МІКРОТЕХ отзывы

Харьков, ул. Шота Руставели, 39
Отзывы клиентов, сотрудников, отзывы о работодателях
МІКРОТЕХ
4.0 5
2 отзыва / 1849 просмотров
Результаты отзывов

Чесний відгук

Олександр Олександр 3 марта, 2020 год
Включаючи 2019 рік користувався багатьма вимірювальними приладами від даної компанії. Віни не погані, були... останні оновлення служать рік, повірку вже наступну не проходять. Почав заміняти товарами з Китаю і, на моє здивування в метрологів більше питань виникає до Мікротехівських приладів, ніж втричі, а то й в п"ять разів дешевших китайських. Можливо мені не щастить, а можливо компанія пішла шляхом багатьох... Читать отзыв Включаючи 2019 рік користувався багатьма вимірювальними приладами від даної компанії. Віни не погані, були... останні оновлення служать рік, повірку вже наступну не проходять. Почав заміняти товарами з Китаю і, на моє здивування в метрологів більше питань виникає до Мікротехівських приладів, ніж втричі, а то й в п"ять разів дешевших китайських. Можливо мені не щастить, а можливо компанія пішла шляхом багатьох брендів - вийшла гарантія купуй новий, бо ремонт в ціну приладу практично і життя його рівно на гарантію.
Достоинства:
  1. українське, міцні середнячки.
Недостатки:
  1. ціна все частіше не відповідає якості. нові продукти не такі довгослугуючі, як минулих років. Дорогі ремонти, які не мають сенсу.
Антон Антон (Украина) 2 декабря, 2016 год
Очень хорошая компания производитель измерительного инструмента (штангенциркули, микрометры и т.д.). Главный офис в Харькове. Вся заказаннная продукция доставляется точно в срок. Продукция высокого качества. Компания представлена и на зарубежных рынках (поставляет продукцию в Чехия, Польшу, Сингапур и т.д.)
МІКРОТЕХ
МІКРОТЕХ
Рейтинг 4 из 5 на основании 2 отзывов
Адрес: Харьков, ул. Шота Руставели, 39

Промышленное производство
ТОВ ВП ЗЕВС
ТОВ ВП ЗЕВС

Рейтинг: 4.6
18 отзывов
Фабрика спецодежды СВАН
Фабрика спецодежды СВАН

Рейтинг: 4.7
105 отзывов
Компания Лидер Компрессор
Компания Лидер Компрессор

Рейтинг: 4.3
16 отзывов
Компания ElectroHouse
Компания ElectroHouse

Рейтинг: 5
7 отзывов