Магазин barbatorstore

2.0
Магазин barbatorstore

интернет-магазин «BARBATOR»

Гость Гость пятница, 12 февраля
Замовляла на сайті товар лише два рази, більше не буду. Кожен раз при замовлені самостійно міняють товар на непотріб, який там залежався. Інструмент прислали на вигляд, ніби був у використанні. При сплаті заказу на картку сплачуеш відсоток не тільки свій , але ще й зарахування ваших коштів на іх картку. Обмін товару покладеного на іх розсуд, "здійснюється" також за мій... Читать отзыв Замовляла на сайті товар лише два рази, більше не буду. Кожен раз при замовлені самостійно міняють товар на непотріб, який там залежався. Інструмент прислали на вигляд, ніби був у використанні. При сплаті заказу на картку сплачуеш відсоток не тільки свій , але ще й зарахування ваших коштів на іх картку. Обмін товару покладеного на іх розсуд, "здійснюється" також за мій рахунок. Але якщо ви і згодні сплатити за обмін, то вас все одно ігнорують. В підсумку неділя відповіді, дуже вічлевої дівчини "я все уточню з і вами звяжусь",- ні до чого не превели.
Доречі, деякий товар на сайті не співпадае з описом.
Із плюсів товар дешевше ніж на інших сайтах, але якщо за все переплачуєш, та присилають тоавар який тобі не потрібен, то краще трохи переплатити.

САЙТ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!
P.S. коли замовляла товар вдруге, думала все ж таки що це одиничний випадок, але помилилась....

магазин товари для кухні barbatorstore, Барбатор

покупець покупець 28 января, 2021 год
досвід покупки - негативний. якщо деякі позиції хоч узгодили що будуть трохи інші, то ключовий інструмент в замовленні прислали іншої форми, без попередження і відморозились з приводу заміни. \\мінімальне змамовлення раптом ШО 500 грн. по суті - на вітер, бо лишилась без потрібного інструменту\
з плюсів - гарні ціни, значно нижчі ніж в багатьох місцях, але на жаль за непотрібний... Читать отзыв
з плюсів - гарні ціни, значно нижчі ніж в багатьох місцях, але на жаль за непотрібний товар
Товары для дома
Watsons