Жахливий магазин - Отзывы о Мегакнига

Отзыв написан воскресенье, 3 октября 4 просмотра
Жахливий сервіс! Додзвонитись нереально, при чому, по всім номерам, що вказані на сайті!
Замовляла дитині книги в садочок, спочатку в повідомленні вказали, що замовлення обробляється 3 дні, потім 5 робочих! Добре, відправили УП.
Замовлення прийшло не таке, як потрібно, тобто, через неуважність працівників «мегакнига» мені поклали зовсім не таку книгу, як замовляла.
Навчальний процес почався, в особистій переписці мені запропонували заміну, тобто йти знову на УП, відправляти книгу назад, потім знову чекати 5 днів + доставку і знову йти на УП по своє замовлення. Та навіть це не головне, головне, що цей весь час моя дитина не мала б навчального матеріалу, по якому навчаються всі дітки.
Я запропонувала повернути половину вартості книжки (це 20 грн.!!!), бо не мала коли чекати, книгу купила в місцевому магазині. В моєму проханні було відмовлено, не зважаючи на халатність і неуважність працівників інтернет-магазину, власне через що я і не отримала те, що замовляла!
Нікому не раджу, і застерігаю від покупок!
Хіба у когось є купа вільного часу, щоб чекати в бігати з поверненнями!

Отзывы об услугах печати и принтах

Печать на футболках, чашках, холстах, брендовая печать, принты на футболках, услуги печати.

Печать и принты, Харьков, пр. Победы, д. 85
Вона дуже гарна!!!!! Вітаю, сьогодні отримала подушку. Вона дуже гарна!!!!! Донечка дуже задоволена, та приємно здивована!!! Дякуємо...
Joyshop Ответ представителя Joyshop
вторник, 19 октября
Благодарим за Ваш отзыв!

Сервисный центр Iris-group Одесса

Печать и принты
Не рекомендую Работу выполняют не качественно и очень долго.

Печать и принты

Holstprint.com.ua