Магазин "GoodTorg"

Опубликовано 6 августа, 2020 год
1.0
2 отзыва / 366 просмотров
Магазин "GoodTorg"

Бракованные товары

Покупатель Покупатель 6 сентября, 2020 год
Купил в "интернет магазине "GoodTorg", по ул. Комарова 13 Б (в г. Черновцы), зарядное устройство для смартфона, пару месяцев поработало - и здохло - на моих глазах )))))) - выбрасывать деньги "на ветер" - типа "суперское" времяпрепровождение. (
Достоинства:
  1. Продавал хороший парень
Недостатки:
  1. Изделия чрезвычайно быстро ломаются (видимо магазин скупает забракованные к официальной продаже изделия - случаются такие "схемы" в торговле - эдакие "договорняки").

Продають браковані вироби

Син України Син України 6 августа, 2020 год
декілька років тому купив в магазині "GoodTorg" (по їх фізичній адресі - г. Черновцы, ул. Комарова 13 Б) карту пам'яті (не за дешево). Через деякий час (приблизно через декілька тижнів) в смартфоні вискочило повідомлення з приблизно таким змістом - "карта пам'яті пошкоджена, відформатуйте її щоб можливо було її використовувати" (дослівно не пам'ятаю) - всій інформації що була на карті -... Читать отзыв декілька років тому купив в магазині "GoodTorg" (по їх фізичній адресі - г. Черновцы, ул. Комарова 13 Б) карту пам'яті (не за дешево). Через деякий час (приблизно через декілька тижнів) в смартфоні вискочило повідомлення з приблизно таким змістом - "карта пам'яті пошкоджена, відформатуйте її щоб можливо було її використовувати" (дослівно не пам'ятаю) - всій інформації що була на карті - кінець, і такі повідомлення з'являлись періодичною постійністю, гроші за карту пам'яті мені не повернули - так як пройшло більше 14 днів і бракований товар так і не замінили. Думав купляючи в магазині покупець більш захищений ніж коли купляти з рук через інтернет чи на базарі - та он як вийшло з цим магазином - реальна 'москальська рулетка".
Достоинства:
  1. Немає хіба що зразу - відсутнє хамство, спочатку були ввічливі
Недостатки:
  1. Продають браковані товари, при цьому позиціонують свій магазин як партнер Самсунг - хоча на сайті Самсунг такої інформації немає.
Интернет-магазины
Ligalaiz Seeds магазин семян конопли
Ligalaiz Seeds магазин семян конопли

Рейтинг: 4.4
5 отзывов
Магазин "Сади Буковини"
Магазин "Сади Буковини"

Рейтинг: 5
21 отзыв
COMFY
COMFY

Рейтинг: 1.5
5589 отзывов
ЕвроСад
ЕвроСад

Рейтинг: 3.2
80 отзывов
sports-wear.com.ua
sports-wear.com.ua

Рейтинг: 4
60 отзывов
МирОпта
МирОпта

Рейтинг: 2.3
3 отзыва
Интернет-магазин "Тельмоне"
Интернет-магазин "Тельмоне"

Рейтинг: 4.5
233 отзыва
Магазин "ВЗУВАЙКА"
Магазин "ВЗУВАЙКА"

Рейтинг: 5
3 отзыва
Телмоне интернет-магазин
Телмоне интернет-магазин

Рейтинг: 4.2
114 отзывовПродолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю