Магазин Florium Food

4.3
Магазин Florium Food

Все свіже, прийшло вчасно.

Vlad Vlad среда, 3 февраля
Замовляв дівчині на подарунок. Звязались на протязі години, замовлення оформили швидко, дали поради по підбору фруктів (замовляю тут вперше). Доставка порівняно швидка. Фрукти приїхали свіжі, не побиті, що вказує на хороше упакування. Хотілось б розширеного опису смаку фруктів.
Чекаю акціїredface.
Ps: найсмачніший з фруктів - мангостин)
Магазин Florium Food Ответ представителя Магазин Florium Food среда, 3 февраля
Дякуємо, що обрали саме наш інтернет-магазин! Будемо раді і надалі співпрацювати з Вами! Обов'язково приймемо до уваги Вашу пораду.

Все прийшло свіже і смачне, однозначно рекомендасьйон!

Роман Роман вторник, 2 февраля
Замовляв манго ready to eat, папайю, тамаринд, авокадо Хаас. Все прийшло надійно запаковано і не помнулося.
Манго дуже соковите, смачне, і не волокнисте, на відміну від звичайного манго. Папайя дуже нагадує диню за смаком, але насіння всередині не дуже смачні.
Плюси
1. Якість фруктів
2. Якість пакування
3. Ввічливий персонал
Мінуси
1. Хотілось би більше асортименту
Магазин Florium Food Ответ представителя Магазин Florium Food среда, 3 февраля
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволеним покупкою в нашому інтернет-магазині! Будемо раді і надалі співпрацювати з Вами і обов'язково приймемо до уваги Ваше побажання стосовно розширення асортименту.

Все отримав всім довольний

Артур Артур вторник, 2 февраля
Замовляв великий бокс, всі фрукти прийшли достиглі, сказали що є повернення, хоч і не довелось ним користатись, це добре, бо мало в кого таке є в Україні, а ціни у флоріумі найнижці серед всіх кого дивився
Достоинства:
  1. Чудове обслуговування
Недостатки:
  1. не було
Магазин Florium Food Ответ представителя Магазин Florium Food вторник, 2 февраля
Артур, дякуємо Вам за відгук! Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів!

Магазин - супер!))

Irina Irina вторник, 2 февраля
Дуже сподобався магазин!
Швидка доставка, хороше упакування.
Фрукти смачні та свіжі)
Все на відмінному рівні, дякую! smile
Достоинства:
  1. Швидка доставка, хороше упакування.
  2. Фрукти смачні та свіжі.
Недостатки:
  1. Немає
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку! Нам дуже приємно! Ми дійсно докладаємо максимум зусиль, щоб наші клієнти завжди отримували якісні, свіжі та смачні фрукти.

В восторге от Florium Food

Viktor Viktor понедельник, 1 февраля
Чудовий магазин! Одразу після оформлення замовлення зі мною зв'язався оператор та уточнив деталі. Фрукти доставили швидко, все в чудовій якості: смачне, свіже та не перезріле. Мої улюблені екзотичні фрукти в такій якості я ще не отримувала!
Я залишилась задоволеною, буду замовляти ще)
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені покупкою у нас! Будемо раді і надалі співпрацювати з Вами!

Ужасный Интернет магазин Florian Food

Iri Iri 5 января, 2021 год
Недостатки:
  1. Заказывали 3 манго,3 авокадо и 3 черники.Из 3-х черник 2 нормальные и одна испортилась на второй день.Это как назвать ? Также предоставлены фото манго!!!Это что,съедобный фрукт ?!Это кошмар
Магазин Florium Food Ответ представителя Магазин Florium Food понедельник, 1 февраля
Приносимо вибачення за прикру ситуацію! Подібні випадки у нас виникають надзвичайно рідко, тому що всі фрукти ми ретельно перевіряємо перед відправкою. Вам була відправлена посилка на заміну. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
Продукты питания
alcoelite.com.ua интернет-магазин