Репродуктолог Гудзяк - рекомендую - Отзывы о Медицинский центр "Мати та дитина"

Медицинский центр "Мати та дитина"
Отзыв написан 12 октября, 2020 год 51 просмотр
 Отзыв о Медицинский центр "Мати та дитина" по адресу Львов, вул. Замарстинівська, 85А Репродуктодин Вікторія Гудзяк - наш третій репродуктолог за 7 років. І спроба ЭКО з нею - 5, але перша успішна. Нас до ееі направили з третього за рахунком центру, у якому відмовилися "гратися" з нашими яйцеклітинами, рекомендували йти на донорські. Ми відмовлялися - і нас не хотіли брати у програму. Лікар так і сказав - Йдіть до Вікторіі Гудзяк, вона спеціалізується на важких випадках, вікових пацієнтах, пацієнтах з невиношуванням і т.д.. Рік лікуватися у Гудзяк - усунули причину безпліддя, інші моі проблеми вилікували, отримали три яйцеклітини, одну перенесли, дві чекають часу, коли я прийду за синочком. Є супутня патологія, АМГ низьке, вік - 44 роки, перша вагітність, перша дитина
Достоинства:
  1. Вікторія Гудзяк лікує пару - індивідуальний підхід з виявленням усієі супутньоі патологіі; Веде важких хворих - до неі в черзі спілкувалася з одеською та німкенею, кожній за 40 і багато невдалих попередніх спроб; добре знає гінекологію та акушерство - лише завдяки ій вдалося зберегти вагітність на ранніх термінах і дотягнути іі до 38 тижнів; завжди відкрита до спілкування - відповідала на усі запитання, приймала за потреби, консультувала;
Недостатки:
  1. Не обіцяє нічого, окрім важкоі праці наш результатом; змусила мене сісти на дієту; занадто прискіплива до деталей лікування; до Львова мені діставатися дуже далеко;

Клиники Львов: отзывы

Отзыв о Клиники Львов. Отзывы пациентов о клиниках Украины. Каталог клиник, адреса, телефоны. Отзывы о Детских клиниках, Гинекологических клиниках, Стоматологических клиниках и многое другое

Медицинский центр "Мати та дитина"
«Мати та дитина» – это медицинские центры репродуктивного здоровья. МЦ «Мати та дитина» специализируются на лечении бесплодия, наблюдении беременности, пренатальной диагностике, гинекологии и генетике. Ежегодно медицинский центр репродуктивной медицины «Мати та дитина» помогает сотням супружеских пар стать счастливыми родителями. Наши специалисты заботятся о психологическом комфорте каждого пациента, а также обязательно... подробнее

Клиники
Андроцентр