Мист Экспресс отзывы

Мист Экспресс

Продавец "остановил посылки"?

Леонид Леонид 5 часов 13 мин назад
 Отзыв о Мист Экспресс по адресу Львов, вулиця Зелена, 147 Сегодня звонил в поддержку, и на вопрос "почем посылки остановились во Львове?" получил ответ - посылки остановлены отправителем.
Я конечно написал (двум разным) продавцам на Aliexpress вопрос, но кажется это какая-то ерунда. Точнее бред.
Как продавец может остановить (чтоб вернуть себе?) ОПЛАЧЕННУЮ посылку, отправленную заказчику? Вы серьезно?
Почему за несколько сотен заказов из Китая за несколько лет, вот именно на вашей компании, два разных продавца одновременно решили остановить 2 посылки, да еще и прибывшие в отделение Львова в один и тот же день?
Думаю в полиции заинтересуются вашей деятельностью. Если вопрос не решится до понедельника - буду писать заявление в полицию.
Речь о посылках
UA2232220CH21041G
UA2432231DJ21041G

Не могут сказать где моя посылка

Алексей Алексей 16 часов 19 мин назад
20 марта человек отправил мне посылку по DHL, не express, поэтому без трек кода, сказали на границе заберёт Мист экспресс и мне должна прийти смс. Уже прошло больше 2 недель ни духу ни слуху. Звоню, пишу операторам, ничего не знают. Хотя отправитель вписывал и мое ФИО,и номер телефона и адрес доставки. Где моя посылка? На складе, едет, на таможне?
Читать отзыв

Доставка в Киев.
Meest Express Ответ представителя Meest Express 15 часов 55 мин назад
Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для перевірки інформації необхідно номер декларації. Номер відстеження, Вам може повідомити Ваш Відправник. Рекомендуємо звернутись, дізнатись цей номер. Ми перевіримо та надамо Вам інформацію. Переважно номер посилки від DP DHL містить букви (de) та цифри.

Відгук загалом

Сергій Луцьк Сергій Луцьк 17 часов 31 мин назад
Користуюсь м.е. тільки на отримання міжнар.відправл. За довгі роки певні труднощі виникали, але переважно оперативно вирішувались. В т. Ч. І зміна адреси. Швидкість доставки влаштовує. До карантину це 2-4 дні по Україні. В післярозпродажний період могли тупити тиждень. З митницею справ не мав. Сервіс трекінгу паршивий, бо трекають тільки тоді, коли отримають список треків зі сторони відправника. Та і загалом... Читать отзыв Користуюсь м.е. тільки на отримання міжнар.відправл. За довгі роки певні труднощі виникали, але переважно оперативно вирішувались. В т. Ч. І зміна адреси. Швидкість доставки влаштовує. До карантину це 2-4 дні по Україні. В післярозпродажний період могли тупити тиждень. З митницею справ не мав. Сервіс трекінгу паршивий, бо трекають тільки тоді, коли отримають список треків зі сторони відправника. Та і загалом статуси на кільаа днів відстають. Міжнародні трек-сайти статус поза Україною оновлюють значно раніше. Сповіщення на емейл не працюють. Особистих кабінетів декілька, але жодним не можу скористатись. З усіма є якісь проблеми. То з логіном, то вони не бачать вхідних посилок, то ще щось. Толку з них для мене ніякого. МПпо в львові радує, оскільки це ближче ніж київ. Зловживань на адресній доставці не виявлено. Є деякі питання до точок видачі. З ними часом не зручно, але зараз замінив свою по дефолту і ніби найшов прийнятну. Кур'єри постійних клієнтів знають в лице. Тому за кілька доставок уже не звонять в робочий час, а доставляють після моєї роботи. Новій пошті є чому повчитись. Жодної посилни не втрачено. Надіємся служба і далі буде лобіювати інтереси покупців товарів із китаю. Ця робота помітна не може не радувати.
1 не согласен Показать 2 ответа
Meest Express Ответ представителя Meest Express 16 часов 18 мин назад
Доброго дня! Дякуємо за звернення.
Ваша думка дуже важлива для нас, ми завжди прислуховуємося до конструктивної критики та порад, що дає можливість вдосконалити та покращити сервіс обслуговування. Разом з тим, зауважимо, що Ви завжди можете звертатися до нас у разі виникнення запитань. Будемо раді допомогти. Дякуємо що ви з нами. Вдалого дня! Юрій, Meest.

