Медиком отзывы

Медиком
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

доброзичливий, уважний персонал

Ірина Ірина вторник, 22 сентября
Багато разів проїздила повз клініки, але того тижня довелось звернутися. Був привід, була можливість подивитися що до чого. Хоч відвідувала клініку у поганому стані, але не могла не помітити як тут все охайно, який персонал приязний. Прийом у гастроентеролога почався вчасно, зауважуючи мій стан, мене одразу просто поклали на кушетку, по результатам огляду надали допомогу, спостерігали, поки стан покращився, після... Читать отзыв Багато разів проїздила повз клініки, але того тижня довелось звернутися. Був привід, була можливість подивитися що до чого. Хоч відвідувала клініку у поганому стані, але не могла не помітити як тут все охайно, який персонал приязний. Прийом у гастроентеролога почався вчасно, зауважуючи мій стан, мене одразу просто поклали на кушетку, по результатам огляду надали допомогу, спостерігали, поки стан покращився, після цього дозволили їхати домоду. І хай хоч хтось скаже, що тут пацієнти - це тупо гаманець!!!!

Дуже дякую!

Яна Яна суббота, 19 сентября
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д дуже рада, що свого часу звернулася в цю клініку. від того часу почала рідше хворіти. а коли й хворію, то немає ніяких незручностей, щоб звернутись до потрібного спеціаліста. записують на зручний час. це кльово.

Дороговато

Валера Валера суббота, 19 сентября
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Анри Барбюса, 37/1 У клиники единственный минус - цены... Но это такое. Знаешь куда идешь, все таки клиника премиум-класс. А в остальном все хорошо. В период "короны" показали свою заботу о пациентах, все организовали быстро и удобно. Советую!

Счастливая будущая мама

Елена Елена суббота, 19 сентября
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Были опрежделенные беспокойста насчет генетического здоровья ребенка. Генетик в клинике на Оболони помог справиться с страхами, назначил обследование. Стоит не дешево, даже на фоне всех остальных процедур для будущих мама, но это того стоило... спокойная беременность дороже всяких денег!

Хорошие впечатления

Катерина Катерина суббота, 19 сентября
Проходила обследование у Валентина Викторовича Гусева в апреле этого года. Впечатления остались самые наилучшие. Внимательно выслушивал все жалобы, всегда объяснял, какие могут быть причины, назначал все необходимые диагностические процедуры, поясняя каждый раз значение результатов и при необходимости назначая дополнительные. Один из наиболее внимательных и компетентных врачей.

Психолог душе професійний

Ольга Ольга пятница, 4 сентября
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д дуже рекомендую лозицьку с.в. - це крутий психолог с оболоні, який розуміється на проблемах у родині, подоланні стресових станів і тому подібних проблемах. досвід в неї величезний!

Всегда определяют заболевание

Ольга Ольга пятница, 28 августа
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Ни разу не было случая, когда тут бы не смогли поставить диагноз и отправили дальше болеть. В сложных случаях приходится пройти прилично консультаций и обследований, но это того стоит - факт.
Медиком Ответ представителя Медиком пятница, 28 августа
Уважаемая Ольга, спасибо за отзыв. Благодарим за высокую оценку уровня нашей клиники. Желаем всего наилучшего!

Якісні щеплення!

Тетяна Тетяна четверг, 27 августа
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Анри Барбюса, 37/1 Хоч тут можна не боятися робити дитині щеплення! Адекватні вакцини сучасні, зберігаються правильно. У дітей (у мене їх троє) не було жодних ускладнень. А от кума на своїй дитині мабуть заощаджує, робить всі щеплення у міській лікарні дитячій. Та так заощаджує, що минулого тижня від АКДП дитину швидка забрала з судомами. Звісно це не моя справа, але ж здоров’я дитини... Читать отзыв Хоч тут можна не боятися робити дитині щеплення! Адекватні вакцини сучасні, зберігаються правильно. У дітей (у мене їх троє) не було жодних ускладнень. А от кума на своїй дитині мабуть заощаджує, робить всі щеплення у міській лікарні дитячій. Та так заощаджує, що минулого тижня від АКДП дитину швидка забрала з судомами. Звісно це не моя справа, але ж здоров’я дитини вартості не має!
Медиком Ответ представителя Медиком пятница, 28 августа
Шановна Тетяна, дякуємо за відгук. Вдячні за довіру до нашої клініки. Бажаємо всього найкращого!

Подход как надо

Алевтина Алевтина четверг, 27 августа
Не люблю врачей, но периодически нет-нет, а обратиться приходится. В последнее время обращаюсь в Медиком, потому что тут создается уверенность, что тебе помогут, а не махнут рукой, что-то шкрябнут на бумажке “ну пропей, ладно”.
Медиком Ответ представителя Медиком пятница, 28 августа
Уважаемая Алевтина, спасибо за отзыв. Благодарим за доверие, которое вы оказываете нашей клинике. Рады, что вы довольны качеством наших услуг.

клиника МЕДИКОМ

є трохи страху через вірус, але жити можна

Софія Софія среда, 26 августа
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д зараз трохи страшно відвідувати клініку, бо стільки хворих, боїшся зайвий раз вилазити з дому. дуже класно, що вигадали можливість дистанційної консультації. просто у вайбері не виходячи з дому отримала потрібні поради.
Медиком Ответ представителя Медиком среда, 26 августа
Шановна Софія, дякуємо за відгук. Вдячні за високу оцінку рівня нашої клініки. Раді, що ви задоволені якістю наданих послуг. Бажаємо всього найкращого!

Є всі потрібні лікарі!

Любов Любов среда, 26 августа
Кого не шукаєш - тут всі спеціалісти є. Навіть генетик! У Києві не так багато клінік роблять такі докладні генетичні обстеження, а тут - роблять. За помірну ціну, до речі.
Медиком Ответ представителя Медиком среда, 26 августа
Шановна Любов, дякуємо за відгук. Вдячні за високу оцінку рівня нашої клініки. Бажаємо всього найкращого!

Парковка одно название

Тина Тина вторник, 25 августа
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Анри Барбюса, 37/1 Очень хорошие врачи, очень хорошие процедуры. Но есть и ложка дегтя. Не очень удобно клиника расположена. Вообще не продумали вопросы удобства пациентов. Будто к ним на метро или трамвае ездят. Будьте добры, заведите где-то неподалеку парковку!
Медиком Ответ представителя Медиком среда, 26 августа
Уважаемая Тина, спасибо за отзыв. Благодарим за высокую оценку уровня нашей клиники. Приносим извинения за неудобства!

Якісне лікування!

Віталія Віталія вторник, 25 августа
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Кондратюка, 8 Велика подяка за якісно виконану операцію з видалення невусів! Зробили обережно, на обличчі залишилася маленька рисочка, але її і не видно, якщо не додивлятися.
Медиком Ответ представителя Медиком среда, 26 августа
Шановна Віталія, дякуємо за відгук. Вдячні за високу оцінку равня нашої клініки. Раді, що ви задоволені якістю наданих послуг. Будьте здорові!

Корисне обстеження

Вікторія Вікторія 21 августа, 2020 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Проходила обстеження у генетика на Оболоні, бо у батьків мого батька у обох була онкологія, мені треба знати ризики, чи не захворію сама, а ще - чи великий ризик передати це дитині у спадок. Інколи сама дивуюся, до якого рівня ми дійшли, що можемо дізнатися такі подробиці просто здавши свою кров абощо.
Медиком Ответ представителя Медиком среда, 26 августа
Шановна Вікторія, дякуємо за відгук. Вдячні за високу оцінку рівня нашої клініки. Раді, що змогли вам допомогти. Будьте здорові!

Шикарний сервіс!

Вероніка Вероніка 21 августа, 2020 год
Мені до вподоби той рівень послуг, який тут надають. У нас в Україні, от по-чесному, багато де сервіс шкутильгає на обидві ноги. Багато где тобі за твої ж гроші кажуть грубі речі, по-хамськи себе поводять. Тут - персонал приємний, ввічливий, готовий відповісти на запитання.
Медиком Ответ представителя Медиком среда, 26 августа
Шановна Вероніка, дякуємо за відгук. Вдячні за високу оцінку рівня нашої клініки. Бажаємо всього найкращого!

Хорошо, но дорого

Юлия Юлия 20 августа, 2020 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Кондратюка, 8 Все классно, круто, красиво, но дорого. лишний раз подумаешь, а стоит ли платить такие деньги, пусть даже за высокое качество услуг.
Медиком Ответ представителя Медиком среда, 26 августа
Уважаемая Юлия, спасибо за отзыв. Благодарим за высокую оценку уровня нашей клиники. Будьте здоровы!

все зроблено розумно

Діна Діна 19 августа, 2020 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Анри Барбюса, 37/1 Дуже правильно все зробили, що дитяче відділення окремо. Це дуже розумно! Дітям потрібні особливі умови!
Медиком Ответ представителя Медиком 20 августа, 2020 год
Шановна Діна, дякуємо за відгук. Вдячні за високу оцінку рівня нашої клініки. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашим близьким!

