Магазин автозапчастей ПланетАвто отзывы

Отзывы владельцев, клиентов и автолюбителей

Нікому не рекомендую

Олександр Отзыв написан понедельник, 8 июля
Сервіс жахливий, магазин жахливий!
Сервіс жахливий, магазин жахливий!
Беруть 100% передоплату, називають міфічні строки постачання, а потім сам бігай за ними місяць і більше, та дізнавайся коли приїде твоє замовлення. Приїхала запчастина розпакована - на коробці один номер, на самій запчастині інший. Ну добре думаю, буде про запас. Замовив ще раз що мені не доїхало - строк 7 днів. Ось вже 1+ місяць чекаю і коли буде не відомо.
Якщо маєте багато часу на почека/подзвонити та натхнення, то можете звертатись. Інакше цей магазин ніяк не можна рекомендувати. Безвідповідальність зашкалює.

про роботу інтернет магазину.

Юрій Отзыв написан 15 февраля, 2019 год
Хочу виправити назву - не інтернет-магазин, а інтернет БАРДАК. замовлення терпеливо чекав протягом місяця, хоча термін доставки 5 днів. Жоден представник магазину навіть не подумав зателефонувати, вибачитися за незручності - плювати вони хотіли на клієнта. Ти замовив - твої проблеми. Враховуючи затримку, могли б запропонувати замінники запчастин, які б швидше були доставлені. Та куди там. Працівник магазину відповів, що він...  Читать отзыв Хочу виправити назву - не інтернет-магазин, а інтернет БАРДАК. замовлення терпеливо чекав протягом місяця, хоча термін доставки 5 днів. Жоден представник магазину навіть не подумав зателефонувати, вибачитися за незручності - плювати вони хотіли на клієнта. Ти замовив - твої проблеми. Враховуючи затримку, могли б запропонувати замінники запчастин, які б швидше були доставлені. Та куди там. Працівник магазину відповів, що він не займається підбором запчастин. Одним словом болото. Застерігаю всіх автомобілістів - тікайте з того інтернет-магазину ПланетАвто.
Достоинства:
  1. ніби невисокі ціни
Недостатки:
  1. безвідповідальне відношення до клієнта, недотримання термінів, абсолютна відсутність з'вязку продавець-покупець.
Гость (Украина) Отзыв написан 10 августа, 2017 год
Зробив замовлення в інтернет магазині. Чекав терпляче, розуміючи, що товар в інших постачальників.
Замовлення прийшло, але одна позиція була взагалі відсутня (у кількості - 4 шт) як в прикладеній накладній, так і фізично. Дзвоню до менеджера, поясню. Менеджер просить час на розборки, та каже що передзвонить. Двінка так і не дочекався. На наступний день дзвоню знову та знову пояснюю ситуацію. Менеджер мені повідомляє, що по тій ціні що я замовив є тільки 2 шт. Я попросив відправити мені хоч дві, але за рахунок магазину, на що отримав підтвердження ОК. Відправили, товар прийшов, але заплатив знову я. Вважаю, що це є хамське та халатне відношення до клієнтів. Повністю розчарований в даному магазині автозапчастин "планетАвто". Отже висновки:
1) Я заплатив по одній ціні за товар, але потім вона якось змінилась, при чому на половину товару з однієї позції. Я заплатив за весь товар одразу і зміна курсу тут ні до чого.
2) Я витратив подвійний час на відвідування перевізника, та щей додатково заплатив за пересилку, хоча менеджер мене завірив, відправка буде за рахунок магазину, оскільки позиція не прийшла з попередньою посилкою з вини відправника (магазину).
3) Я витратив час та кошти, які не мали бути витрачені, за умови нормального відношення працівників планетАвто до клієнтів та роботи.

Магазин автозапчапстей

Allosk интернет-магазин