Mavista

9 отзывов / 2 222 просмотра
Mavista

Всім привіт

Єлизавета Єлизавета среда, 24 февраля
Всім привіт. Працювала в макдональдсі в Німеччині від компанії «Мавіста». Це було незабутньо. Стільки крутих людей прийшли в моє життя, як я покращила свій рівень мови з А2 до В1 всього за три місяці, стільки красивих місць я встигла відвідати, а наші вечори на балконі квартири після роботи – це те, що я пам’ятатиму завжди. Мені здається, що тут важлива... Читать отзыв Всім привіт. Працювала в макдональдсі в Німеччині від компанії «Мавіста». Це було незабутньо. Стільки крутих людей прийшли в моє життя, як я покращила свій рівень мови з А2 до В1 всього за три місяці, стільки красивих місць я встигла відвідати, а наші вечори на балконі квартири після роботи – це те, що я пам’ятатиму завжди. Мені здається, що тут важлива атмосфера і настрій, а не робота, яку ви робите. Хоч і ставлення до клієнтів в Мавісти дуже круте. В мене від співпраці лише найкращі враження. Тверда п’ятірка з п’яти можливих!!! 

Я задоволений

Андрій Андрій пятница, 19 февраля
Я вже три року їжджу від мавісти і жодного разу не було ігнору чи ше якихось підстав. Був на черешні, на яблуках і на складі одягу, кожного разу були нормальні умови і нормальні гроші заробив. Якщо вибираєте компанію, шоб поїхати в Німеччину то раджу до них звертатися, вони не обманюють.
Достоинства:
  1. багато вакансій
  2. приємні менеджери
  3. завжди допоможуть, коли ти в Німеччині
Недостатки:
  1. трохи дорого, як для студента, але гроші 100% відібєш і нормально заробиш

Їздив на клубніку

Коля Коля понедельник, 15 февраля
Минулого року від компанії мавіста їздив збирати клубніку в Германію. Впринципі все було добре все так як обіцяли. Виїхав вчасно а заробив більше ніж планував. Рекомендую.

Робота в готелі

Соломія Соломія четверг, 11 февраля
Привіт) У 2019 році влітку їздила в Німеччину на роботу в готелі. Це була дуже класна вакансія, готель дуже красивий, робота не складна, роботодавці відносилися до нас дуже добре, вдалося не тільки добре заробити, а й багато подорожувати. Менеджери компанії весь час були на зв'язку і хоч були деякі непорозуміння і проблеми, вони оперативно допомагали їх вирішити.
У 2020... Читать отзыв
У 2020 допомогли мені повернути податок.
Дякую))

Всім привіт) Хочу залишити відгук щодо вакансії

Ігор Ігор вторник, 9 февраля
Всім привіт) Хочу залишити відгук щодо вакансії, на яку вдалося поїхати літом 2019 року. Навчаюся на туризмі та володію англійською та трохи німецькою, тому мені запропонували вакансію в готельно-ресторанному комплексі. Я був помічником на кухні, робота не легка, доводилося працювати і понаднормовий час, але мені сподобалося. Я зміг заробити суму на яку розраховував, додатковим бонусом та приємністю стали чайові від... Читать отзыв Всім привіт) Хочу залишити відгук щодо вакансії, на яку вдалося поїхати літом 2019 року. Навчаюся на туризмі та володію англійською та трохи німецькою, тому мені запропонували вакансію в готельно-ресторанному комплексі. Я був помічником на кухні, робота не легка, доводилося працювати і понаднормовий час, але мені сподобалося. Я зміг заробити суму на яку розраховував, додатковим бонусом та приємністю стали чайові від клієнтів. Окрім того, робота в готелі дала мені можливість познайомитися з великою к-стю людей, з деким спілкуюся досі. Загалом - це ,звісно, не робота моєї мрії, але хороша можливість напрактикуватися та підтягнути мову

Дуже задоволена роботою компанії.

Ірина Ірина понедельник, 8 февраля
Минулого літа їздила на збір черешень. Мої друзі рекомендували Мавісту, бо вже багато разів від них їздили, тому вирішила обрати цю компанію. Менеджери мені запропонували дуже багато вакансій, але мене цікавив саме збір, бо я хотіла заробити. Загалом дуже задоволена, мені швидко і вичерпно відповідали на всі запитання, виїзд відбувся вчасно, і в Німеччині я зустріла дуже крутих людей. Рекомендую... Читать отзыв Минулого літа їздила на збір черешень. Мої друзі рекомендували Мавісту, бо вже багато разів від них їздили, тому вирішила обрати цю компанію. Менеджери мені запропонували дуже багато вакансій, але мене цікавив саме збір, бо я хотіла заробити. Загалом дуже задоволена, мені швидко і вичерпно відповідали на всі запитання, виїзд відбувся вчасно, і в Німеччині я зустріла дуже крутих людей. Рекомендую цю компанію!!

Це жах АФЕРИСТИ

Олег Олег 23 декабря, 2020 год
Клані відгуки публікують на своїй сторінці а негативні видаляють, як і негативні коменти в інсті жах краще уникайти цю компанію ігнорать до останього нічого не говорять

Робота в Німеччині

Ірина Ірина 7 июля, 2020 год
Компанія хороша) інколи туплять менеджери, проте я їздила від них взимку на роботу. Там нас зустріли і поселили, а на наступний день вже на роботу✨ Також, коли почався карантин, мала знову їхати, але на жаль ту вакансію закрили, пропонували інші вакансії але я відмовилась і мій завдаток повернули без проблем✔ Тож їм вірити можна.

Ігнорують клієнтів

Гость Гость 14 января, 2020 год
Підписав на змиму 2020 контрак робота мала бути з 5 січня
після нового року не відповідали на дзвінки прийшлось приїхати в офіс на, що мені сказали ваш менеджер хворий ніхто нічого не повідомив за втрачені дні все що отримав щей хамське відношення коли я до них завіта
ось така компанія
Недостатки:
  1. Ігнор клієнтів
Работа за границей
Folga Spzoo