Медицинский центр «ОН Клиник Полтава» Детское отделение отзывы

Полтава, проспект Первомайский 18-А
Медицинский центр «ОН Клиник Полтава» Детское отделение

Огляд провела з увагою

Галіна Галіна пятница, 13 ноября
Звернулись з приводу вакцінації. Нас оглянула лікар Чвертка Ольга Олександрівна. На прийомі оглянула дитину. Огляд провела з увагою. Перше враження про себе склала дуже задовільне. Надалі дала реомендації, як поводити себе після щеплення. Надалі із задоволенням буду обстежуватися у даного лікаря.
Доброго дня, Галино. Ми раді, що у Вас залишилися лише приємні
враження після звернення до нашого лікаря. Згодні з Вами, в клініках нашої
Мережі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.

Будемо звертатися

Вікторія Вікторія пятница, 13 ноября
Звернулися до Щербань О.А. лікаря-невролога з проблемою агресивної поведінки дитини. Лікар на прийомі уважно вислухала, оглянула, надала детальну консультацію, розповіла про тактику поведінки.
Достоинства:
  1. Прийомом задоволені. Надалі по потребі будемо звертатися та рекомендувати як висококваліфікованого, адекватного, розумійочого спеціаліста.
Недостатки:
  1. немає
Доброго дня, Вікторіє. Вдячні Вам, що знайшли можливість поділиться своїм досвідом звернення до нашого спеціаліста. Згодні з Вами, в нашій клініці працюють кваліфіковані лікарі, які комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.

Уважно оглянула

Анна Анна пятница, 13 ноября
Звернулися до Олексюк Руслани Дмитрівни за запитанням про осанку дитини. Лікар все (пояснила) , уважно оглянула і дала рекомендації до масажу та гімнастики лікувальної. Всім задоволені. Рекомендуем.
Доброго дня, Анно. Вдячні Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що звернення до нашого спеціаліста було комфортним та результативним. Рекомендуємо дотримуватись усіх назначень лікаря. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.

Рекомендую всем

Сергей Сергей 30 сентября, 2020 год
Обратилась в on-clinic с целью функциональной диагностики ЭЭГ к доктору Овдиенко Александру Дмитриевичу. Доктор проявил максимальное внимание к ребёнку, отвечал на интересующие вопросы, рассказал суть процедуры, ребёнок очень переживал и боялся процедуры, доктор сумел найти общий язык и успокоить сына. В случае необходимости обратимся только к Овдиенко А.Д. Рекомендую всем!
Достоинства:
  1. Доктор сумел найти общий язык и успокоить сына
Недостатки:
Добрый день. Благодарим за положительный отзыв и высокую оценку работы нашего врача Овдиенко Александра Дмитриевича. Нам важно знать, что Вы довольны результатом обращения в клинику, атмосферой приема и качеством медицинского обслуживания. Мы заботимся о комфорте пациентов, предлагаем сервис высокого уровня, индивидуальный подход и инновационные методы диагностики с использованием современного оборудования. Желаем крепкого здоровья Вам и Вашим близким.

Будемо рекомендувати клініку

Яна Яна 30 сентября, 2020 год
Звернулися в ОН Клиник для проходження УЗД до лікаря Величко І.О. Лікар на прийомі уважно провела обстеження. Уважна до моєї дитини. Дала детальне пояснення по обстежених органах. Показала зображення на моніторі. Дала рекомендації нащо треба звернути увагу. Обстеженням та лікарем спеціалістом залишились задоволені. При нагоді будемо рекомендувати клініку та лікаря вцілому.
Достоинства:
  1. Дала рекомендації нащо треба звернути увагу.
Недостатки:
Доброго дня, Яно. Вдячні за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого спеціаліста Величко Ірини Олексіївни. Медичні центри «ОН Клінік» устатковані сучасним високотехнологічним обладнанням, що в поєднанні з професіоналізмом лікарів дає змогу проводити максимально точну діагностику й відтак розробляти ефективний алгоритм подальших дій. Ми дбаємо, щоб усі наші пацієнти почувалися максимально комфортно, і пропонуємо сервіс високого рівня та індивідуальний підхід. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки та якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.

Врача рекомендую

Алена Алена 30 сентября, 2020 год
Щербань Елена Анатольевна, обратились с задержкой речевого развития у ребёнка 6 ти лет. Врач провела обследование, ответила на все вопросы, сделала назначение. Врача рекомендую, будем обращаться ещё.
Добрый день, Алена. Благодарим за положительный отзыв и высокую оценку работы нашего врача Щербань Елены Анатольевны. Нам важно знать, что Вы довольны результатом обращения в клинику, уровнем сервиса и качеством медицинского обслуживания. Желаем крепкого здоровья Вам и Вашим близким.

Отличные специалисты

Ирина Ирина 19 августа, 2020 год
Посещаем дерматолога в «ОН Клиник Полтава», долго искали хорошего специалиста и только здесь смогли получить полноценную консультацию и правильный диагноз. Оказалось, что проблема совершенно пустяковая, просто до этого никто не мог правильно диагностировать проблему. Спасибо специалистам клиники, сейчас мой сыночек практически здоров и все это благодаря вовремя оказанной помощи.
Добрый день, Ирина. Благодарим за позитивный отклик. Отзыв для всех будет полезнее, если он от реального пациента клиники. Просим по возможности указать номер медицинской карты либо дату и время посещения врача. Спасибо за понимание. Здоровья Вам и Вашим близким.
Медицинский центр «ОН Клиник Полтава» Детское отделение
Для комфорта детей и их родителей в "ОН Клиник Полтава" принимают такие специалисты:
- педиатр
- невролог
- ортопед
- дерматолог
- гинеколог
- гастроэнтеролог
А так же в медицинском центр можно сделать УЗИ и сдать анализы.

Адрес: Полтава, проспект Первомайский 18-А
Телефон: 0 800 30 77 33