Агентство "Магистр" отзывы

magistr.in.ua
Агентство "Магистр"
3.7 5
3 отзыва / 293 просмотра

Складна тема - не проблема

Тома Отзыв написан 26 июня, 2019 год
Заказувала курсову роботу з права. Задоволена співпрацею, оскільки тільки тут знайшли мені виконавця, який взявзя за дану тему. Попередні агенції – відмовляли, не буду їм тут залишати негативні відгуки чи антирекламу. Після рецензії робота була допрацьована, всі зауваження керівника були виконані повністю. Хочу відмітити високий рівень унікальності і наявність великої кількості посилань на літературу. При цьому відразу видно, що посилання...  Читать отзыв Заказувала курсову роботу з права. Задоволена співпрацею, оскільки тільки тут знайшли мені виконавця, який взявзя за дану тему. Попередні агенції – відмовляли, не буду їм тут залишати негативні відгуки чи антирекламу. Після рецензії робота була допрацьована, всі зауваження керівника були виконані повністю. Хочу відмітити високий рівень унікальності і наявність великої кількості посилань на літературу. При цьому відразу видно, що посилання є справжніми, і автори відповідально відносяться до роботи. Буду звертатися сюди ще, усім рекомендую.
Достоинства:
  1. Унікальність 75%
  2. Відповідальне ставлення до роботи
Недостатки:
  1. -

Хороша робота

Василь Отзыв написан 11 июня, 2019 год
Вдячний друзям, які порекомендували цю компанію. Потрібно було написати магістерську роботу. Тема була надто складною для мене. Велике спасибі консультантові, який зробив роботу зрозумілою. І захистився добре. По оформленню зауважень не було. В цілому я задоволений роботою компанії! Вдячний друзям, які порекомендували цю компанію. Потрібно було написати магістерську роботу. Тема була надто складною для мене. Велике спасибі консультантові, який зробив роботу зрозумілою. І захистився добре. По оформленню зауважень не було. В цілому я задоволений роботою компанії!
Достоинства:
  1. Вміло підібрано матеріал по темі
  2. Не було суттєвих зауважень по роботі
Недостатки:
  1. Немає

magistr.in.ua

Гость Отзыв написан 14 апреля, 2019 год
Заказал магистерскую роботу, на сайте написано что все професионально и так далее! Роботу заказал на 120 страниц, прислали ЗАКОНЧЕНУЮ РОБОТУ всего на 70 страниц, анотацию випросил и то прислали отдельно, грубят, делают не так как я указал у условия Заказал магистерскую роботу, на сайте написано что все професионально и так далее! Роботу заказал на 120 страниц, прислали ЗАКОНЧЕНУЮ РОБОТУ всего на 70 страниц, анотацию випросил и то прислали отдельно, грубят, делают не так как я указал у условияАгентство "Магистр"

Агентство "Магистр"
Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь

Дипломы на заказ

all5
all5

Рейтинг: 4.6
57 отзывов
Авторское агентство ДИПЛОМКА
Авторское агентство ДИПЛОМКА

Рейтинг: 4.5
8 отзывов
Компания Writer works
Компания Writer works

Рейтинг: 4.3
83 отзыва
Компания Myreferat
Компания Myreferat

Рейтинг: 4.6
40 отзывов
a-edu.com.ua дипломы на заказ
a-edu.com.ua дипломы на заказ

Рейтинг: 5
1 отзыв
dovira-diplom.net
dovira-diplom.net

Рейтинг: 3.8
68 отзывов
"Украина - диплом"
"Украина - диплом"

Рейтинг: 2.1
14 отзывов
studik.dp.ua
studik.dp.ua

Рейтинг: 5
4 отзыва
Заказ дипломов
Заказ дипломов

Рейтинг: 1
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close