Подарунок для дитини - Отзывы о Магазин электроники Uastore

Отзыв написан 21 декабря, 2018 год 244 просмотра
Замовляли планшет для дитини, передзвонили через 10 хвилин після оформлення на сайти. На наступний день товар був вже на руках. Оплата наложеним платежем, що дуже зручно і швидко. Планшет належної якості, доставлено без пошкоджень. Однозначно рекомендую цей магазин. Дякуємо за оперативність!
Достоинства:
  1. швидке оформлення, доставка, якісний планшет
10 согласны

Добрий день, Олексій! Раді чути, що Вам все сподобалося! Ми з превеликим задоволенням продовжимо з Вами співпрацю, тому заходьте в наш магазин при будь-якій можливості, будемо чекати!

Интернет-магазины: отзывы

Интернет-магазины, Харьков, пр-т. Науки, д. 32
Гарне обслуговування Якісне взуття за доступними цінами, чудові акції, заманливі пропозиції, а вибір взагалі..

Интернет-магазин market365.com.ua

3.9
Почему? Почему? Давно не делала покупки в этом магазине. Захожу, а меня заблокировали. Почему? Я все посылки вовремя оплачивала. С корзиной не играла. Нет слов.
Здравствуйте! Напишите нам на почту [email protected]возможно у вас два аккаунта и Вы неправильно вводите логин или пароль.

Интернет-магазин растений Agrostore
Интернет-магазин растений Agrostore