Mattino отзывы

Mattino

Довольная очееень!

МАРИНА МАРИНА четверг, 8 апреля
Посылка уже у меня:))
Довольная, теперь осталось выбрать , какой надеть первым))
Спасибо )

довелен всем, буду советовать

Андрей Андрей среда, 7 апреля
Забрал посылку, всё подошло))) Оочень вам благодарен!!! smilesmile Очень пронравился магазин, буду советовать всем друзьям))!!

подарунок сину

Дарья Дарья вторник, 6 апреля
Дуже дякуюза кофту і футболку)))) Поже відправлю вам фото!!!!Син дуже щасливий))) і дякую за швидку і якісну допомогу в виборі розміру!!
Достоинства:
  1. багато гарних дизайнів
Недостатки:
  1. тяжко обрати)))
Mattino Ответ представителя Mattino вторник, 6 апреля

Делала несколько заказов)

Марина Марина вторник, 6 апреля
Забрала уже и вторую посылку, все супер ,спасибо большое)))В субботу с мужем чуть не подрались за толстовку с инопланенянином, сегодня за футболку с космонавтом)))Пришлось откупиться от него Толстовкой с Йодой((, что заказывала еще раньше перед этими заказами)) Нужно таки было брать и для него футболку))
Спасибо Вам большое, всё понравилось , буду ёще у вас заказывать)))))))))
Достоинства:
  1. хорошая цена и качество
Mattino Ответ представителя Mattino вторник, 6 апреля
Дякуємо за Ваш відгук!

Підійшло, приємна тканина на дотик, і немає інших запахів

Оля Оля 27 февраля, 2021 год
Замовлення отримали , розмір підійшов , тканина приємна на дотик та без сторонніх запахів, що саме головне.. часто при замовленні бувають якісь дивні запахи. Дякую вам велике
Достоинства:
  1. Розмір підібрала через розмірну сітку, все підійшло
  2. Приємна на дотик тканина
  3. Немає запахів
Недостатки:
  1. Довга доставка, друзі
Mattino Ответ представителя Mattino 5 марта, 2021 год
Дякуємо за Ваш відгук!

Хорошее худи, приятные менеджеры и качество!!

Гость Гость 25 февраля, 2021 год
Худи мне понравилось, доставку довольно медленная, так что если вам не срочное, можете заказать, вот.. качество хорошее, менеджеры приятные)
Mattino Ответ представителя Mattino 25 февраля, 2021 год
Дякуємо за Ваш відгук!

Дякую вам що швидко відновили на моє питання, бо обмін вже їде до мене))) дуже вам дякую!!!!!!

Поліна Поліна 23 февраля, 2021 год
Ну, подарила я сьогодні толстовку.. і вона була завелика (((((( Нажаль це моя посилка (
Достоинства:
  1. Швидко відповіли, заспокоїли)
  2. Швидко відповіли (сьогодні же))
Mattino Ответ представителя Mattino 23 февраля, 2021 год
Дякуємо за Ваш відгук!

По розмірам все підійшло! Дякую, УСПІХІВ ВАМ)

Гость Гость 17 февраля, 2021 год
Всё підійшло по розмірам, дуже дякую! Обов'язково буду замовляти у вас ще)) Успіхів вам!!!!!!!
Достоинства:
  1. Якісний принт)
  2. Чудовий сайт!
  3. Крутезні менеджери))
Mattino Ответ представителя Mattino 18 февраля, 2021 год

Толстовка...

Олег Олег 17 февраля, 2021 год
Сьогодні 17.02 отримав 2 толстовки. Замовив їх 9.02. Термін обробки і доставка це вже не важливо. Суть в іншому, в якості матеріалу. Дешевий заводський Китай, товщина толстовки як у футболки, матеріал настільки тонкий що просвічується. Фото з інстаграму зовсім інші як по факту. Не красиво обманювати людей. Не рекомендую.
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Терміни. Якість.
Mattino Ответ представителя Mattino 17 февраля, 2021 год
Дякуємо за Ваш відгук!

Чудово, все сподобалося) Гарні дизайни, великий вибір)

Михайло. Михайло. 16 февраля, 2021 год
Посилка до мене приїхала трішки з запізненням, проте це не завадило подарувати його.. Буду радий Вам, якщо Ви зробите трішки швидшу доставку. Та рекомендую попрацювати з персоналом, бо дуже довго відповідають на мої питання, і це дуже сильно дратує, чесно. Сподіваюсь Вы мене почуєте) Трішки пізніше замовлю ще раз, сподіваюсь зміни вже будуть.
Достоинства:
  1. Якісні принти
  2. Красива упаковка
  3. Великий вибір
Недостатки:
  1. Доставка довга
  2. Персонал
Mattino Ответ представителя Mattino 17 февраля, 2021 год
Дякуємо за Ваш відгук!

Получила посылку к 14, сегодня подарила) Очень понравилось парню))

Гость Гость 16 февраля, 2021 год
Успела получить еще к 14, подарила только сегодня)) Очень парню все понравилось, остался дозволен)))) спасибочки Вам большое!)
Mattino Ответ представителя Mattino 16 февраля, 2021 год

Наймите нормальных работников

Олег Олег 13 февраля, 2021 год
Сервис ужасный, закал 2 кофты, мне написал менеджер, я спросил когда будет готов заказ на мое имя, мне ответили сегодня-завтра, прождавши три дня, по моему запросу мне дали ТТН, но не мою... на вопрос где моя, мороз второй день, в итоге спасибо за испорченный подарок!!!
Mattino Ответ представителя Mattino 14 февраля, 2021 год
Mattino - Mattino - Дякуємо за Ваш відгук, Олег.

Проте Ви не дали підтвердження по замовленню, а в четверг, та в п'ятницю ввечері в 21 годину, коли Ви з нами зв'язалися, менеджер сплутав Ваше замовлення з іншим, і дав Вам чужий номер ТТН. (Були 2 схожі замовлення як по номерам, та і Ім'ям)

Вибачаємось за нашу провину, менеджер вже був покараний.

І дякуємо Вам, що нагрубили (Нажаль ми маємо вихідні дні, і не маємо змоги відповідати пізно ввечері, або у вихідні дні)

Анастасия Анастасия 12 февраля, 2021 год
Получила ваш заказ, огромное спасибо, не ожидала что принт будет таким красочным, процветания и успехов вашей команде и вашему магазину)
Достоинства:
  1. Принт очень классный
Mattino Ответ представителя Mattino 13 февраля, 2021 год
Дякуємо за Ваш відгук!

Дякую, все сподобалос)) якість і оформлення чудове)

Гость Гость 9 февраля, 2021 год
Доброго дня, забрала посилочку, дякую, дуже сподобалася якість, оформлення, загалом усе чудово!)))))
Mattino Ответ представителя Mattino 9 февраля, 2021 год

Заказ так и не пришел

Гость Гость 8 февраля, 2021 год
Отвратительный у вас сервис!
заказ был 15 января ,сегодня 8 февраля , посылки нету так и!
Рекомендовать вас никому не буду это уже точно!
Недостатки:
  1. Сервис
Mattino Ответ представителя Mattino 8 февраля, 2021 год
Доброго вечора. Вибачаємось за ситуацію!

Ваш відгук був передан керівництву.

Заказ пришёл быстро, худи и принт в хорошем состоянии)

Валентина) Валентина) 6 февраля, 2021 год
Здрастуйте! Заказ пришел очень быстро) Сам принт и худи в очень хорошем состоянии! Буду заказывать ещё, спасибо:)
Mattino Ответ представителя Mattino 6 февраля, 2021 год
Дякуємо за Ваш відгук!

Ехала посылка долго, качество мне нравится

Надежда Надежда 16 января, 2021 год
Посылка ехала долго, но качество мне понравилось доставку можно сделать быстрее, ждать почти 10 дней мне не очень понравилось, надеюсь в следующий раз будет быстрее.
Достоинства:
  1. Хорошее качество
Недостатки:
  1. Доставка была 10 дней
Mattino Ответ представителя Mattino 16 января, 2021 год

Крута толстовка Mattino)))

Гость Гость 2 января, 2021 год
Дуже задоволена замовленням! Гарно та швидко, буду брати ще) Дякую за НОВОРІЧНЕ упакування)
Mattino Ответ представителя Mattino 2 января, 2021 год
Дякуємо за Ваш відгук!

Замовлення прийшло дуже швидко) Дякую вам, буду брати у вас ще)

Анастасія)) Анастасія)) 26 декабря, 2020 год
Дякую Вам) Замовлення потрібно було мені на неділю, воно встигло приїхати навіть раніше, бо я вже думала, що буду без подарунки... Приємний менеджер у спілкуванні) І зручно, що є подарункове пакування. В цілому все супер, сподіваюсь що розмір мені допомогли підібрати правильно))) Якість теж сподобалася. Буду замовляти у Вас Ще! Вдячна за швидкуу доставку (якщо що, то в цьому магазині... Читать отзыв Дякую Вам) Замовлення потрібно було мені на неділю, воно встигло приїхати навіть раніше, бо я вже думала, що буду без подарунки... Приємний менеджер у спілкуванні) І зручно, що є подарункове пакування. В цілому все супер, сподіваюсь що розмір мені допомогли підібрати правильно))) Якість теж сподобалася. Буду замовляти у Вас Ще! Вдячна за швидкуу доставку (якщо що, то в цьому магазині терміни виробництва 1-7 днів, мені прийшло на 3 день, з урахуванням, що скоро новий рік) Поки що тільки позитивні враження, сподіваюсь принт буде триматися довго))))
Достоинства:
  1. Дизайни (їх дуже багато)
  2. Ціна (Під новий рік трішки ціни більше, бо раніше я хотіла купити, і Ціна була взагалі мене 300 грн) хоча це не дуже приємно, проте я можу Вас зрозуміти.. Та і різниця у 20 грн усього
  3. Швидко доставили
  4. Крутий менеджер (хоч я і нагрузила його трішки, проте розмір мені всеж таки підібрадли, і мене змогли витримати)))
  5. Подарункове пакування (тільки воно платне)
Mattino Ответ представителя Mattino 27 декабря, 2020 год
Дякуємо за Ваш відгук!

Неякісний пошив, невідповідна розмірна сітка, дорога доставка

Гость Гость 25 декабря, 2020 год
Не чекала такого від українського виробника. Матеріал викликає сумнів що там 80%бавовни, коби ще не кошлатився. АЛЕ ПОШИТТЯ!!! якщо порівнювати з фото на сайті і в інстаграм( додаю фото з інтернет і реально що прийшло) це зовсім не те! ДЕКОРАТИВНИХ ДОДАТКОВИХ ШВІВ НЕМАЄ, ПАТЕНТ ВНИЗУ ТАКИЙ ШИРОЧЕННИЙ, ЩО ТРЕБА МЕНШИЙ РОЗМІР , таее враження що дешевий конвеєрний Китай! Як так... Читать отзыв Не чекала такого від українського виробника. Матеріал викликає сумнів що там 80%бавовни, коби ще не кошлатився. АЛЕ ПОШИТТЯ!!! якщо порівнювати з фото на сайті і в інстаграм( додаю фото з інтернет і реально що прийшло) це зовсім не те! ДЕКОРАТИВНИХ ДОДАТКОВИХ ШВІВ НЕМАЄ, ПАТЕНТ ВНИЗУ ТАКИЙ ШИРОЧЕННИЙ, ЩО ТРЕБА МЕНШИЙ РОЗМІР , таее враження що дешевий конвеєрний Китай! Як так можна??? Замовлення від 29.11.20. Так і не прийшло то ж через 3тижні замовила знову але вказала інший телефон (з вайбером) доставка виявилась аж 86грн, при розрахунку карткою на відділенні. На НП добре роздивитися товар немає можливості та й приміряти теж.
Виробник на звернення наразі не реагує, бачу гроші (немалі для мене)пропали або ще й як повернення за свій рахунок, то 150-200 грн коту під хвіст на пересилки , якщо не всі 724грн просто на вітер
Я шокована....
Mattino - Неякісний пошив, невідповідна розмірна сітка, дорога доставка Mattino - Неякісний пошив, невідповідна розмірна сітка, дорога доставка Mattino - Неякісний пошив, невідповідна розмірна сітка, дорога доставка Mattino - Неякісний пошив, невідповідна розмірна сітка, дорога доставка Mattino - Неякісний пошив, невідповідна розмірна сітка, дорога доставка
Достоинства:
  1. Дизайн малюнків
Недостатки:
  1. Якість матеріалу, жахливе пошиття, відсутній зворотній звязок, невідповідність розмірній сітці, невідповідність фото з сайтів реальному вигляду, як тепер повернути кошти чи обміняти. І на що?
Mattino Ответ представителя Mattino 26 декабря, 2020 год
Доброго вечора. Вибачаємось за ситуацію!

Відпишіть на пошту підтримку про Ваш випадок, з Вами зв'яжутся у робочий день - [email protected]

Кофта просто БОМБА

STUPAK STUPAK 22 декабря, 2020 год
Перепрошую що так довго не заберав кофту з пошти , трохи прихворів . Зараз забрав , розпакував , та сижу задоволений . Кофта просто бомба . Гарно дякую
Mattino Ответ представителя Mattino 22 декабря, 2020 год

Прекрасно сидит, мало цветов(

Ann Ann 19 декабря, 2020 год
Забрала свитшот, прекрасно сидит, и качество отменное, спасибо большое, вот только если бы палитра цветов была побольше, я бы взяла ещё парочку. В дальнейшем буду вашой клиенткой
Mattino Ответ представителя Mattino 19 декабря, 2020 год
Дякуємо за Ваш відгук!

Все очень хорошо, но есть детали:

Тема Тема 19 декабря, 2020 год
Получил сегодня одежду, очень крутая, качество тоооп, всё топ
Но есть два минуса небольших, XXL идёт на рост 180-185. Желательно либо сделать ещё XXXL, чтобы был ещё на рост повыше, либо расширить размеры сейчашние. Ну просто обычно 2иксаЛ и 3иксаЛ идут на рост около 1.90 - 2.05 - 2.10
И второй, скорее не вам минус, а именно доставке по НП... Читать отзыв
Получил сегодня одежду, очень крутая, качество тоооп, всё топ

И второй, скорее не вам минус, а именно доставке по НП - мне отправили счёт 606 гривен за все вместе с доставкой, но я пришёл и ещё какую то комиссию в 30 гривен взяли. Обдираловка какая то, или я чего то так и не понял. Ну в общем с НП такая проблемка.

А у вас всё классно, скидка отличная была, которую я успел словить. Качество круть, принт круть, но с размерами лучше вам разобраться... Спасибо!
Достоинства:
  1. Цена
  2. Акции
  3. Качество
Недостатки:
  1. Размера сетка
  2. Доставка Новой Почтой
Mattino Ответ представителя Mattino 19 декабря, 2020 год

Дуже погано

Гость Гость 17 декабря, 2020 год
Товар низької якості. Якщо коротко, то це сама звичайно футболка/кофта чорного або білого кольору які закупаються оптом та не дуже високої якості. А принт це лише наклейка. При спробі повернути товар мені не відповідають ні у месенджерах, ні на сайті
Достоинства:
  1. Ніяких
Недостатки:
  1. Чекав на товар більше 2 тижнів
  2. Неякісний товар
  3. Ігнорування моїх повідомлень щодо повернення товару. Я вважаю це порушенням закону
Mattino Ответ представителя Mattino 18 декабря, 2020 год

Толстовка Falcon Heavy

Гость Гость 16 декабря, 2020 год

Дякую Вам Mattino за таку толстовку! Радий її був отримати. Сподобалася як якість, так і обслуговуванняgood
Mattino Ответ представителя Mattino 16 декабря, 2020 год
Дякуємо за Ваш відгук!

дякую за теплесеньку толстовочку!!!!

Гость Гость 27 ноября, 2020 год
я дуже і дуже довго очікувала ваше замовлення, і була дуже рада отримати його через такий час)) все дуже класно, я би хотіла відмітити принт, він начебто прорезиновий.. і мені це подобається)
Mattino Ответ представителя Mattino 28 ноября, 2020 год
Дякуємо за Ваш відгук!

Чудовий сайт, чудова підтримка, але довга доставка

Гость Гость 24 ноября, 2020 год
Дуже сподобався сайт, зручний, і підтримка чудова) Замовляла декілька футболок, но доставка дуже довга, тому тільки 4 зірки) замовлю потім світшот, і напишу новий відгук smile
Mattino Ответ представителя Mattino 25 ноября, 2020 год
Дякуємо за Ваш відгук!

я просто в ****** от вас

Очень крутая толстовка, я просто в ****** от дизайнов! Буду покупать еще, жду новые дизайны!!! Только я прошуууууу Вас, быстрее доставку, пожалуйстааааа((((
Mattino Ответ представителя Mattino 23 ноября, 2020 год
Mattino - Отзыв опубликован с инстаграма @mattino.ua (там больше 1000 отзывов о нашем магазине как фото, так и видео)

Толстовка инопланетный вид

Марат Марат 22 ноября, 2020 год
Смог забрать сегодня свою толстовку, и шо сказать? Все хорошо, цена низкая, качество на высоком уровне, печать добрая. Спасибо. (Только описываете стоимость доставки, пожалуйста)
Mattino Ответ представителя Mattino 23 ноября, 2020 год
Mattino
Интернет-магазин Mattino специализирующийся на выпуске эксклюзивной продукции для самого сладкого и спокойного сна. Бешенный ритм современной жизни, ежедневные стрессы влияют на качество нашего сна, делают его чутким и неглубоким. С продукцией магазина Mattino вы сможете погрузиться в спокойный и глубокий сон, ведь здесь вы найдете удобные подушки, маски для сна,... подробнее

Товары для дома
Телмоне интернет-магазин