Чудова сучасна стоматологічна клініка - Отзывы о Люми-Дент Стоматологическая клиника

Люми-Дент Стоматологическая клиника
Володимир Отзыв написан 20 декабря, 2018 год 58 просмотров
 Отзыв о Люми-Дент Стоматологическая клиника по адресу Киев, ул. А.Ахматовой, 14-А Стоматологічну клініку обрав за допомогою інтернета. У мене були проблеми з зубом "мудрості".
Щиро вдячний за лікування. Чудова стоматологічна клініка. Високий рівень технічного та технологічного оснащення, доброзичливий і чуйний персонал.
Особлива подяка талановитому лікарю Павлюченку Євгену Юрійовичу за високий рівень професіоналізму та шанобливе ставлення до мене як до людини та пацієнта.
Бажаю Євгену Юрійовичу здоров'я, успіхів, натхнення та наукових звершень. Всьому колективу клініки бажаю подальшого розвитку,процвітання, загального визнання та поваги.

Достоинства:
  1. Високий фаховий рівень.
  2. Доброзичливе ставлення до пацієнта.
Недостатки:
  1. Нема.

Доброго дня, Володимир.
Дякуємо Вам за те, що приділили час для написання відгуку на адресу мережі наших стоматологічних клінік «Люми-Дент», і, зокрема, стоматолога-хірурга Павлюченка Євгена Юрійовича.
Так, Ви маєте рацію, в нашій клініці дійсно працюють справжні професіонали своєї справи, які з високою відповідальністю підходять до своєї справи. У наших лікарів велика практика, висока кваліфікація і, відповідно, безліч відгуків з вдячністю, якими ми пишаємося.
Ми завжди прагнемо бути ультрасучасними в наданні стоматологічних послуг, наші лікарі-стоматологи регулярно відвідують різні майстер-класи, зокрема, конгреси і курси не тільки на території України, а й за її межами. Устаткування, яке використовують наші фахівці в своїй роботі, від кращих виробників, які чудово зарекомендували себе у всьому світі.
Колектив нашої клініки завжди відкритий і доброзичливий до наших пацієнтів. Ми створюємо всі умови для максимального комфортного перебування в клініці і завжди враховуємо побажання наших пацієнтів.
Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені роботою доктора стоматолога-хірурга Павлюченко Євгена Юрійовича.
Євген Юрійович - дійсно справжній професіонал своєї справи, який з високою відповідальністю підходить до своєї роботи.
Свої знання і накопичені навички він застосовує в щоденній практиці, примножуючи кількість пацієнтів зі сліпучою і білосніжною посмішкою.
Приходячи будь-яке відділення наших стоматологічних клінік, Ви ніколи не побачите байдужість, нерозуміння або погане ставлення, так як кожен наш пацієнт, для нас, - VIP клієнт.
Ми вдячні, що Ви вибрали саме нашу клініку і за теплі слова на нашу адресу.
Будемо раді бачити Вас в мережі наших стоматологічних клінік «Люми-Дент».
З повагою, адміністрація.

Стоматология Киев: отзывы

Отзыв о Стоматология Киев. Отзывы пациентов о стоматологических клиниках Киева и Украины. Обсуждение качества выполняемых работ и обслуживания в стоматологических клиниках и кабинетах. Детские стоматологические клиники

Люми-Дент Стоматологическая клиника

Профессиональная стоматологическая клиника Люми-Дент
Наши преимущества:
Консультации всех профильных специалистов бесплатные.
Компьютерная томограмма при зубной имплантации - проводится бесплатно.
Высочайшее качество всех процедур достигается благодаря использованию стоматологических микроскопов.
Все манипуляции...

Стоматология