Медиком отзывы

Медиком
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Курс омоложения

Кристина Кристина суббота, 15 мая
Недавно прошла у них, в MEDIKOM BEAUTY, курс аппаратного омоложения, это потрясающе. Эффект 100%. И главное - никакой боли, никаких отеков. И помолодела, и отдохнула.

Порадовало качество услуг

Артур Артур (United States, New York) пятница, 30 апреля
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Борщаговская, 129/131 Лечил тут зубы. Всё ок. Даже с моей боязнью стоматологов))) Теперь лечимся в этой клинике всей семьей.

Рекомендую

Светлана Светлана понедельник, 26 апреля
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Всем осталась довольна. И обслуживанием, и компетентностью. На рецепции очень приветливая девушка, все объяснила, рассказала куда пройти. Только на кассе при оплате небольшая очередь, но все в масках - в Медиком за этим строго следят. Молодцы!

Рекомендую

Дарья Дарья воскресенье, 25 апреля
Хороший челюстно-лицевой хирург. Литовченко. Оперировала меня по поводу боковой кисты шеи. В других больницах все пугали и накручивали. С этим доктором все прошло легко и спокойно, побольше бы таких врачей!!!
Достоинства:
  1. Доктор

НЕ РЕКОМЕНДУЮ

СЕРГЕЙ СЕРГЕЙ 13 апреля, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Не рекомендую данную клинику! особенно врача лора - сергиенко виталия андреевича. этот толстый негодяй нахамил, а потом просто даже не стал осматривать ребенка у которого гнойный отит.
а деньги за консультуцию не вернули! вы воры!!! и будете наказаны!
Достоинства:
  1. НЕТ
Недостатки:
  1. Работают толстые негодяи
Медиком Ответ представителя Медиком пятница, 7 мая
Доброго дня шановний Сергію! Ви не перший раз розміщуєте відгук про лікаря нашої клініки. При цьому ви використовуєте грубу форму зворотного зв'язку. Ми повторно просимо вас уточнити дані щодо візиту. А саме: ПІБ пацієнта і / або номер телефону на [email protected]. На превеликий жаль, без уточненої інформації ми не зможемо ефективно розібрати вашу скаргу! З повагою, Клініка МЕДІКОМ

Відмінний лікар

Ирина Ирина 23 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Кондратюка, 8 Оперувалася у Авершина Валерія Івановича – було проведено лапароскопічне видалення жовчного міхура. Ніяких ускладнень та великих рубців після операції. Дякую лікареві за професіоналізм і бездоганну роботу.
Медиком Ответ представителя Медиком 23 марта, 2021 год
Шановна Ірина, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

vika vika 23 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Анри Барбюса, 37/1 Ніколи не думав, що метеоризм може стати такою серйозною проблемою. Але дуже добре, що є такі лікарі, як Ольга Дмитрівна Гелутовська, яка точно знає дієві методи лікування. Щира подяка за відновлене здоров’я!
Достоинства:
  1. +
Недостатки:
  1. минус нету
Медиком Ответ представителя Медиком 23 марта, 2021 год
Шановний Клієнт, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

Відмінна якість обслуговування

Анна Анна 22 марта, 2021 год
У мене вегето судинна дистонія помірного ступеня, треба було знайти професійного лікаря-невролога, який призначить дієвий курс лікування. Пощастило потрапити до Тетяни Євгенівни Висоцької, уважного до дрібниць фахівця, який вміє вислухати і дати поради. Комплексне лікування, призначене цим лікарем і поради щодо профілактики захворювання в подальшому, виявилися дуже ефективними.Я дуже рада.

Огромное спасибо

Татьяна Соломко Татьяна Соломко 21 марта, 2021 год
В мене вегетосудинна дестонія помірного ступеня, треба було знайти професійного лікаря-невролога, який призначить дієвий курс лікування. Пощастило потрапити до Тетяни Євгенівни Висоцької, уважного до дрібниць фахівця, вміє вислухати і дати поради. Комплексне лікування, призначене цім лікарем та поради щодо профілактики захворювання у подальшому, виявилися дуже ефективними.
Медиком Ответ представителя Медиком 22 марта, 2021 год
Шановна Тетяна, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

Замечательно

Николай Петрович Николай Петрович 21 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Вперше звертався у цю клініку (діагноз – хронічний геморой) і залишився дуже задоволений якістю обслуговування. Окрема подяка лікарю Корнієнко за професіоналізм і делікатність.
Медиком Ответ представителя Медиком 22 марта, 2021 год
Шановний Николай Петрович, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

Спасибо за радость

Влада Влада 21 марта, 2021 год
Именно в этой клинике я наконец-то нашла хорошего гинеколога, которому могу смело доверить свое здоровье. С мужем давно запланировали рождение ребенка, но я никак не могла забеременеть. Ходили по врачам, но результат ноль. Однажды на канале СТБ увидела доктора Виталия Борисовича Рымаренко и сразу записалась к нему на прием. Очень деликатный и внимательный врач, аккуратно провел осмотр, назначил необходимое лечение,... Читать отзыв Именно в этой клинике я наконец-то нашла хорошего гинеколога, которому могу смело доверить свое здоровье. С мужем давно запланировали рождение ребенка, но я никак не могла забеременеть. Ходили по врачам, но результат ноль. Однажды на канале СТБ увидела доктора Виталия Борисовича Рымаренко и сразу записалась к нему на прием. Очень деликатный и внимательный врач, аккуратно провел осмотр, назначил необходимое лечение, и уже через 3 месяца я увидела заветные две полоски на тесте.
Медиком Ответ представителя Медиком 22 марта, 2021 год
Шановна Влада, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

Узи брюшной полости

Руслан Карленко Руслан Карленко 19 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д 19.03.2021 был на приеме у врача Чайковская Инга Павловна. Медиком. Героев Сталинграда 6д. Получил заключение, в котором было описание почек в том числе, хотя врач со спины почки не смотрела. На вопрос к доктору: "Как может быть описание почек, если вы даже не смотрели, ведь обычно почки смотрят со спины?!", доктор ответила: "Как мне удобно, так я и смотрю, я... Читать отзыв 19.03.2021 был на приеме у врача Чайковская Инга Павловна. Медиком. Героев Сталинграда 6д. Получил заключение, в котором было описание почек в том числе, хотя врач со спины почки не смотрела. На вопрос к доктору: "Как может быть описание почек, если вы даже не смотрели, ведь обычно почки смотрят со спины?!", доктор ответила: "Как мне удобно, так я и смотрю, я могу и спереди смотреть". Только неделю назад, в другой клинике делал отдельно УЗИ почек, доктор просил даже валик подложить в начале под один бок, потом под другой бок для полной картины и смотрел со спины. Нашли кисту в правой почки. Когда спросил у Инги Павловны: "Почему тогда нет описания кисты?!", врач ответила: "Не увидела!" Вот и вопрос почему не увидела?! Потому что квалификация не позволяет?! Так со слов самого доктора, квалификация у нее есть, на что она акцентировала внимание с самого начала или потому что отношение к своей работе такое?! Как можно верить такому заключению? 759 грн за 10 минут, неплохой бизнес, но вопрос ведь не в деньгах. Остался неприятный осадок и сомнения в такой консультации.
Медиком Ответ представителя Медиком вторник, 11 мая
Доброго дня, шановний Руслане! Дякуємо вам за відгук. Просимо вас вислати копію висновку УЗД-обстеження лікаря з іншої клініки для розгляду вашої скарги. Найкраще листом на електронну пошту [email protected] з позначкою "за доктором Чайковська". З повагою, Клініка МЕДІКОМ

Сбой цикла

Оксана Оксана 19 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Сбой менструального цикла не считала проблемой до тех пор, пока долгое время не могла забеременеть. Не буду рассказывать истории хождения по врачам, просто хочу выразить огромную благодарность клинике Медиком за оказанную профессиональную помощь.
Медиком Ответ представителя Медиком 19 марта, 2021 год
Шановна Оксана, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

Жирный ++++

Ольга Кононенко Ольга Кононенко 18 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Робила мезотерапію у Закордонець Валентині Петрівни. До якості послуг зауважень немає, все виконано професійно. Але довелося чекати лікаря під кабінетом хвилин так 15. Звісно, Валентина Петрівна вибачилася за незручність та і я розумію, що бувають різні ситуації, але коли платиш немалі гроші за послуги, все ж таки хочеться почувати себе максимально комфортно.
Медиком Ответ представителя Медиком 19 марта, 2021 год
Шановна Ольга, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

Дуже делікатна проблема

Коровенко Юлия Коровенко Юлия 18 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Кондратюка, 8 Після народження дітей в мене, як і у багатьох жінок, з’явився геморой. Спочатку не приділяла цій проблемі уваги, бо діти булі малі, на себе часу постійно не вистачало. Ось діти підросли, а з ними і моя дуже делікатна проблема, яка вже вимагала хірургічного втручання. Операцію провели тут, втручання пройшло якісно і професійно, не довелося довго перебувати у стаціонарі.
Медиком Ответ представителя Медиком 19 марта, 2021 год
Шановна Юлія, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

