Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Магазин автозапчастей ПланетАвто

Опубликовано 10 августа, 2017 год

Рейтинг: 2/5 (1 отзыв), просмотров: 554Написать отзыв
Гость (Украина) 10 августа, 2017 год Зробив замовлення в інтернет магазині. Чекав терпляче, розуміючи, що товар в інших постачальників.
Замовлення прийшло, але одна позиція була взагалі відсутня (у кількості - 4 шт) як в прикладеній накладній, так і фізично. Дзвоню до менеджера, поясню. Менеджер просить час на розборки, та каже що передзвонить. Двінка так і не дочекався. На наступний день дзвоню знову та знову пояснюю ситуацію. Менеджер...  Читать отзыв
Зробив замовлення в інтернет магазині. Чекав терпляче, розуміючи, що товар в інших постачальників.
Замовлення прийшло, але одна позиція була взагалі відсутня (у кількості - 4 шт) як в прикладеній накладній, так і фізично. Дзвоню до менеджера, поясню. Менеджер просить час на розборки, та каже що передзвонить. Двінка так і не дочекався. На наступний день дзвоню знову та знову пояснюю ситуацію. Менеджер мені повідомляє, що по тій ціні що я замовив є тільки 2 шт. Я попросив відправити мені хоч дві, але за рахунок магазину, на що отримав підтвердження ОК. Відправили, товар прийшов, але заплатив знову я. Вважаю, що це є хамське та халатне відношення до клієнтів. Повністю розчарований в даному магазині автозапчастин "планетАвто". Отже висновки:
1) Я заплатив по одній ціні за товар, але потім вона якось змінилась, при чому на половину товару з однієї позції. Я заплатив за весь товар одразу і зміна курсу тут ні до чого.
2) Я витратив подвійний час на відвідування перевізника, та щей додатково заплатив за пересилку, хоча менеджер мене завірив, відправка буде за рахунок магазину, оскільки позиція не прийшла з попередньою посилкою з вини відправника (магазину).
3) Я витратив час та кошти, які не мали бути витрачені, за умови нормального відношення працівників планетАвто до клієнтів та роботи.
0 согласны, 0 не согласныМагазин автозапчапстей

ТОВ «Автоэлектро»

Рейтинг: 5
1 отзыв
Autosklad.net

Рейтинг: 5
1 отзыв
ООО Укравтоальянс

Рейтинг: 5
1 отзыв
Турбомагия

Рейтинг: 3
2 отзыва
Интернет-магазин Avto-Fishka.com.ua

Рейтинг: 1.8
8 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться