Безболісне видалення зуба мудрості - Отзывы о Люми-Дент Стоматологическая клиника

Люми-Дент Стоматологическая клиника
Олексій Отзыв написан понедельник, 19 августа 64 просмотра
 Отзыв о Люми-Дент Стоматологическая клиника по адресу Киев, ул. А.Ахматовой, 14-А Був минулого тижня в стоматології на Позняках. Раптово виник біль в зубі мудрості і довелось терміново його видаляти. Дуже сподобалось, що первинна консультація була безкоштовна і записатись я зміг через інтернет. Це вперше, коли мені абсолютно не страшно було йти до стоматолога хірурга та сидіти в кріслі. Через декілька днів видалив зуб мудрості під місцевим знеболенням і не відчував абсолютно нічого!!! Лікар призначив декілька ліків приймати та наступного дня зателефонував, щоб дізнатись як моє самопочуття. Всім рекомендую стоматологію Люмі-Дент. Дуже професійні та уважні хірурги, це найкраща стоматологія де я колись лікувався. Тепер планую прийти до Вас на імплантацію )))

Доброго дня, пане Олексіє.
Дякуємо Вам за написання позитивного відгуку, адресованого відділенню мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент».
Для декого візит до стоматолога - справжнє випробування, але спеціалісти клінік «Люмі-дент» виконують свою роботу на найвищому рівні і знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми є однією з небагатьох клінік, яка прагне до найвищої якості послуг, що надаються, новітніх технологій та методик, а також до бездоганного сервісу.

На безкоштовній консультації лікар проводить огляд, підбирає оптимальний план лікування в кожному індивідуальному випадку і детально пояснює тактику подальшого лікування. Також, ми попередньо розписуємо всі подальші візити пацієнтів, підбираючи зручний для Вас час.
Наявність ультрасучасного медичного обладнання допомагає лікарям поставити чіткі діагнози і підібрати найбільш оптимальний метод лікування.
Під час всіх хірургічних маніпуляцій лікарі використовують комп'ютерну анестезію STA. Процедура забезпечує місцеве знеболення і комфортне проведення лікування. Крім того, сам процес знеболювання абсолютно не відчутний. В своїй роботі ми використовуємо тільки сучасне, інноваційне обладнання, адже це запорука якісного та бездоганного сервісу наших медичних центрів.
Політика нашої клініки побудована таким чином, що лікарі завжди після прийому телефонують своїм пацієнтам, щоб поцікавитися самопочуттям.
Ми раді, що Ви на власному досвіді змогли переконатися в тому, що в нашій клініці ведуть прийом тільки висококваліфіковані спеціалісти і надаються послуги найвищої якості.
Ми щиро вдячні, що Ви довірились нам, а ми в свою чергу виправдали Вашу довіру. Будемо раді бачити Вас в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент».
З повагою, адміністрація.

Стоматология Киев: отзывы

Отзыв о Стоматология Киев. Отзывы пациентов о стоматологических клиниках Киева и Украины. Обсуждение качества выполняемых работ и обслуживания в стоматологических клиниках и кабинетах. Детские стоматологические клиники

Mom`s стоматология для детей и будущих мам

Стоматология, Киев, ул. Оболонская набережная, 19, корп. 3
4.3
Обманывают! Киев Позняки Были на приёме на Позняках 6.08 2019 . Пришли с пролеченным пульпитом и временной пломбой, Нужно было поставить 2 прокладки и пломбу. Врач втюхала пломбу за 1100 - пломба с лечением пульпита и снимок за 170, где показала что зуб на пульпит нам не лечили, а зуб лечила мой...
Добрый день. Мы пересмотрели все мед карты пациентов что посетили клинику в этот день. Действительно, был случай когда специалист...

Люми-Дент Стоматологическая клиника

Профессиональная стоматологическая клиника Люми-Дент
Наши преимущества:
Консультации всех профильных специалистов бесплатные.
Компьютерная томограмма при зубной имплантации - проводится бесплатно.
Высочайшее качество всех процедур достигается благодаря использованию стоматологических микроскопов.
Все манипуляции...

Стоматология