Запахи антисептиков - бррр

Дарья Дарья 18 августа, 2020 год
Ей богу, скорее бы все устаканилось и как-то решилось с этим вирусом! От намордников спасения нет, дышать в них невозможно. Везде воняет этими антисептиками, и в Медикоме уже тоже иногда попахивает. Хотя раньше был просто приятных запах, не больничный. Хотелось бы, чтобы получше проветривали помещения, а то запах этот гадкий больничный вызывает не шибко приятные ассоциации.
Медиком Ответ представителя Медиком 20 августа, 2020 год
Уважаемая Дарья, спасибо за отзыв. Благодарим за доверие, которое вы оказываете нашей клинике. Приносим извинения за вынужденный дискомфорт. Будьте здоровы!

Кращий в Києві логопед!

Галина Вержицька Галина Вержицька 18 августа, 2020 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Велика подяка Олені Миколаївні Карпенко, крутому логопеду з Оболоні! Якби не ви, ми б ще не один рік мали проблеми! Ми всім знайомим розповіли про вас, про вашу допомогу!
Медиком Ответ представителя Медиком 20 августа, 2020 год
Шановна Галина, дякуємо за відгук про нашого співробітника. Раді, що надане лікування приносить позитивний результат. Бажаємо всього найкращого!

Зручність та увага

Маргарита Маргарита 17 августа, 2020 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Кондратюка, 8 Зручно, затишно, максимум уваги. Коли хворієш, відчуваеш себе під справжнім якісним наглядом та турботою. Це потрібно для швидкого одужання. І ще приємно. що тут не завдаєш собі додаткового стресу. У потрібний час ліки приносять і немає потреби бігати як сайгак шукати медсестру.
Медиком Ответ представителя Медиком 20 августа, 2020 год
Шановна Маргарита, дякуємо за відгук. Вдячні за високу оцінку рівня нашої клініки. Бажаємо всього найкращого!

Відмінний масажист

Руслана Руслана 17 августа, 2020 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Анри Барбюса, 37/1 Намагаюся двічі на тиджень відвідувати масажиста на Печерську - раз для класичного масажу, раз - обираю щось інше. На щастя, тут різні типи масажу виконують, що допомагає розслабитися на 200%, та же й крутий результат отримати!
Медиком Ответ представителя Медиком 17 августа, 2020 год
Шановна Руслана, дякуємо за відгук. Вдячні за вибір нашої клініки. Раді, що ви задоволені якістю наданих послуг. Будьте здорові!

клініка МЕДІКОМ

Є деякі складності, але терпіти можна

Тамара Тамара 14 августа, 2020 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Інколи важко потрапити на прийом до потрібного лікаря. Ситуація загострилася через пандемію, що важче стало. Обмеження - це необхідність, але життя на цьому не зупиняється і слід підтримувати своє здоров’я. Власне складність потрапляння - це єдиний на сьогодні недолік. Більше не можу назвати.
Медиком Ответ представителя Медиком 17 августа, 2020 год
Шановна Тамара, дяуємо за відгук. Вдячні за довіру до нашої клініки. Вибачаємося за незручності!

Зручне розташування!

Юлія Юлія 13 августа, 2020 год
Класне розташування клініки, таке, що не треба мандрувати закутками, щоб знайти. Навіть якщо недавно у столиці - знайдеш.
Медиком Ответ представителя Медиком 17 августа, 2020 год
Шановная Юлія, дякуємо за відгук. Вдячні за високу оцінку рівня нашої клініки. Бажаємо всього найкращого!

Лозицкая просто супер!

Елена Елена 30 июля, 2020 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Низкий поклон и большая благодарность доктору Лозицкой. До нее я не верила в психологию и психотерапию. Но когда обратилась к ней, психологу (на Оболони сама живу, клиника рядом, потому тут и попробовала), я поняла, что многое потеряла. Можно ведь было раньше обращаться и раньше начать решать свои проблемы.Сейчас именно благодаря психотерапии я чувствую прилив сил, стала увереннее, на работе выровнялась... Читать отзыв Низкий поклон и большая благодарность доктору Лозицкой. До нее я не верила в психологию и психотерапию. Но когда обратилась к ней, психологу (на Оболони сама живу, клиника рядом, потому тут и попробовала), я поняла, что многое потеряла. Можно ведь было раньше обращаться и раньше начать решать свои проблемы.Сейчас именно благодаря психотерапии я чувствую прилив сил, стала увереннее, на работе выровнялась ситуация. Одни плюсы!
Медиком Ответ представителя Медиком 31 июля, 2020 год
Уважаемая Елена, спасибо за отзыв о нашем сотруднике. Рады, что оказанная помощь приносит положительный результат. Будьте здоровы!

