Кинули на гроші! - Отзывы о Медицинская клиника Нью Лайф

Медицинская клиника Нью Лайф
Отзыв написан 28 сентября, 2020 год 77 просмотров
Маю неприємний досвід пов‘язаний з клінікою New Life. Звернулась до лікаря уролога Федоришина Радіона Петровича зі скаргами на камінь в сечовому міхурі. Було проведено операцію по дробленню каменя, вартість 12000 грн!!!Гроші достатньо великі. В результаті контрольного УЗД через декілька днів після операції, виявилось що камінь залишився цілий і не ушкоджений розміром який і був до операції 6мм у сечовому міхурі. Тобто «гроші викинули на вітер»!!!Хоча за словами лікаря-уролога наголошую !!!!Федоришина Радіона Петровича!!!Камінь був подроблений в ході операції. («Лікар» якщо його можна так назвати, відразу наголосин, що кожен наступний сеанс в разі залишку більших уламків коштує 3500 грн. Наче натякнув, що я до нього маю повернутись)
Не розумію, як так можна???просто безсовісті здирати з людей гроші величезні (бо для мене вони на даний момент величезні, як для молодих батьків з немовлям) і безвідповідально відноситись до роботи!!!Зажерлись уже вкрай!!!!Не рекомендую!!!!!!Побережіть свої кошти і здоров‘я, шукайте іншу клініку!!!Бо мені вони нічим не допомогли, приступи продовжили повторюватись, і результату від операції 0!!!Гроші прото «на вітер», перепрошую, просто в карман комусь!
А Вам, Шановний Радіон Петрович, бажаю молитися і просити в Бога прощення за те, як ви обкрадаєте пацієнтів, користуючись їх безвихіддю.
Позор таким лікарям!!!!

Клиники Киев: отзывы

Медицинский центр «Айвимед»

Медицинские центры, Киев, ул. Авиаконструктора Антонова, д. 2-б
4.5
Спасибо Виронике Валерьевне Спасибо Виронике Валерьевне Улановой и всем сотрудникам клиники! вы помогли сбытся нашей мечте! после обследования и меня и мужа наконецто было пройдено правльное лечение. и вот и результат- мы родители!!!!
Шановна Неля, дякуємо Вам за те, що знайшли час і залишили відгук про нашу клініку. Ми стараємося працювати як злагоджена команда...

Медиком

Клиники, Киев, ул. Анри Барбюса, 37/1
4.8
Благодарность Искренняя благодарность за профессионализм! Был здесь у многих врачей, не попадал на плохих, всегда решали мои проблемы со здоровьем с положительным результатом
Медиком Ответ представителя Медиком
пятница, 20 ноября
Уважаемый Дмитрий, спасибо за отзыв. Благодарим за высокую оценку уровня нашей клиники. Рады, что смогли помочь. С уважением, клиника МЕДИКОМ
Медицинская клиника Нью Лайф
Медицинская клиника Нью Лайф - это международная поликлиника, расположенная в Киеве, и предоставляющая широкий спектр медицинских услуг.
Специалисты, работающие в Нью Лайф - это профессионалы высококлассного уровня с внушающим опытом работы в сфере здоровья человека. В клинике, при обследовании и диагностике, а также лечении, используются инновационные технологии качества мирового стандарта... подробнее

Адрес: Киев, вул. Ревуцького, 44а
Клиники