Непрофесіоналізм! Шахрайство - Отзывы о Megogo.net

Megogo.net
Отзыв написан среда, 6 октября 3 просмотра
Давно не зустрічав таких бездарних сервісів! Підтримка не відповідає по пошті. Бот в телеграмі не працює- після звернення , відповідають через 4-5 днів і запитають чи моє питання ще актуальне. Воно актуальне завжди і не тільки для мене!!!! Чому сервіс погано надає платні послуги?! Не запускається контент , ні фільми , ні мультфільми, постійно збій відтворення, якщо дивишся звечора фільм, і не додивляєшся, і хочеш додивитися зранку - це відео не доступне в вашому регіоні і т.д. і т.п.!!! Дивуюся що гроші повернули за бокс, значить там ще хтось є напівживий в напівмертвому сервісі !!! Не справляєтесь з роботою - не викуповуйте права на трансляції!!!!
Достоинства:
  1. Надіємось , що скоро прикриється !
Недостатки:
  1. Аферисти ! Гроші списують - послуги не надають!!!

Ответ представителя MEGOGO среда, 6 октября
Доброго дня.

На даний момент спостерігається велике навантаження на нашу технічну підтримку, тому очікування відповіді може зайняти більше часу, ніж зазвичай.

Для більш оперативного відповіді рекомендуємо написати нам на електронну пошту - [email protected]. Всі письмові звернення обробляються в порядку черги, і вам дадуть відповідь відразу ж, як тільки ваше звернення буде оброблено.

Сайты: отзывы

1.6
293564 просмотра
Недотримання термінів доставки Номер клієнта 15749687 .Замовлення 9747440 було зроблено 10.09.2021 , на сьогоднішню дату 23.10.2021 мною не було отримано.Термін очікування сплив,тому я відмовляюсь від цього замовлення та наполягаю на поверненні мені коштів
Bonprix Ответ представителя Bonprix
суббота, 23 октября
Шановний клієнте, доброго дня! Ми передали запит у відділ комплектації для перевірки даних щодо Вашого замовлення та уточнюємо чому посилка...
Megogo.net
Megogo.net - один из самых популярных он-лайн сайтов для просмотра видео.
В копилку Megogo.net входит множество художественных и документальных фильмов, мультфильмов, сериалов, концертов, передач и ток-шоу.
Megogo.net - бесплатный сайт, работает без авторизации, правда в наличии есть фильмы, просмотр которых обойдется вам в небольшую плату.
Видео на Megogo.net представлено в... подробнее

Сайты
Шафа (shafa.ua)