ефективне лікування

Віра Віра 29 июля, 2020 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Кондратюка, 8 Хірурги на Оболоні пречудові. Вже мала змогу упевнитися в цьому, коли оперували пупкову грижу. Встановили сітку, акуратно підшили, що після операції болі звісно були, але все загоювалося досить швидко. З операції минуло не так багато часу, але результат не може не радувати. Я маю змогу робити хоча б прості справи, які раніше мене просто вичавлювали. Через грижу швидко втомлювалась, а... Читать отзыв Хірурги на Оболоні пречудові. Вже мала змогу упевнитися в цьому, коли оперували пупкову грижу. Встановили сітку, акуратно підшили, що після операції болі звісно були, але все загоювалося досить швидко. З операції минуло не так багато часу, але результат не може не радувати. Я маю змогу робити хоча б прості справи, які раніше мене просто вичавлювали. Через грижу швидко втомлювалась, а зараз сил багато, але треба берегтися.
Медиком Ответ представителя Медиком 29 июля, 2020 год
Шановна Віра, дякуємо за відгук. Вдячні за високу оцінку рівня нашої клініки. Раді, що надане лікування принесло позитивний результат. Будьте здорові!

Без паніки та страху

Альона Альона 28 июля, 2020 год
Для мене відвідини стоматолога - то жахіття якесь. Я дуже боюся. Але знайшла адекватного стоматолога в Києві, у якого зовсім не страшно) Я дуже вдячна Ірині Федоровні Смик за чуйне ставлення та безболісне лікування))
Медиком Ответ представителя Медиком 29 июля, 2020 год
Шановна Альона, дякуємо за відгук про нашого співробітника. Раді, що ви задоволені якістю наданих медичних послуг. Будьте здорові!

завжди вчастно та зручно

Діна Діна 27 июля, 2020 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Маю кісти в щитовидці, тому кожну півроку вже як за розкладом то на УЗД, то до ендокринолога. Роблю і УЗД на Оболоні, і одразу після йду на прийом до свого лікаря. Мені дівчата завжди підбирають зручний час відвідин, бо записуюсь десь за 1,5-2 тижні. Я ж знаю, коли мені треба що робити, то й не тягну до останнього.
Медиком Ответ представителя Медиком 29 июля, 2020 год
Шановна Діна, дякуємо за відгук. Вдячні за довіру до нашої клініки. Бажаємо всього найкращого!

все для клиента

Маняша Маняша 27 июля, 2020 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Анри Барбюса, 37/1 Назначили сделать комплексное УЗИ. На Печерске согласились расписать удобно для меня время, чтоб не моталась, только в Медикоме. Потому, выбор прост. правда? Все обследования прошли строго в назначенное время и результаты сразу на руки получила, при чем, они очень детальные, сразу понятно что и к чему.
Медиком Ответ представителя Медиком 27 июля, 2020 год
Уважаемая Маняша, спасибо за отзыв. Благодарим за высокую оценку уровня нашей клиники. Рады, что вы довольны качеством наших услуг. Будьте здоровы!

Нашла то, что искала

Лиза Лиза 24 июля, 2020 год
сменила не одного врача пока не нашла адекватного гинеколога.мне нравится что во время планового осмотра берут сразу и нужные анализы.не просто посмотрели так для галочки и свободна.максимум внимания и оно работает.так подлечила вовремя пару моментов и сейчас вполне здорова. Прилуцкая А.Б. - просто чудо!!!
Медиком Ответ представителя Медиком 27 июля, 2020 год
Уважаемая Лиза, спасибо за отзыв. Благодарим за выбор нашей клиники. Рады, что вы довольны качеством предоставленных услуг. Будьте здоровы!

Є незручності!

Марина Марина 23 июля, 2020 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Анри Барбюса, 37/1 Не можу точно згадати, коли вперше потрапила в Медіком, але від того часу привела в клініку всю свою родину. Але зараз от не дуже зручно, що треба довше їхати, та ще й відділення якесь трохи затісне. Терпимо незручності, але що робити?
Медиком Ответ представителя Медиком 27 июля, 2020 год
Шановна Марина, дякуємо за відгук. Вдячні за вашу довіру до клініки. Вибачаємося за незручності!

Медиком
1992 год – Врач-невропатолог Скурихин Игорь Вадимович и врач-анестезиолог Скурихин Александр Вадимович приняли решение создать частную медицинскую практику.
Таким образом, в 1992 году была создана первая частная клиника в Украине.
1992 год – создание двух палат терапевтического стационара на арендных площадях.
Учредители клиники совмещают администрирование и врачебную деятельность. Появляется первый... подробнее

Клиники
Медиан Медицинский центр