Магазин Marazm.org.ua отзывы

67 отзывов / 4222 просмотра

Ветліканя на 100%

Альона Отзыв написан понедельник, 14 января
Дякуємо за широкий асортимент журналів для ветеринарів. Все ОК. І направляйте незадоволених жінок до нас, бачу вони не дають Вам працювати. У нас є заспокійливе для сучok та інший інструмент. Дякуємо за широкий асортимент журналів для ветеринарів. Все ОК. І направляйте незадоволених жінок до нас, бачу вони не дають Вам працювати. У нас є заспокійливе для сучok та інший інструмент.

хамство

Гость Отзыв написан понедельник, 14 января
доброго дня , тільки що зробила замовлення , перезвонила щоб уточнити на номер мтс, на що почула тільки хамовите ставлення за те що перепросила ще раз , якщо вам не подорбається ваша робота звільняйтесь , а не портіть настрій людям, свої проблеми та недовольсто залишайте дома !!! доброго дня , тільки що зробила замовлення , перезвонила щоб уточнити на номер мтс, на що почула тільки хамовите ставлення за те що перепросила ще раз , якщо вам не подорбається ваша робота звільняйтесь , а не портіть настрій людям, свої проблеми та недовольсто залишайте дома !!!
Недостатки:
  1. один сплошний мінус

Відмінне обслуговування

Дуплет Отзыв написан пятница, 11 января
Придбали всі журнали для магазину зброї. Дякуємо і радимо.
Хлопці. Бучу Вас докучають купи незадоволених жінок. Направляйте їх в магазин "Дуплет". У нас купа заряджених стволів для них
Придбали всі журнали для магазину зброї. Дякуємо і радимо.

Не раджу!!!!!

Гость Отзыв написан пятница, 11 января
10 січня 2019 року була спроба зробити замовлення .Для уточнення інформації був зроблений попередній дзвінок на один із номерів вказаних на сайті,у відповідь почула незадоволення (менеджера чи директора).На що мною було зроблено зауваження про хамське відношення до замовника,але почула відповідь від менеджера про те,що я багато хочу. 10 січня 2019 року була спроба зробити замовлення .Для уточнення інформації був зроблений попередній дзвінок на один із номерів вказаних на сайті,у відповідь почула незадоволення (менеджера чи директора).На що мною було зроблено зауваження про хамське відношення до замовника,але почула відповідь від менеджера про те,що я багато хочу.
Достоинства:
  1. немає плюсів.
Недостатки:
  1. хамство,неповага до замовника.

Советую

Максим Отзыв написан пятница, 11 января
Запаслись кучей журналов для школы и столовой, а то проверки задолбали Запаслись кучей журналов для школы и столовой, а то проверки задолбали

Все для екології

Запоріжсталь Отзыв написан четверг, 10 января
Дякуємо за всі журнали ПОД Дякуємо за всі журнали ПОД
Достоинства:
  1. Широкий аосртимент
Недостатки:
  1. Толпа клієнтів, треба розганяти, ціни піднімайте!!!

Великі журнали загальних робіт

Петро Отзыв написан четверг, 10 января
Хвалю. Тільки тут знайшов Загальні журнали робіт га 200 та 300 сторінок. Хвалю. Тільки тут знайшов Загальні журнали робіт га 200 та 300 сторінок.
Достоинства:
  1. Самий широкий асортимент журналів в Україн

журнали з охорони праці

Останній покупець Отзыв написан четверг, 10 января
Замовили через сайт з десяток журналів. На київстаровському номері бидло-менеджер веде себе, як тварина. На місті керівництва, звернув би увагу на ці коментарі та звільнив би за невідповідність займані професії. Якщо це керівник так розмовляє, то це взагалі повне лайно, а не магазин. Потвори - вчіться розмовляти по телефону. Замовили через сайт з десяток журналів. На київстаровському номері бидло-менеджер веде себе, як тварина. На місті керівництва, звернув би увагу на ці коментарі та звільнив би за невідповідність займані професії. Якщо це керівник так розмовляє, то це взагалі повне лайно, а не магазин. Потвори - вчіться розмовляти по телефону.
Достоинства:
  1. не побачив плюсів
Недостатки:
  1. люди ведуть себе неадекватно, не рекомендую

Майже всі журнали для стоматології

Інплант Отзыв написан пятница, 28 декабря
Дякую за широкий асортимент та гарну якість. Особливо порадувало, що журнали пронумеровані типографским способом, у інших такого немає. І посилайте тих, хто Вам заважає працювати. Блін, вони навіть попросити не можуть, всі їм треба в приприжку надати та розжувати, і в попу подути. Дякую за широкий асортимент та гарну якість. Особливо порадувало, що журнали пронумеровані типографским способом, у інших такого немає. І посилайте тих, хто Вам заважає працювати. Блін, вони навіть попросити не можуть, всі їм треба в приприжку надати та розжувати, і в попу подути.

Я нікому ніколи не раджу звертатися до них!

Гость Отзыв написан пятница, 28 декабря
Якщо хтось читав/дивився "Собаче серце" Булгакова, то це реальний Шариков. Людина з рівнем дворника не може бути гарним менеджером!
Моя порада всім, пошукайте десь в іншому місці
Моя порада всім, пошукайте десь в іншому місці
Достоинства:
  1. Може й якість хороша
Недостатки:
  1. Відношення до клієнтів. Таке відчуття, що клієнти зобов'язані просити, вмовляти їх. Їм мабуть подобаєтся відчувати свою примарну важність

Відмінна військова типографія

Петро Отзыв написан четверг, 27 декабря
Дякуємо за військові журнали і посилайте москалів на йух. Дякуємо за військові журнали і посилайте москалів на йух.

Все для АТП

Степан Отзыв написан понедельник, 24 декабря
Дякуємо за широченний асортимент журналів для автобусного парка. Головний механік довольний як слон :) Дякуємо за широченний асортимент журналів для автобусного парка. Головний механік довольний як слон :)

Супер журнали

Марго Отзыв написан 14 декабря, 2018 год
Дякую. Ще і обкладинки класні до них. Не дивно, що в цьому магазині черга стоїть постійно. Дякую. Ще і обкладинки класні до них. Не дивно, що в цьому магазині черга стоїть постійно.

Отлично

Оксана (Россия) Отзыв написан 6 декабря, 2018 год
Спасибо.Журналы отличного качества,доставка в срок Спасибо.Журналы отличного качества,доставка в срок

Спасибо большое

Генацвали (Украина) Отзыв написан 5 декабря, 2018 год
Огромное спасибо за комплектование нашего ресторана "Кавказ" литературой и журналами для кухни. Огромное спасибо за комплектование нашего ресторана "Кавказ" литературой и журналами для кухни.

Куча журналов ветеринара

Степан (Соединенные Штаты Америки) Отзыв написан 30 ноября, 2018 год
Для ветеринаров такие Лицензионные условия придумали с журналами, что нигде практически не достать. Только здесь выручили. Спасибо. И не обращайте внимания на анонимных истеричек, которые ни почтой не умеют пользоваться ни сказать два слова, а вместо мозга у них Айфон Для ветеринаров такие Лицензионные условия придумали с журналами, что нигде практически не достать. Только здесь выручили. Спасибо. И не обращайте внимания на анонимных истеричек, которые ни почтой не умеют пользоваться ни сказать два слова, а вместо мозга у них Айфон

Лікарня швидкої допомоги Київа

Олена (Украина) Отзыв написан 29 ноября, 2018 год
Дякуємо за якісну продукцію. Не звертайте увагу на тих, хто Вас ображає, знаємо ми таких, навіть прізвища свого назвати не можуть, грошей не платять, а гонору як у народного депутата. Дякуємо за якісну продукцію. Не звертайте увагу на тих, хто Вас ображає, знаємо ми таких, навіть прізвища свого назвати не можуть, грошей не платять, а гонору як у народного депутата.

Хуже не встречала

Гость (Украина, Kharkiv) Отзыв написан 29 ноября, 2018 год
Позвонила уточнить о заказе, который был сделан ДВЕ недели назад! На вопрос будет ли отправка и что вообще с заказом - получила неадекватный ответ в виде воплей и криков отвечающего (не знаю, менеджер это или хозяин данного магазина). Я такого хамства не встречала нигде и никогда! Если хотите услышать в свой адрес хамство и оскорбления - заказывайте. Остальным очень НЕ...  Читать отзыв Позвонила уточнить о заказе, который был сделан ДВЕ недели назад! На вопрос будет ли отправка и что вообще с заказом - получила неадекватный ответ в виде воплей и криков отвечающего (не знаю, менеджер это или хозяин данного магазина). Я такого хамства не встречала нигде и никогда! Если хотите услышать в свой адрес хамство и оскорбления - заказывайте. Остальным очень НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Они там все похоже невменяемые...

Все журналы для котельной

Кочегар (Соединенные Штаты Америки, Duncan) Отзыв написан 29 ноября, 2018 год
Спасибо типографии за широкий ассортимент журналов учета в котельных. Шире не встречал. Спасибо типографии за широкий ассортимент журналов учета в котельных. Шире не встречал.

Практично все для приватної стоматології

Надія (Украина) Отзыв написан 23 ноября, 2018 год
Дякую магазину за ексклюзивну друковану продукцію, яку ніхто інший навіть не хоче виробляти бо їм вистачає бюджетних потоків. Дякую магазину за ексклюзивну друковану продукцію, яку ніхто інший навіть не хоче виробляти бо їм вистачає бюджетних потоків.

Журнали

Андрій (Украина) Отзыв написан 19 ноября, 2018 год
Журнали отримав дуже швидко, не очікував на такий сервіс. Хоча назва магазину дещо лякає. Журнали отримав дуже швидко, не очікував на такий сервіс. Хоча назва магазину дещо лякає.

