Marketing Studio Львов видео - отзывы

Найдено 1 видео на тему Marketing Studio Львов

Рейтинг: 1.5/5 (2 отзыва), просмотров: 739

Не раджу цю компанію,

Стажер Стажер 10 января, 2019 год
Початок був гарний, тест я пройшо і був допущений до стажування яке було 3 дні безкоштовно але пропрацював тілки два дні с половиной. Перший день стажування був реальний а потім коли мій керівник побачив що я справляюсь з роботой швидко перекинув мене на перевірку і виправляти товари інших стажерів хоча я ще сам стажер, хоча куди діватись кажуть то я... Читать отзыв Початок був гарний, тест я пройшо і був допущений до стажування яке було 3 дні безкоштовно але пропрацював тілки два дні с половиной. Перший день стажування був реальний а потім коли мій керівник побачив що я справляюсь з роботой швидко перекинув мене на перевірку і виправляти товари інших стажерів хоча я ще сам стажер, хоча куди діватись кажуть то я виконую хоча мав робити ту роботу що і інші. Коли я закінчив перевірку то далі в керівника не було світла тому був без роботи Один плюс навчився працювати с prom.ua бо до цього момент не мав діло. А потім на 4 день цілий день очікував рішення чи пройшов чи ні стажування. Виявилось що не пройшов, хоча навіщо було мене ставити на перевірки інших стажерів. Потрачено бескоштовно 4 дні, одне добре що відаленна робота. Нікому не раджу бо старався реально а вийшло що вийшло. Якщо людині довіряють на другий день перевірку інших стажерів то це повинно означати що стажер краще справляється. Коли я перевіряв і віправляв за інших то половина такого понароблювали що був згоден зі мной мій менеджер якого до мене призначили. Але я не пройшов. Вирішив написати щоб інші не попали як я. Будете старатись а вас можуть викинути. Ось все про компанію що в мене є:
Моя переписка с менеджером (керівником): https://prntscr.com/m5jolb https://prntscr.com/m5js7a https://prntscr.com/m5jw9s https://prntscr.com/m5jwwr https://prnt.sc/m5jz5p Докази що я не вигадав це все в скріншотах.

Marketing Studio Львов
Marketing Studio Львов