Спасибо врачам

Максим Максим 18 марта, 2021 год
Довго не міг позбутися грибка на нігтях, що тільки не робив, але ця зараза поверталася знову і знову. Мабуть так би і мучився надалі, якби не потрапив до чудового доктора - Закордонець Валентини Петрівни. Їй вдалося підібрати індивідуальну програму лікування і позбавити мене від грибка, але лікар попередила – щоб грибок знову не розвивався, потрібна профілактика.
Медиком Ответ представителя Медиком 19 марта, 2021 год
Шановний Максим, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

Потрібно було змінити пломби

Оксана Дупак Оксана Дупак 18 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Борщаговская, 129/131 Потрібно було змінити пломби, які ставила у міській лікарні. Взагалі то я з дитинства боюся лікувати зуби, тому перед прийомом нервувала. Але з перших хвилин спілкування с лікарем розслабилася. Всі маніпуляції лікартка проводила дуже акуратно, навіть анестезію було неболяче колоти.

Положительный отзыв

Татьяна Соломко Татьяна Соломко 18 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Хочу висловити подяку Тетяні Юріївні Запорожець. Робила дитині операцію по видаленню аденоїдів, а також лікувала у мене гайморит. Дуже задоволена якістю лікування, при необхідності відразу звертаюсь до неї.

обслуговування

Анжела Петрівна Анжела Петрівна 17 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д В Медіком швидко виявили та усунули причину поганого самопочуття дитини - були скарги на поганий апетит, погане засипання увечері та сонливість вдень, біль у животі. Після обстеження виявилось, що у доньки занадто високий гемоглобін, який призводить до згущення крові. Зкорегували раціон та прийом препаратів - все добре!
Медиком Ответ представителя Медиком 17 марта, 2021 год
Шановна Анжела Петрывна, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

Хорошее обслуживание

Света Света 17 марта, 2021 год
Когда заболел зуб, с выбором клиники и врача даже не было сомнений. Сразу записалась к Смык Ирине Федоровне, раньше уже лечила у нее кариес, а также отбеливала зубы, Результат всегда отличный, комфортное лечение, долговечные пломбы.
Медиком Ответ представителя Медиком 17 марта, 2021 год
Шановна Світлана, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

Добре обслуговування

Андрей Андрей 16 марта, 2021 год
Медиком Ответ представителя Медиком 17 марта, 2021 год
Шановний Андрій, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

Добре обслуговування

Андрей Андрей 16 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Анри Барбюса, 37/1 Робив УЗД щитоподібної залози, обстеженням задоволений на 100%, але був неприємний момент – довелося просидіти під кабінетом зайвих 20 хвилин. Вже давно користуюся послугами цієї клініки, така ситуація виникла вперше і сподіваюсь, що востаннє.

Дякую Валерію Івановичу

Наталья Наталья 15 марта, 2021 год
Ніколи не турбували серйозні болі, крім головної та зубної. А тут так заболіло під ребрами, що просто жах. Довелося викликати швидку. Приїхав лікар та направив до стаціонару із підозрою на гострий холецистит. Після обстеження діагноз підтвердився, вирок – треба робити лапароскопічну холецистектомію. Взагалі то можна було б пройти тільки медикаментозну терапію, але після неї запалення з’явиться знову. Поміркувала я, і... Читать отзыв Ніколи не турбували серйозні болі, крім головної та зубної. А тут так заболіло під ребрами, що просто жах. Довелося викликати швидку. Приїхав лікар та направив до стаціонару із підозрою на гострий холецистит. Після обстеження діагноз підтвердився, вирок – треба робити лапароскопічну холецистектомію. Взагалі то можна було б пройти тільки медикаментозну терапію, але після неї запалення з’явиться знову. Поміркувала я, і вирішила погодитися на операцію, щоб позбутися проблеми раз і назавжди. Оперував Авершин Валерій Іванович, хірургічне втручання було малотравматичним, тому я його добре перенесла і швидко відновилася. Вже пристосувалася до нового життя після операції, та до нового раціону. Дякую Валерію Івановичу за вдало проведену операцію и позбавлення від болі, яка мене виснажувала.
Медиком Ответ представителя Медиком 17 марта, 2021 год
Шановна Наталя, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

НАШ лікар Тихоненко Н.А.

Голик Наталья Голик Наталья 15 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д З нирковою недостатністю довгий час перебували на обліку та лікувалися у місцевій дитячій лікарні, але суттєвих результатів ми не бачили, а останнім часом стан дитини погіршився. Вирішили звернутися у приватну лікарню та попали на прийом до Тихоненко Н.А. Дуже шкода, що ми не зробили цього раніше. Лікар відразу скорегувала програму лікування, яке покращило стан дитини. Тепер це НАШ лікар, бо... Читать отзыв З нирковою недостатністю довгий час перебували на обліку та лікувалися у місцевій дитячій лікарні, але суттєвих результатів ми не бачили, а останнім часом стан дитини погіршився. Вирішили звернутися у приватну лікарню та попали на прийом до Тихоненко Н.А. Дуже шкода, що ми не зробили цього раніше. Лікар відразу скорегувала програму лікування, яке покращило стан дитини. Тепер це НАШ лікар, бо захворювання серйозне і нам постійно потрібна професійна та результативна допомога.

