Без попередження змінили передплату,з оптимальної на максимальну ... - Отзывы о Megogo.net

Megogo.net
Отзыв написан четверг, 30 сентября 2 просмотра
Ніяких повідомлень про зміну передплат не приходить.гроші з картки знімають автоматично.І тепер виходить за той же контент плати в три рази більше




Комментарии к отзыву

Ответ представителя MEGOGO четверг, 30 сентября
Доброго дня.

Ми повідомили всіх наших користувачів про оновлення передплат за місяць до цього в наших соц.мережах, а також розіслали листи на email.

Інформація про встановлений за замовчуванням регулярний автоплатіж вказана в момент оплати послуги на всіх етапах, а також в Угоді користувача. Щомісячний платіж завжди можна відключити протягом терміну дії підписки самостійно у вашому Профілі (Пепердплати і платежі - Керування передплатами - Відмовитися від передплати) або при зверненні в службу підтримки.

У передплаті «Максимальна» багато преміального контенту від світових студій: Viasat, Paramount Pictures, Disney, 20th Century Studios, Sony, MORE TV, Universal, PictureBox, дитячий контент від LEGO, Monster High, Nickelodeon. А найголовніше — ексклюзивні спортивні трансляції, які можна подивитись лише на MEGOGO: матчі Ліги чемпіонів, Ліги Європи і боксерські поєдинки К2 і Top Rank. І приємний бонус у вигляді 2-х прем’єр у подарунок щомісяця.

Якщо ви не фанат спорту, то наша нова передплата «Оптимальна» за 199 грн/міс просто створена для вас. Вона має усі переваги передплати «Максимальна», крім ексклюзивних спортивних трансляцій і двох прем’єр у подарунок щомісяця. Передплата «Легка» — для фанатів кіно та ТБ. До неї входять рейтингові національні телеканали і 17 000 фільмів, серіалів і мультиків.


Сайты: отзывы

Отзывы пользователей о сайтах. Каталог отзывов: Интернет порталы, социальные сети, интернет-магазины и каталоги. Здесь Вы можете найти и обсудить все, что связано с миром интернета

Megogo.net
Megogo.net - один из самых популярных он-лайн сайтов для просмотра видео.
В копилку Megogo.net входит множество художественных и документальных фильмов, мультфильмов, сериалов, концертов, передач и ток-шоу.
Megogo.net - бесплатный сайт, работает без авторизации, правда в наличии есть фильмы, просмотр которых обойдется вам в небольшую плату.
Видео на Megogo.net представлено в... подробнее

Сайты
Аферисты
Аферисты

Рейтинг: 1.6
1529 отзывов
Bonprix
Bonprix

Рейтинг: 1.6
3070 отзывов
Шафа (shafa.ua)
Шафа (shafa.ua)

Рейтинг: 1.3
3628 отзывов
Интернет-магазин PARFUMS.UA
Интернет-магазин PARFUMS.UA

Рейтинг: 3.3
1349 отзывов
Веб студия Сервис-Stark
Веб студия Сервис-Stark

Рейтинг: 4.9
12 отзывов
Сайт "У психолога" — upsihologa.com.ua
Сайт "У психолога" — upsihologa.com.ua

Рейтинг: 3.2
9 отзывов
Сайт obozrevatel.com
Сайт obozrevatel.com

Рейтинг: 2.1
63 отзыва
Prom.ua
Prom.ua

Рейтинг: 2.2
2599 отзывов