назва сайта говорить все за себе сама

Катерина (Украина) Отзыв написан 17 ноября, 2018 год
Пан Вілалій робить все для того, щоб назавжди відпало бажання робити якісь замовлення в цьому магазині Пан Вілалій робить все для того, щоб назавжди відпало бажання робити якісь замовлення в цьому магазині

Журналы для школьных автобусов

Мария (Украина) Отзыв написан 1 ноября, 2018 год
Спасибо за журналы. Обеспечили весь район. Только у Вас нашли все необходимое. Рекомендую. Не обращайте внимание на ворчащих пенсионерок, им вечно все не так еще и слышат плохо. Спасибо за журналы. Обеспечили весь район. Только у Вас нашли все необходимое. Рекомендую. Не обращайте внимание на ворчащих пенсионерок, им вечно все не так еще и слышат плохо.

Жах

Гость (Украина, Kiev) Отзыв написан 31 октября, 2018 год
Сьогодні телефонувала на номер Київстар 067 673 51 59, щоб замовити журнали для організації. Не встигла запитати, як почула в свою адресу неадекватний крик. Коли запитала, чому на мене кричать, сказав, щоб робили замовлення в іншому місці. За свої 57 років життя вперше зустрілась з такою безпричинною агресією. Сьогодні телефонувала на номер Київстар 067 673 51 59, щоб замовити журнали для організації. Не встигла запитати, як почула в свою адресу неадекватний крик. Коли запитала, чому на мене кричать, сказав, щоб робили замовлення в іншому місці. За свої 57 років життя вперше зустрілась з такою безпричинною агресією.

Перекидных систем - завались

Лена (Украина) Отзыв написан 19 октября, 2018 год
Искали перекидные системы, нашли здесь. Оказывается тут и производят, и цены от производителя соответственно и ассортимент самый широкий, реально шире не видела. Спасибо, наши магазины 24/7 тепер блестят от Ваших систем Искали перекидные системы, нашли здесь. Оказывается тут и производят, и цены от производителя соответственно и ассортимент самый широкий, реально шире не видела. Спасибо, наши магазины 24/7 тепер блестят от Ваших систем

Обеспечили всю сеть супермаркетов "Червоний маркет"

Степан (Украина) Отзыв написан 17 октября, 2018 год
Спасибо за обеспечение литературой для уголков нашей сети супермаркетов "Червоний маркет". Никто не смог сделать, а Вы смогли, могли и можете.
Спасибо

Спасибо

Не рекомендую!

Оксана Содома (Украина) Отзыв написан 17 октября, 2018 год
Замовила на сайті комплект книжок. Прийшов лист про те, що потрібно наперед оплатити і в зворотньому листі написати про оплату і номер замовлення, що я успішно виконала. У відповідь отримала листа що все гаразд "очікуйте замовлення". По листуванню і самому сайту з продукцією мені все сподобалось. Але коли прийшло повідомлення з нової пошти, то вказано було що до оплати повна...  Читать отзыв Замовила на сайті комплект книжок. Прийшов лист про те, що потрібно наперед оплатити і в зворотньому листі написати про оплату і номер замовлення, що я успішно виконала. У відповідь отримала листа що все гаразд "очікуйте замовлення". По листуванню і самому сайту з продукцією мені все сподобалось. Але коли прийшло повідомлення з нової пошти, то вказано було що до оплати повна вартість товару з доставкою. При спробі все з'ясувати по телефону з менеджером фірми, почула лише хамство, крик і образи, хоча помилка їхня. Нікому не раджу купувати! Назва сайту відповідає розумовим здібностям персоналу!
Достоинства:
  1. продукція
Недостатки:
  1. робочий персонал!

Молодці!!!

Гость (Украина) Отзыв написан 16 октября, 2018 год
Чудова компанія! Вдячних клієнтів, успіхів та процвітання!!! Чудова компанія! Вдячних клієнтів, успіхів та процвітання!!!

Все журналы автодора

Михаил (Украина) Отзыв написан 12 октября, 2018 год
Спасибо за весь комплект журналов Укравтодора и даже больше. Уникальное предложение. Отличные журналы, не то что наши дороги Спасибо за весь комплект журналов Укравтодора и даже больше. Уникальное предложение. Отличные журналы, не то что наши дороги

Все строительные журналы

Алина (Украина) Отзыв написан 10 октября, 2018 год
Спасибо за широченный ассортимент. Только у Вас нашли все необходимое. Не обращайте внимание на истеричек, которые ни читать, ни писать не умеют, даже отзыв. Счастья и процветания Вам. Спасибо за широченный ассортимент. Только у Вас нашли все необходимое. Не обращайте внимание на истеричек, которые ни читать, ни писать не умеют, даже отзыв. Счастья и процветания Вам.

Книжный магазин

Book24