Не заказуйте нічого в цьому інтернет магазині!!!!! - Отзывы о MEGASPORT

MEGASPORT
Отзыв написан 14 июня, 2019 год 197 просмотров
Не заказуйте нічого в цьому інтернет магазині!!!!! Втратите лише купу часу і нервів. Інтернетмагазин 4 дня не міг оприділити чи товар оплачений, бо сайт в них виснув. Вислали товар в кінці 5 дня з другого кінця країни. Красовки приїхали на 8 день відколи я зробив замовлення. Забираю я красовки - а вони прислали мені красовки на 2 розміри більші!!!! Дзвоню на гарячу лінію - питаю що це таке, у відповідь забирайте, їдьте додому по паспорт, заповнюйте заяву на повернення і відвозьте на нову пошту для відправки назад. Обміну в цьому інтернет магазині немае. Я старався їм пояснити, що обміну мені не треба, що я заказував 42 розмір, а мені прислали 44, що я хочу просто отримати те що я замовляв. Але в них е тільки система повернення. Відправляю в п"ятницю їм товар назад, який вони отримають тільки у вівторок. У вівторок вони якщо встигнуть то проведуть повернення, якщо ні - то вже у четверг. З дати коли вони проведуть повернення через два тижні повернуть гроші. Висновок - те що я заказав так і не отримав, свої гроші отримаю назад майже через місяць відколи зробив і оплатив замовлення. Сервіс просто жахливий!!!!!! На гарячій лінії працюють люди, які нічого не знають і нічого не вирішують. Не замовляйте тут нічого, бо пришлють не той розмір, втратите купу часу і нервів.
Достоинства:
  1. немае
Недостатки:
  1. те що я заказав так і не отримав, свої гроші отримаю назад майже через місяць відколи зробив і оплатив замовлення

Одежда: отзывы

Одежда