Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Зріджений газ на ОПЗ - Отзыв о Михаил Саакашвили


Оценка автора: 5 из 5, просмотров: 953

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 33

https://www.otzyvua.net/mihail-saakashvili От Мухін Геннадій Олексійович, опубликован 6 декабря, 2015 годМухін Геннадій Олексійович 6 декабря, 2015 год Шановний Міхеїле Ніколозовичу!
Є можливість приймати з суден зріджений водне-вуглецевий газ (типу пропан-бутан) на причалі Одеського Припортового заводу (ОПЗ) після незначного швидкого дообладнанням трубопроводів і з мінімальними затратами, якщо приймати доставле- ний судном газ, наприклад, в ємності для зберігання аміаку з Росії.
Судна типу 2G/2PG здібні перевозити як аміак, так і зріджений водне-вуглецевий газ (типу пропан-бутан). Перевалочні потужності ОПЗ по аміаку близько 4 млн. т на рік. Якби судна, що приходять за аміаком на ОПЗ, привезли стільки ж зрідженого газу, мали б 1980 млн. куб. м газу (по пропану при нормальних умовах) за рік для власних потреб на ОПЗ, а також для Одещини та Країни. На світових ринках такий газ значно дешевший ніж в Європі. Треба замовляти газ, а доставка суднами типу 2G/2PG буде дешевша, бо судна доставлятимуть газ замість холостого ходу їх за аміаком. Варто здійснити: ОПЗ зможе працювати на повну потужність, не потерпаючи від дефіциту газу! При цьому, такий стратегічний об’єкт як ОПЗ звісно залишити в державній власності з гарним керівництвом: він ще більше дасть державі коштів. А продавати ОПЗ за безцінь – 500 млн. дол. – це злочин, бо хіба «хтось дасть за нього більше, ніж за квартиру в будинку, що горить?». Тим паче не можна продавати ПАТ «ОПЗ», бо в погоні за надприбутком, приватний власник не буде належним чином дбати про безпеку, що й бачимо на шахтах, де виникають вибухи та гинуть люди, або вибух і пожежа на ТЕС при застосуванні газоносного вугілля замість антрациту, або недавня пожежа на нафтобазі під Васильковим тощо.
Пропоную вплинути на відповідних керівників для реалізації цієї пропозиції. Щиро бажаю успіхів!
З повагою і найкращими побажаннями Мухін Геннадій Олексійович
06.12.2015 р.
Сповістіть мене, будьте ласкаві, про долю цієї пропозиції.
02154, м. Київ, вул. Ентузіастів, 3/1, кв.34
тел.: (044) 295-70-41; +380677467562; e-mail: muhin30@ukr.net
1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Михаил Саакашвили

Михаил Саакашвили - уроженец Тбилиси, родился 21 декабря 1967 года. С октября 2000 года по сентябрь 2001 года был Министром Юстиции Грузии. В период с января 2008 года по ноябрь...

Политические деятели

Негрич Николай Михайлович

Рейтинг: 5
2 отзыва
Станислав Мельник

Рейтинг: 5
1 отзыв
Яника Мерило

Рейтинг: 5
2 отзыва
Алексей Павленко

Рейтинг: 5
1 отзыв
Анна Онищенко

Рейтинг: 5
1 отзыв
Андрей Дещица

Рейтинг: 5
1 отзыв
Денисова Людмила Леонтьевна

Рейтинг: 5
2 отзыва
Квит Сергей Миронович

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться