Медицинский центр "Мій лікар" отзывы

semed.com.ua
2 отзыва / 932 просмотра

Щира подяка

Гость Гость 11 февраля, 2021 год
Дякую Лікарці Задерей І.П. за професіоналізм,чуйність,доброту.Це Справжній сімейний Лікар.З повагою Богуцька В.В.

Дуже розчарував сімейний лікар цього медцентру

Валентина Теличенко Валентина Теличенко 29 июля, 2020 год
Медичний центр "Мій лікар" дуже розчарував. Спочатку розчарувала лікарка цього центру Дарина Дмитрієвська (Daryna Dmytriievska), яка позірно декларує найправильніші принципи, а фактично діє як совдепівський лікар. Не рекомендую іти до неї як до сімейного лікаря. Самоусунулася від лікування пацієнта, якому повідомила, що в нього, імовірно, пневмонія. Навіть не призначила повторного загального аналізу крові. Вона вихваляється тим, що ніби-то ввесь час... Читать отзыв Медичний центр "Мій лікар" дуже розчарував. Спочатку розчарувала лікарка цього центру Дарина Дмитрієвська (Daryna Dmytriievska), яка позірно декларує найправильніші принципи, а фактично діє як совдепівський лікар. Не рекомендую іти до неї як до сімейного лікаря. Самоусунулася від лікування пацієнта, якому повідомила, що в нього, імовірно, пневмонія. Навіть не призначила повторного загального аналізу крові. Вона вихваляється тим, що ніби-то ввесь час доступна пацієнтам, але не розуміє, що пацієнтам потрібне належне лікування, а "доступності" не достатньо. Її покривають і колеги та керівництво, тому сподівань, що сімейні лікарі запрацюють у цьому приватному медичному закладі у мене немає.

Медицинские центры
Визиум