Дуже сподобалось

Ольга Калашникова Ольга Калашникова 15 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Борщаговская, 129/131 Доньці-підлітку була потрібна консультація гінеколога. Нам пощастило потрапити на прийом до дуже делікатного лікаря – Світлани Борисівни Мажуги. Донька не хотіла йти гінеколога, боялася та нервувала, бо це був її перший візит до такого фахівця. Світлана Борисівна поводилася с моєю дитиною спокійно та поважно, дуже акуратно провела огляд та взяла мазки. Велика подяка лікарю за професіоналізм та якісно надані послуги.

Найкраще обслуговування

Ольга Калашникова Ольга Калашникова 15 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Анри Барбюса, 37/1 В мене з дитинства анемія, постійно низький гемоглобін, який можна підвищити тільки медикаментозно. Спочатку часто відвідувала лікарів та проходила курси лікування, а потім візити до лікарні були все рідше. Довела себе до такого стану, що довелося терміново йти до лікаря. Випадково потрапила до Орлова Віталія Миколайовича, лікаря-гематолога, та вважаю, що мене дуже пощастило потрапити саме до нього. Він досить швидко... Читать отзыв В мене з дитинства анемія, постійно низький гемоглобін, який можна підвищити тільки медикаментозно. Спочатку часто відвідувала лікарів та проходила курси лікування, а потім візити до лікарні були все рідше. Довела себе до такого стану, що довелося терміново йти до лікаря. Випадково потрапила до Орлова Віталія Миколайовича, лікаря-гематолога, та вважаю, що мене дуже пощастило потрапити саме до нього. Він досить швидко поставив мене на ноги та став лікарем, до якого у разі потреби ми тепер звертаємося усією сім’єю.

Положительный отзыв

Volodya Volodya Volodya Volodya 14 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Борщаговская, 129/131 Проходив курс масажу. Усі проблемні ділянки гарно промасажовані, при цьому лікар прислухається до реакції пацієнта на кожні маніпуляції. Біль у спині зникла, а також покращилося загальне самопочуття. Дуже дякую, обов’язково бужу ще звертатися.
Медиком Ответ представителя Медиком 17 марта, 2021 год
Шановний Володимир, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

Професіональний підхід

Серж Серж 13 марта, 2021 год
Велика подяка Закордонець Валентині Петрівні за вирішення важкої ситуації з грибком на ногах. Професіональний підхід, дієве лікування, приємна атмосфера у лікарні. Єдине, що засмутило – ціни на послуги, хотілося б трошки нижчі розцінки
Медиком Ответ представителя Медиком 17 марта, 2021 год
Шановний Серж, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

Отличное качество обслуживания

Ольга Калашникова Ольга Калашникова 12 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, ул. Борщаговская, 129/131 Вже декілька років відвідую цю клініку і завжди результат бездоганний. Останній раз проходила фізіопроцедури для відновлення організму після пневмонії. Результат +10500

Очень эффективное лечение.

Александр Александр 12 марта, 2021 год
 Отзыв о Медиком по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д Думал, что с грыжей позвоночника придется делать операцию, но к счастью помогло консервативное лечение. Прошел курс медикаментозного лечения и физиотерапии, делал комплекс упражнений, которые были подобраны для меня индивидуально. Искренне благодарен специалистам клиники!
Медиком Ответ представителя Медиком 17 марта, 2021 год
Шановний Александр, дякуємо вам за залишений відгук та за довіру, яку ви надаєте нашій клініці. Будьте здорові!

Медиком
1992 год – Врач-невропатолог Скурихин Игорь Вадимович и врач-анестезиолог Скурихин Александр Вадимович приняли решение создать частную медицинскую практику.
Таким образом, в 1992 году была создана первая частная клиника в Украине.
1992 год – создание двух палат терапевтического стационара на арендных площадях.
Учредители клиники совмещают администрирование и врачебную деятельность. Появляется первый... подробнее

Клиники
Центр эндокринологии Киев
Центр эндокринологии Киев

Клиника Новий зiр (Харьков)
Клиника Новий зiр (Харьков)

Клиника «АЦМД-МЕДОКС»
Клиника «АЦМД-МЕДОКС»