Клініка дуже класна - Отзывы о Медиком

Медиком
Алла Отзыв написан понедельник, 19 августа 22 просмотра
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Анри Барбюса, 37/1 Як хочеш потрапити до найкращих лікарів - то треба заздалегідь планувати. Клініка дуже класна, але от при терміновій потребі на прийом попадеш не завжди. Доводиться викликати лікаря додому, бо в клініці черги, а це вже дорожче.

Ответ представителя Медиком среда, 21 августа
Шановна Алла, дякуємо за відгук. Вдячні за довіру до нашої клініки. Вибачаємося за незручності!

З повагою,
клініка МЕДІКОМ

Клиники Киев: отзывы

СантаЛен

Медицинские центры, Киев, г. Буча, ул. Пушкинская, 59-б
4.6
Медоогляд сподобався Сподобалось! проходила медогляд з дітьми. Всі лікарі квалфіковані, вічливі. Дуже сподобались ортопед Світлана Василівна Ісаєнко, офтальмолог Німченко, педіатр Бартейнева. Адміністратори і наклейки подарували, і розмальовки давали. Дуже всі уважні. Без черг . Раджу
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен
29 мин 17 сек назад
Доброго дня, Альона. Дякуємо Вам за позитивний відгук, високу оцінку та рекомендацію наших фахівців! Бажаємо Вам та близьким міцного здоров'я...

Медиком

1992 год – Врач-невропатолог Скурихин Игорь Вадимович и врач-анестезиолог Скурихин Александр Вадимович приняли решение создать частную медицинскую практику.
Таким образом, в 1992 году была создана первая частная клиника в Украине.

Клиники

Клиника Оберіг