Сеть агентств "ЗАРОБІТЧАНИ" отзывы клиентов

дякую

Даша (Соединенное Королевство) Отзыв написан понедельник, 26 ноября
дякую фірмі за добросвісне ставлення. поїхала в Польшу через них. Все добре, доїхала. поїхала на помічником пекаря, роботу в міру важка. роботодавець надав житло тільки за комунальні платимо 200злотих. Раджу цю фірму! дякую фірмі за добросвісне ставлення. поїхала в Польшу через них. Все добре, доїхала. поїхала на помічником пекаря, роботу в міру важка. роботодавець надав житло тільки за комунальні платимо 200злотих. Раджу цю фірму!
Достоинства:
  1. раджу їхати. все добре всім довольна
Недостатки:
  1. -

працевлаштування за кордоном

Мережа агенств ЗАРОБІТЧАНИ (Украина) Отзыв написан 28 сентября, 2018 год
Мережа агентств ЗАРОБІТЧАНИ - це, перш за все, легальне працевлаштування за кордоном для громадян України. Постійно актуальні вакансії для працевлаштування в Німеччині, Данії, Португалії, Швеції, Чехії, Польщі, ОАЕ, Австралії та інших країнах. Наша команда міжнародних фахівців завжди готова надати послуги з працевлаштування не тільки кваліфікованим фахівцям, а також працівникам без спеціальності: чоловіки, жінки, студенти і сімейні пари. Співпраця з надійними...  Читать отзыв Мережа агентств ЗАРОБІТЧАНИ - це, перш за все, легальне працевлаштування за кордоном для громадян України. Постійно актуальні вакансії для працевлаштування в Німеччині, Данії, Португалії, Швеції, Чехії, Польщі, ОАЕ, Австралії та інших країнах. Наша команда міжнародних фахівців завжди готова надати послуги з працевлаштування не тільки кваліфікованим фахівцям, а також працівникам без спеціальності: чоловіки, жінки, студенти і сімейні пари. Співпраця з надійними прямими роботодавцями з інших країн. Велика база вакансій, які постійно оновлюються і додаються кожного дня. Відкриття віз, швидке оформлення закордонних паспортів, продаж авіа-, ж / д, автобусних квитків. Надання широкого комплексу страхових послуг. Будемо дуже вдячні за ваші об'єктивні відгуки про компанію.

Консалтинговые компании

Группа Финансовых Решений