбанные. И внимание, 17 сентября тоже не смогли, курьер устал видите ли. Это лицо кавказской национальности меня не понимать.
Meest Express Ответ представителя Meest Express среда, 18 сентября
Добрий день! Будемо дуже вдячні, якщо напишете номер декларації, за якою виникла затримка - перевіримо інформацію. Тетяна, Meest Express

лучше позже чем ваще...доставили

Gennady Olomutsky Отзыв написан вторник, 17 сентября
вот за что спасибо ,так это за вежливого и культурного курьера,остальное все мраки.Я мог разминутся с сообщением буквально в 5ти минутах.Тоесть я уже не ожидал что чего то сегодня приедет и собрался ехать по своим делам в другой конец города,начал спускаться в метро и получил сообщение что сегодня будет доставка.естественно ради такого дела отложил все свои планы и пошел домой...  Читать отзыв вот за что спасибо ,так это за вежливого и культурного курьера,остальное все мраки.Я мог разминутся с сообщением буквально в 5ти минутах.Тоесть я уже не ожидал что чего то сегодня приедет и собрался ехать по своим делам в другой конец города,начал спускаться в метро и получил сообщение что сегодня будет доставка.естественно ради такого дела отложил все свои планы и пошел домой ждать курьера.Дальше все уже было цивильно и культурно,за это три звезды
Meest Express Ответ представителя Meest Express среда, 18 сентября
Добрий день! Добре, що питання вирішено та дякуємо за зворотній зв'язок. Сподіваємось, що подальша співпраця з Компанією буде виключно позитивною. Зі свого боку зробимо для цього все можливе. Тетяна, Meest Express

Потеряли посылку

Вячеслав Мороз Отзыв написан вторник, 17 сентября
UA3100175GR21021G
Потеряли посылку и морозятся.
Пора писать петицию о прекращении работы этой шарашки.
Какого черто они лезут в международные отправления???
UA3100175GR21021G
Потеряли посылку и морозятся.
Пора писать петицию о прекращении работы этой шарашки.
Какого черто они лезут в международные отправления???
2 согласны
Meest Express Ответ представителя Meest Express среда, 18 сентября
Добрий день! В'ячеславе, перепрошуємо за дану ситуацію. Якщо посилку не було отримано, то прохання звернутися в інформаційний центр для отримання бланку претензії. Бланк необхідно заповнити та надіслати у відділ по роботі з претензіями. Тетяна, Meest Express

и это я пока еще трезвый

Gennady Olomutsky Отзыв написан вторник, 17 сентября
ну вот теперь ,ввиду того что вы писали что бы я ожидал известий от курьера,объясните мне что бы это значило ? где курьер и где посылка? почему до сих пор,уже конец дня я ничего не знаю о ее судьбе? Мист Экспресс - и это я пока еще трезвый ну вот теперь ,ввиду того что вы писали что бы я ожидал известий от курьера,объясните мне что бы это значило ? где курьер и где посылка? почему до сих пор,уже конец дня я ничего не знаю о ее судьбе?
Meest Express Ответ представителя Meest Express вторник, 17 сентября
Добрий вечір! Кур'єрська доставка відбувається до 20.00. Святослав, Meest-Express

Вкрай обурена роботою курєра!

Олечка Стужук Отзыв написан вторник, 17 сентября
Вже протягом декількох днів не можу отримати свою посилку, так як деякі курєри мяко кажучи не компетентні.
Вчора отримала смс про доставку, зателефонувала курєру Олександр 0673133535 уточнила час доставки і місце (але посилку так і не отримала).
Сьогодні отримала смс з іншою інформацією про мою посилку. Звязалась з курєром Володимиром 0981810170 і була шокована від його хамовитості та некомпетентності.
Вів...  Читать отзыв
Вів себе по хамськи, борзив, коли я намагалась дізнатися де врешті решт моя посилка і коли я її отримаю він сказав не знає, у нього таких як я 100 чоловік, під мене ніхто не буде підлаштовуватися, і взагалі це не його проблеми і кинув трубку. На дзвінки не відповідає.
В кінцевому результаті я не знаю де посилка, коли я її отримаю.
Враження про логістичну розвязку жахливе!!!
Meest Express Ответ представителя Meest Express вторник, 17 сентября
Добрий день! Напишіть нам, будь ласка, номер накладної, за якою очікуєте відправлення — перевіримо. Тетяна, Meest Express

Служба доставки

myMeest
myMeest

Ин-Тайм
Ин-Тайм

Компания «GUNSEL»
Компания «GUNSEL»

Portal Express (Портал Экспресс)
Portal Express (Портал Экспресс)

Justin почтовые услуги
Justin почтовые услуги