CV939233663US

Алексей Алексей четверг, 2 апреля
На таможне РОСАН насчитали таможенные пошлины с потолка 35 usd, на Б/У товар стоимостью 80usd от физ лица.
РОСАН на телефоны не отвечают, операторы в MEEST не знают что делать и отправляют в РОСАН.
У меня нет никакой возможности контактировать с этой не добросовестной организацией РОСАН, считаю этим должен заниматься экспедитор MEEST EXPRESS!
Meest Express Ответ представителя Meest Express четверг, 2 апреля
Доброго вечора! Більш детальну інформацію стосовно своєї посилки Ви можете дізнатись зателефонувавши у наш міжнародний відділ за номером 0 800 505 044.
Графік роботи відділу: Пн - Пт 08:00 - 20:00 год., Сб: 09:00 - 16:00 год.
Також Ви можете звертатись до митних брокерів за телефонами
0 (32) 2440308
+38 (050) 433 50 70
+38 (067) 433 50 70
e-mail: [email protected]
Графік роботи: пн.- пт.: 09:00-18:00, 13:00-14:00 - обідня перерва.
Маркіян, Meest.

Коли буде відправлена моя посилка?

Гость Гость четверг, 2 апреля
Коли буде відправлена моя посилка, яка ще 30.03.2020 знаходиться на сортувальному центрі у Львові?
UA2664413HJ00160G
Meest Express Ответ представителя Meest Express четверг, 2 апреля
Доброго дня! Дякуємо за звернення.
Посилка прибула на територію України, та проходить плановий митний огляд. Найближчим часом, вантаж буде передано нам для подальшої доставки до Вас. Очікуйте, будь ласка, додаткового інформування.

Рекламация по 51914448884

Алина Алина среда, 1 апреля
Посылка от магазина Зара была доставлена на склад Англии в декабре 2019г, но была утеряна и даже не появилась в моем кабинете. 3 месяца я пишу письма в украинскую и английскую службу поддержки с предоставленной претензией и документами с отметкой о получении складом Англии. Никакой реакции нет, возмещения до сих пор не получила. Почему никто не разбирается и не отвечает?
Meest Express Ответ представителя Meest Express среда, 1 апреля
Доброго дня! Приносимо вибачення від імені Компанії за спричинені незручності. Для вирішення цієї ситуації Вам необхідно звернутися в службу підтримки сервісу MyMeest
Web: https://mymeest.com/
Тел.: +380 50 373 5343, +380 67 373 5343.
Е-mail: [email protected]
Графік роботи: Пн - пт 08:00 - 20:00 год.

Ответ на ответ Юры

Сергей Сергей среда, 1 апреля
Ещё раз, для тех, кто на бронепоезде - смс не было и по вашим мифическим ссылкам я не переходил. Юра, ты считаешь меня идиотом?

Ответ на ответ Юры

Сергей Сергей среда, 1 апреля
Юра, что за бред ты несёшь? По какой ссылке я перешёл, что изменил на Черкасскую область??? Где вас таких тупых берут?
Хочешь сказать, что я две посылки, перейдя по мифической ссылке, переправил в Ватутино, а потом вас достаю, чтобы вернули обратно?
Meest Express Ответ представителя Meest Express среда, 1 апреля
При оформленні наступних замовлень, Вам буде надіслано таке ж смс-повідомлення, в якому Вам потрібно коректно вказати адресу доставки, для уникнення ситуації яка виникла раніше. Коректність правильно вказаних реквізитів, забезпечує якість, швидкість та відсутність конфліктних та проблематичних ситуацій у контексті здійснення доставки.
За фактом Вашого звернення, по двох попередніх посилках, ми зафіксували вірну адресу. Юрій, Meest.

CV844662027PL

Алена Алена среда, 1 апреля
 Отзыв о Мист Экспресс по адресу Белая Церковь, ул. Сквирское шоссе, 29 Доброго дня! Коли очікувати посилку?
Держмито сплачено, посилка не відстежується
Інформація не надходить
1 не согласен Показать 2 ответа
Meest Express Ответ представителя Meest Express среда, 1 апреля
Доброго дня! Ваша посилка вже пройшла митне оформлення. Найближчим часом відправлення буде передане компанії Нова Пошта для подальшої доставки по території України. Очікуйте додаткового смс-інформування.

Слава крашанкам

Сергей Сергей среда, 1 апреля
Добил этих баранов. Вернули на адресную доставку и на правильный адрес. Буду дольше наблюдать - еще в Украину не приехала.
Достоинства:
  1. Какие плюсы??? Убрать эту графу для миста насовсем.

Юра. Вы там конкретно

Сергей Сергей среда, 1 апреля
Вчера в 6 вечера общался с оператором - да, у Вас адресная доставка, и получилась накладка - передам менеджеру, чтобы вернули на Александрию.
Утро - смотрю - все еще Ватутино. Звоню.
Ответ оператора - я не вижу тут адресной доставки и могу только на отделение. Зачитываю ей ТВОИ ОТВЕТЫ ЮРИЙ. Ответ оператора - Я не знаю - могу только... Читать отзыв
Утро - смотрю - все еще Ватутино. Звоню.
Ответ оператора - я не вижу тут адресной доставки и могу только на отделение. Зачитываю ей ТВОИ ОТВЕТЫ ЮРИЙ. Ответ оператора - Я не знаю - могу только на отделение.
Вы уже за....ли. Хоть в Кировограде и региональный склад, но чувствую поеду и разнесу его на..... Желательно конечно во Львове - но туда далеко, через пол Украины ехать.
Meest Express Ответ представителя Meest Express среда, 1 апреля
Доброго дня! Адресу доставки, Ви самостійно встановили за замовчуванням, перейшовши за посиланням у смс-повідомленні.
Юрій, Meest.

Юра. Вы там чем занимаетесь?

Сергей Сергей вторник, 31 марта
Утром только предупредил и Юра мамой клянусь - адресная доставка.
Юра. Вы уже з....
Смотри скрины и возвращай нах... назад в Александрию.
Доброго дня! Дякуємо за звернення.
Приносимо вибачення за незручності. Помилка у адресі відбулась з технічних причин. Реквізити доставки буде зафіксовано, так як було вказано попередньо.
Юрій, Meest.

Юрий. Смотри на скрин и запоминай.

Гость Гость понедельник, 30 марта
Юрий. Читай и запоминай информацию на скриншоте - ДОСТАВКА ДО АДРЕСА.
И не приведи господь, там поменяется на доставку в отделение.
Фактически посылка у вас в базе, так как присвоен внутренний трек.
И не надо петь про мифический договор о доставке в отделение только.
Meest Express Ответ представителя Meest Express вторник, 31 марта
Доброго ранку! Дякуємо за звернення.
По даній посилці вказана адресна доставка. Очікуйте прибуття посилки на територію України, та подальшу доставку за Вашою адресою. Юрій, Meest.

Сроки доставки отсутствуют

Olga Olga понедельник, 30 марта
 Отзыв о Мист Экспресс по адресу Харьков, пер. Ващенковский, 28Б Когда доставят отправление RO428073366EE до моего отделения? С международными отправлениями не понятно по срокам вообще , даже ориентировочной даты нет, не оповещают что посылка прибыла на Украину , приложение кривое
Meest Express Ответ представителя Meest Express понедельник, 30 марта
Доброго дня! Дякуємо за звернення. Ваша посилка 30.03.2020 прибула на сортувальний склад у м.Харків. Орієнтовна дата доставки за адресою просп.Академіка Курчатова 11 запланована на 01.04.2020.
Очікуйте, будь ласка, додаткового інформування за Вашим номером телефону.

С 19 марта посылка задержана таможней

Olena Olena суббота, 28 марта
 Отзыв о Мист Экспресс по адресу Львов, вулиця Зелена, 147 Добрый день.
Что с моей посылкой?
CV945512851US
С 19 числа задержано таможней, ни смс ни имэйл не поступало.
Стоимость посылки 82$, ссылку на ибэй лот предоставил. Почему до сих пор посылка не отправлена на доставку
Meest Express Ответ представителя Meest Express суббота, 28 марта
Доброго дня! Дякуємо за звернення.
Ваша посилка на додатковому митному огляді. Вам необхідно звернутись до митних брокерів по тел. +38 (032) 244 03 08, +38 (050) 433 50 70, +38 (067) 433 50 70 або відправити їм запит на e-mail [email protected] Графік роботи: пн.- пт.: 09:00-18:00, 13:00-14:00 — обідня перерва.
Юрій, Meest-Express.

Мист Экспресс доставили посылку,которую не доставил Ин-тайм.

