Дуже рада, що встановлювала вініри саме у вас. Дякую за мою гарну посмішку! - Отзывы о Люми-Дент Стоматологическая клиника

Люми-Дент Стоматологическая клиника
Отзыв написан пятница, 8 октября 10 просмотров
 Отзыв о Люми-Дент Стоматологическая клиника по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, д. 24-А Коли я потрапила на консультацію в Люмі-Дент, стоматологічну клініку на Оболоні, мої зуби були реально в жахливому стані. Зруйновані, жовті і мали абсолютно непривабливий вигляд, без сліз не глянешь. Дякуючи тому, що потрапила за правильною адресою, посмішка змінилася буквально на очах. Мій лікуючий лікар – Скрицький Дмитро Володимирович, чудовий спеціаліст і дуже приємний лікар, який здійснив мою давню мрію про сяючу усмішку. Фахівців такого високого рівня, складно знайти з першого разу. Дуже рада, що встановлювала вініри саме у вас. Дякую за мою гарну посмішку!

Добрий день, пані Маргарито.

Дякуємо Вам за написання хорошого відгуку на адресу відділення мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», та, зокрема, стоматолога-ортопеда Скрицького Дмитра Володимировича.

Ви маєте рацію, Дмитро Володимирович - дуже хороший та уважний фахівець, який проводить прийом найкращий чином в комфортних і розслаблюючих для пацієнта умовах. Лікар проводить лікування будь-якої складності максимально оперативно, враховуючи всі побажання пацієнта.

Всі наші лікарі щиро люблять свою роботу, вкладаючи в неї частинку своєї душі та серця, завжди відносяться до проблем кожного пацієнта з особливим розумінням і прислухаються до кожного прохання. Колектив мережі клінік «Люмі-Дент», завжди відкритий і доброзичливий до наших пацієнтів, тому Ви ніколи не зустрінете байдужості, адже ми піклуємося про Ваше комфортне перебування.

Ортопедичні конструкції, з якими ми працюємо, виготовляються тільки з високоякісних матеріалів. Підбір форми і кольору, завжди індивідуальний під кожного пацієнта. Ортопедичні конструкції виготовлені в нашій клініці, виглядають настільки природно, що їх важко відрізнити від рідних зубів.

Професіоналізм наших лікарів і те, що у мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» використовується тільки сучасне обладнання і найякісніші матеріали, гарантує високу якість і довгий строк служби наших робіт. Для нас головне, щоб Ви отримали бажаний результат, так як здорова та задоволена усмішка пацієнтів - це наша найбільша нагорода.

Нам дуже приємно, що Ви довірилися саме нам, а ми в свою чергу, виправдали Вашу довіру і подарували таку чудову і здорову усмішку.

Будемо раді бачити Вас знову у відділеннях мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент».

З повагою, адміністрація.

Стоматология Киев: отзывы

Отзыв о Стоматология Киев. Отзывы пациентов о стоматологических клиниках Киева и Украины. Обсуждение качества выполняемых работ и обслуживания в стоматологических клиниках и кабинетах. Детские стоматологические клиники

Люми-Дент Стоматологическая клиника
Профессиональная стоматологическая клиника Люми-Дент
Наши преимущества:
Консультации всех профильных специалистов бесплатные.
Компьютерная томограмма при зубной имплантации - проводится бесплатно.
Высочайшее качество всех процедур достигается благодаря использованию стоматологических микроскопов.
Все манипуляции проводятся под ультрасовременной и надежной компьютерной анестезией STA.
Персонал стоматологической клиники «Люми-Дент» активно адаптирует последние инновации в области стоматологии.
Доктора... подробнее