minidiger.com.ua интернет-магазин отзывы клиентов

minidiger.com.ua интернет-магазин отзывы клиентов
minidiger.com.ua интернет-магазин

Прицепний міні екскаватор від https://minidiger.com.ua/

Івано-франківськ .Михайло Отзыв написан 10 июня, 2019 год
Здійснилась моя мрія.Я купив прицепний міні екскаватор мд 1 ( на мд 2 не вистачило грошей).Допоміг мені Володимер (рекомендую) gbat.prom.ua Хочу з вами поділитись враженнями від екскаватора. Він перевершив мої сподівання ; зварні шви всі акуратні і надійні,покраска супер,деталі закріплені в удобних місцях,рукава РВД захищені в місцях можливого тертя,добавили прицепне підйомне приспосіблення з колещатком,демферні клапани -все зроблено геніально.Я...  Читать отзыв Здійснилась моя мрія.Я купив прицепний міні екскаватор мд 1 ( на мд 2 не вистачило грошей).Допоміг мені Володимер (рекомендую) gbat.prom.ua Хочу з вами поділитись враженнями від екскаватора. Він перевершив мої сподівання ; зварні шви всі акуратні і надійні,покраска супер,деталі закріплені в удобних місцях,рукава РВД захищені в місцях можливого тертя,добавили прицепне підйомне приспосіблення з колещатком,демферні клапани -все зроблено геніально.Я радий , що такий екскаватор в мене є

На фотознімках техніка на сайті неправдива ціна і коплектація

Івано-франківськ .Михайло Отзыв написан 10 марта, 2019 год
Хотів на сайті https://minidiger.com.ua замовити мини екскаватор мд2.на що відповіли ,що потрібно доплати за таку комплектацію як на знімку сайту.Що на сайті фото екакаватора якогось замовника.Ціна і комплектація в оголошеннях цієї компанії не відповідає реальній. Хотів на сайті https://minidiger.com.ua замовити мини екскаватор мд2.на що відповіли ,що потрібно доплати за таку комплектацію як на знімку сайту.Що на сайті фото екакаватора якогось замовника.Ціна і комплектація в оголошеннях цієї компанії не відповідає реальній.

Сельхозтехника

Интернет-магазин Улей (Uley.in)