Александр.Запорожье. Александр.Запорожье. пятница, 27 марта
Доставили посылку,которая не была доставлена Ин-таймом.Уже и не надеялся,из-за последних событий.Очень благодарен компании Мист-Экспресс и ее СОТРУДНИКАМ!!!
4 не согласны
Meest Express Ответ представителя Meest Express пятница, 27 марта
Доброго дня! Приємно знати, що Ви задоволені нашою роботою. Сподіваємося на подальшу співпрацю та бажаємо чудового настрою.
Маркіян, Meest-Express.

Жах а не доставка

Володимир Володимир четверг, 26 марта
 Отзыв о Мист Экспресс по адресу Львов, ул. Зелёная, 147 Посилка пролежала у відділені у місті місяць, про що я не був повідомлений. Після того як я задовбав усіх на Укрпошті, мені сказали що вона можливо у відділенні МістЕкспрес.
Але в цей час вона уже знаходилась у львові.
Але в цей час вона уже знаходилась у львові.
Більше місяця я слухаю розповіді що через 10 днів ви отримаєте свою посилку. І кожного разу 10 днів і кожного разу на наступному тижні. За цей час можна пішки декілька разів сходити через пів України в сортувальний центр і назад.
Але моя посилка поїхала швидкою експрес-доставкою
CR082013604EE
Достоинства:
  1. Ніяких
Недостатки:
  1. Один великий суцільний мінус
Meest Express Ответ представителя Meest Express четверг, 26 марта
Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності. Ми зробимо все можливе, щоб Ви у найкоротший термін отримали посилку за адресою Яготин-Переяслівська 4 А. Очікуйте, будь ласка, смс на тел. про прибуття. Святослав, Meest-Express

Повеселили смской

Сергей Сергей среда, 25 марта
Ya, vidpravlennya UA2915605LK21041G, vzhe chekayu. Protyagom 5 dniv ya budu u PUNKTI m.Oleksandriia,pl.Soborna ( Lenina ) 27 B(Apteka Podorozhnyk), Pn-Nd 08:00-20:00. meest.biz/app
Осталось после Я - писать яйко, млеко.
Какой идиот у вас придумал писать СМС от имени отправления? Вы ещё более дыб... ничего не придумали?
За веселье один фиг 5 не поставлю.
Следующий отзыв будет, как я искал... Читать отзыв

Осталось после Я - писать яйко, млеко.
За веселье один фиг 5 не поставлю.
Следующий отзыв будет, как я искал эту ... аптеку.

Потеряли посылку и не признаются.

Vetalij Karachevskii Vetalij Karachevskii среда, 25 марта
Где посылка UP108004464370CN???
Почему Meest China говорит что посылка прибыла в Украину 21.03.2020, а в вашей поддержке "На жаль, по вказаному номеру інформація не відслідковується."
Meest Express Ответ представителя Meest Express среда, 25 марта
Доброго дня! Дякуємо за звернення. Згідно, трекінгу, посилка відправлена з Китаю, проте на територію України ще не надійшла. По факту прибуття на сортувальний склад, статус відобразиться у відстежуванні. Очікуйте, будь ласка.

Шарлатаны!

Гость Гость вторник, 24 марта
Почему невозможно ни на сайте, ни в клиенте переадресовать место получения????? Особенно, если учесть карантин!!!!
Достоинства:
  1. Нет!!!
Недостатки:
  1. Сплошной!!!!
Meest Express Ответ представителя Meest Express вторник, 24 марта
Добрий день! Дякуємо за звернення. Перейдіть, будь ласка, за цим посиланням https://www.meest-express.com.ua/ua/kontakty/ Вкажіть номер посилки, а також прізвище, ім’я та номер телефону Отримувача, Вам обов'язково проконсультують та вирішать дану ситуації. Святослав, Meest-Express

Очередной шедевр доставки от Мист Экспресс

Андрей Андрей вторник, 24 марта
Всем добра!
Но утро было бы действительно добрым, если не очередной ШЕДЕВР от вышеуказанной компании доставки.
Всем добра!
Получаю две СМС о том, что ко мне идут две международные посылки и нужно указать отделение в моём городе, где я их получу. Иду по ссылке и обнаруживаю, что в моём городе нет отделений (хотя ранее было одно...). Что же делать? Конечно нужно обратится за помощью к оператору на сайте Мист Экспресс, что я и сделал... Девушка мне любезно сообщила, что мне нужно выбрать ближайшее отделение - в соседнем городе и там забрать посылки (на минуточку ... в 50 км от меня!!!) или оплатить адресную доставку курьером ( оплатить доставку!!!! из соседнего города!!!), ну или отказывайтесь...(просто жесть!). Это просто ДНО!
Господа логисты - как можно вообще принимать посылки у отправителя, если вы их не можете доставить???? Если в городе нет вашего склада и вы не можете обеспечить выдачу посылки??? Как это понимать?
Мист Экспресс - Очередной шедевр доставки от Мист Экспресс
Meest Express Ответ представителя Meest Express вторник, 24 марта
Доброго дня! Дякуємо за звернення. Приносимо вибачення за цю неприємну ситуацію. По прибутті посилок на території України їх буде передано "Укрпошті" для адресною доставки. Очікуйте, будь ласка, додаткового смс інформування. Святослав, Meest-Express

Одне разчарування

Ольга Ольга понедельник, 23 марта
 Отзыв о Мист Экспресс по адресу Ужгород, ул. Краснодонцев, 1 Вміст посилки розбитий товар(скло). кур'єр хам,намахує на здачі,тонко натякає на чайові,бо він привіз товар. Це його робота. Я б ввела дрес код- хоч би вмився та поголився-не кажу вже про одяг. Фу! Перед тим чудом,був дуже привітний мужчина,шкода що він не працює.
Доброго дня! Дякуємо за звернення.
У даному випадку, аби розібратися у ситуації та передати її відповідальним працівникам потрібен номер декларації для подальшого уникнення подібних непорозумінь.
Прохання Вас, надати номер посилки.

Потеряли посылку.

Виталий Виталий понедельник, 23 марта
Посылка UP108004464370CN. По графику доставок в Украину, посылка должна была приехать 21.03.2020. Но уже 23.03.2020 статус в графике написан "Прибыл", но в Украине посылки так и нет, значит её потеряли или Украли.

Мист. вы ужас

Василий Василий понедельник, 23 марта
Вы мне бросили код уже как неделю , но что с ним делать я уже пусть сам догадываюсь. Я вам в поддержку пишу каждый день и изо дня в день ответ : то что у тебя нет посылки твоя проблема . Мне карта на алике уже как неделю показывает что осталось ее только забрать
Контактный номер 0686388088
UA3345726NN21031G
Читать отзыв
Контактный номер 0686388088
UA3345726NN21031G
Наверное эта посылка , мне ж догадаться надо какой номер из
Meest Express Ответ представителя Meest Express понедельник, 23 марта
Доброго дня! Дякуємо за звернення. На жаль, ця посилка не відстежується у системі. Лише у статусі, як оформлена до відправки з Китаю. Рекомендуємо Вам, звертатись до Відправника для уточнення інформації.
Юрій, Meest-Express.

Посилку не доставляють, доставка на адресу чомусь не можлива.

Гость Гость понедельник, 23 марта
Сьогодні вже рівно тиждень як посилка UA3179535KN21041G лежить на складі міст експресу. Прийшло повідомлення що вона не може бути доставлена на зазначене мною відділення бо перевищує вагу. В понеділок я подзвонив оператору і доставку перенесли на інше відділення. Але посилка залишається на складі)) З того часу я ще 3 рази дзвонив операторам, в середу, четвер і п'ятницю, казали що посилку... Читать отзыв Сьогодні вже рівно тиждень як посилка UA3179535KN21041G лежить на складі міст експресу. Прийшло повідомлення що вона не може бути доставлена на зазначене мною відділення бо перевищує вагу. В понеділок я подзвонив оператору і доставку перенесли на інше відділення. Але посилка залишається на складі)) З того часу я ще 3 рази дзвонив операторам, в середу, четвер і п'ятницю, казали що посилку переадресували, але сьогодні вона все одно на складі міст експрес.

І що дуже погано, додому її доставляти відмовляються навіть за додаткову плату, бо це не передбачена тільки доставка на відділення. А воно за кілометр від мене і тепер я маю тащити посилку 10 кілограм, бо транспорт практично не працює в умовах карантину. Дякую міст експрес!
Meest Express Ответ представителя Meest Express понедельник, 23 марта
Доброго дня!Ваша посилка на даний момент рухається до кінцевий пункт видачі. Очікуйте, будь ласка, повідомлення на Ваш номер телефону. Юрій, Meest-Express.

Когда будет посылка?

Гость Гость воскресенье, 22 марта
Когда доставят PL457166391UA Фёдорова Т. А.
Очень долго находится в пути
Meest Express Ответ представителя Meest Express понедельник, 23 марта
Доброго ранку! Ваша посилка від 16.03.2020 знаходиться на додатковому митному огляді. Для більш детальної інформації зверніться, будь ласка, до митних брокерів:
телефон: 0 (32) 2440308,
+38 (050) 433 50 70
+38 (067) 433 50 70
e-mail: [email protected]
Графік роботи: пн.- пт .: 09:00-18:00, 13:00-14:00 - обідня перерва.
Маркіян, Meest-Express.

И снова Юра привет.

Сергей Сергей пятница, 20 марта
Продолжение. Юра, ты уже уточнил все - какой ваш кривой оператор своими кривыми руками изменил доставку на Черкасскую область, что я теперь не могу добиться, чтобы посылку доставляли адресно, как она шла изначально?
Meest Express Ответ представителя Meest Express пятница, 20 марта
Доброго дня! Для проведення зміни адреси доставки, чи будь яких інших реквізитів Отримувача, прохання звертатись у нашу службу підтримки. Якщо адреса доставки,не актуальна, буде проведено переадресацію на підставі Вашого звернення, згідно з чинними стандартами умов сервісу.

Юра, ты тормоз

Сергей Сергей четверг, 19 марта
Ещё раз матом говорю - ОПЕРАТОР ОТКАЗАЛАСЬ возвращать на адресную доставку. Или ты предлагаешь мне ехать во Львов, давать вам по морде, чтобы вернули так как было до того, как ваши кривые руки полезли в базу?
Ты представитель - вот и решай - но чтобы вернулась адресная доставка. Зови Мишу на помощь - у того быстрее получается.
Meest Express Ответ представителя Meest Express четверг, 19 марта
Доброго вечора!Для проведення зміни адреси доставки, чи будь яких інших реквізитів Отримувача, прохання звертатись у нашу службу підтримки. Якщо адреса доставки,не актуальна, буде проведено переадресацію на підставі Вашого звернення, згідно з чинними стандартами умов сервісу.

ужасная доставка

Гость Гость четверг, 19 марта
это ужасная доставка которая вместо выбранной точки выдачи разбросала посылки по всему городу и требуют 20 грн за переадрессацию каждой посылки!!!!! пускай бы спросили куда доставлять так нет теперь по их вине посылки поедут обратно в китай !!!!!
Meest Express Ответ представителя Meest Express четверг, 19 марта
Добрий вечір! Приносимо вибачення за незручності. Давайте перевіримо інформацію. Вкажіть, будь ласка, номери посилок. Святослав, Meest-Express

Юра, читай ответы в комментариях

Сергей Сергей четверг, 19 марта
Юра, я понимаю, что ты дальше своего ответа не читаешь.
Повторю тут.
Юра. Ты внимательно все читаеш? В предыдущем отзыве написано - оператор мамой клялась, что отправитель указал до склада и категорически отказывалась адресовать так, как было изначально, перед тем как ваши ручки полезли менять адрес доставки на Черкасскую область.
Поэтому и пришлось соглашаться на отделение.
Но мне нужно,... Читать отзыв
Юра, я понимаю, что ты дальше своего ответа не читаешь.
Повторю тут.
Поэтому и пришлось соглашаться на отделение.
Но мне нужно, чтобы вернулось так, как было на скрине от 17 числа - доставка до адреса.
А ваши отмазки, типа так указал отправитель - меня совсем не интересуют.
Meest Express Ответ представителя Meest Express четверг, 19 марта
Сергію, для проведення зміни адреси доставки, чи будь яких інших реквізитів Отримувача, прохання звертатись у нашу службу підтримки. Якщо адреса доставки,не актуальна, буде проведено переадресацію на підставі Вашого звернення, згідно з чинними стандартами умов сервісу.
Мист Экспресс
Мист Экспресс - служба доставки, которая входит в состав почтово-логистической группы, основанной в 1992 году международной корпорацией Meest Corp. Inc. (Toronto, Canada). Основные виды услуг:
доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;
доставка международных почтовых отправлений;
адресная доставка в любую точку Украины.
По результатам исследования рынка почтовой логистики Украины (2011-2012, УАДМ) - Мист Экспресс является службой адресной доставки №1... подробнее

Служба доставки

Unitrade Express

Компания «GUNSEL»
Компания «GUNSEL»

Служба доставки новости
Шановні клієнти! Будь ласка, ознайомтеся з інформацією щодо роботи сервісу Unitrade Express в період карантину.

На поточний момент компанія Unitrade Express...