Магазин автозапчастей ПланетАвто отзывы

Отзывы владельцев, клиентов и автолюбителей
Магазин автозапчастей ПланетАвто
1.3 5
3 отзыва / 866 просмотров

Нікому не рекомендую

Олександр Отзыв написан понедельник, 8 июля
Сервіс жахливий, магазин жахливий!
Беруть 100% передоплату, називають міфічні строки постачання, а потім сам бігай за ними місяць і більше, та дізнавайся коли приїде твоє замовлення. Приїхала запчастина розпакована - на коробці один номер, на самій запчастині інший. Ну добре думаю, буде про запас. Замовив ще раз що мені не доїхало - строк 7 днів. Ось вже 1+ місяць чекаю...  Читать отзыв
Сервіс жахливий, магазин жахливий!
Беруть 100% передоплату, називають міфічні строки постачання, а потім сам бігай за ними місяць і більше, та дізнавайся коли приїде твоє замовлення. Приїхала запчастина розпакована - на коробці один номер, на самій запчастині інший. Ну добре думаю, буде про запас. Замовив ще раз що мені не доїхало - строк 7 днів. Ось вже 1+ місяць чекаю і коли буде не відомо.
Якщо маєте багато часу на почека/подзвонити та натхнення, то можете звертатись. Інакше цей магазин ніяк не можна рекомендувати. Безвідповідальність зашкалює.

про роботу інтернет магазину.

Юрій Отзыв написан 15 февраля, 2019 год
Хочу виправити назву - не інтернет-магазин, а інтернет БАРДАК. замовлення терпеливо чекав протягом місяця, хоча термін доставки 5 днів. Жоден представник магазину навіть не подумав зателефонувати, вибачитися за незручності - плювати вони хотіли на клієнта. Ти замовив - твої проблеми. Враховуючи затримку, могли б запропонувати замінники запчастин, які б швидше були доставлені. Та куди там. Працівник магазину відповів, що він...  Читать отзыв Хочу виправити назву - не інтернет-магазин, а інтернет БАРДАК. замовлення терпеливо чекав протягом місяця, хоча термін доставки 5 днів. Жоден представник магазину навіть не подумав зателефонувати, вибачитися за незручності - плювати вони хотіли на клієнта. Ти замовив - твої проблеми. Враховуючи затримку, могли б запропонувати замінники запчастин, які б швидше були доставлені. Та куди там. Працівник магазину відповів, що він не займається підбором запчастин. Одним словом болото. Застерігаю всіх автомобілістів - тікайте з того інтернет-магазину ПланетАвто.
Достоинства:
  1. ніби невисокі ціни
Недостатки:
  1. безвідповідальне відношення до клієнта, недотримання термінів, абсолютна відсутність з'вязку продавець-покупець.
Гость (Украина) Отзыв написан 10 августа, 2017 год
Зробив замовлення в інтернет магазині. Чекав терпляче, розуміючи, що товар в інших постачальників.
Замовлення прийшло, але одна позиція була взагалі відсутня (у кількості - 4 шт) як в прикладеній накладній, так і фізично. Дзвоню до менеджера, поясню. Менеджер просить час на розборки, та каже що передзвонить. Двінка так і не дочекався. На наступний день дзвоню знову та знову пояснюю ситуацію....  Читать отзыв
Зробив замовлення в інтернет магазині. Чекав терпляче, розуміючи, що товар в інших постачальників.
Замовлення прийшло, але одна позиція була взагалі відсутня (у кількості - 4 шт) як в прикладеній накладній, так і фізично. Дзвоню до менеджера, поясню. Менеджер просить час на розборки, та каже що передзвонить. Двінка так і не дочекався. На наступний день дзвоню знову та знову пояснюю ситуацію. Менеджер мені повідомляє, що по тій ціні що я замовив є тільки 2 шт. Я попросив відправити мені хоч дві, але за рахунок магазину, на що отримав підтвердження ОК. Відправили, товар прийшов, але заплатив знову я. Вважаю, що це є хамське та халатне відношення до клієнтів. Повністю розчарований в даному магазині автозапчастин "планетАвто". Отже висновки:
1) Я заплатив по одній ціні за товар, але потім вона якось змінилась, при чому на половину товару з однієї позції. Я заплатив за весь товар одразу і зміна курсу тут ні до чого.
2) Я витратив подвійний час на відвідування перевізника, та щей додатково заплатив за пересилку, хоча менеджер мене завірив, відправка буде за рахунок магазину, оскільки позиція не прийшла з попередньою посилкою з вини відправника (магазину).
3) Я витратив час та кошти, які не мали бути витрачені, за умови нормального відношення працівників планетАвто до клієнтів та роботи.Магазин автозапчастей ПланетАвто

Магазин автозапчастей ПланетАвто
Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь

Магазин автозапчапстей

Allosk интернет-магазин
Allosk интернет-магазин

Рейтинг: 5
4 отзыва
Интернет-магазин BestWiper
Интернет-магазин BestWiper

Рейтинг: 5
2 отзыва
Автозапчасти ABS.IN.UA
Автозапчасти ABS.IN.UA

Рейтинг: 5
1 отзыв
ООО Укравтоальянс
ООО Укравтоальянс

Рейтинг: 5
2 отзыва
LUX-SHINA
LUX-SHINA

Рейтинг: 2
22 отзыва
Интернет-магазин Avto-Fishka.com.ua
Интернет-магазин Avto-Fishka.com.ua

Рейтинг: 4.4
70 отзывов
Турбомагия
Турбомагия

Рейтинг: 4
4 отзыва
tlx.ua интернет-магазин
tlx.ua интернет-магазин

Рейтинг: 4
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close