Пролетів з Футболами 1 2 3 - Отзывы о Megogo.net

Megogo.net
Отзыв написан воскресенье, 10 октября 2 просмотра
Не можу дивитися ліги націй
Підписка максимальна.
299грн/міс
Бокс Усик-Джошуа дивився з телефону за посиланням на російському каналі рен4.
Лігу Націй фінал не можу дивитися.
Невідповідність сервісу своїм коштам

Ответ представителя MEGOGO понедельник, 11 октября
Доброго дня, Антон.

Ми не транслюємо матчі Ліги Націй, так як у нас немає прав на трансляцію, на жаль.

Але ніколи засмучуватися, на нашому сервісі є чемпіонати Англії, Італії, Іспанії, Франції, Ліга чемпіонів, Ліга Європи і кращі поєдинки в світі єдиноборств.

Щодо бою Усик - Джошуа, від імені усієї команди медіасервісу MEGOGO приносимо свої найщиріші вибачення за технічні збої, які виникли під час перегляду тріумфального бою Олександра Усика проти Ентоні Джошуа.

За нашими даними, більшість глядачів безперешкодно й в найкращій якості змогли приєднатися до перегляду бою. Нам приємно, що більшість глядачів схвально відгукнулась про трансляцію.

Та, на жаль, на одному із наших дата-центрів відбувся збій, через що в частини наших глядачів виникли складнощі із приєднанням до трансляції.

Зі свого боку ми повернемо кошти всім користувачам, які мали проблеми із переглядом. Для повернення коштів, зверніться, будь ласка, до нас через нашу електронну пошту - [email protected].

Сайты: отзывы

Интернет-каталоги
3.5
Большое спасибо Большое спасибо команде Prom.ua. Заказала товар , прислали с браком , обратилась в команду рассмотрение споров Prom.ua. Вопрос решился очень быстро !!!
Prom.ua Ответ представителя Prom.ua
5 часов 25 мин назад
Вітаємо! Дякую за ваш відгук. Завжди готові прийти до вас на допомогу з будь-яких питань! Контакти служби підтримки: [email protected]

Интернет-магазин PARFUMS.UA

Сайты
3.3
198532 просмотра
Термін придатності Чому немає терміну придатності чи виготовлення туші Буржуа? Ніякі калькулятори не можуть розрахувати!
PARFUMS.UA Ответ представителя PARFUMS.UA
среда, 20 октября
Доброго дня, Ірино! Всі калькулятори носять виключно інформаційний характер і дуже часто в них можуть міститись застарілі дані. Надішліть, будь...
Megogo.net
Megogo.net - один из самых популярных он-лайн сайтов для просмотра видео.
В копилку Megogo.net входит множество художественных и документальных фильмов, мультфильмов, сериалов, концертов, передач и ток-шоу.
Megogo.net - бесплатный сайт, работает без авторизации, правда в наличии есть фильмы, просмотр которых обойдется вам в небольшую плату.
Видео на Megogo.net представлено в... подробнее

Сайты
ANSWEAR.ua