Рекомендую цю клініку !!! - Отзывы о Люми-Дент Стоматологическая клиника

Люми-Дент Стоматологическая клиника
Отзыв написан пятница, 8 октября 1 просмотр
 Отзыв о Люми-Дент Стоматологическая клиника по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, д. 24-А Я пацієнт стоматології Люми Дент, вже майже чотири роки. Все влаштовує. Відмінне ставлення всього персоналу до клієнтів. Хороші ціни, можу сказати що за таке якісне обслуговування, навіть низькі. Подобається, що лікарі справжні профессіонали, які завжди відкриті та честні, щодо лікування і цін, наперед складуть план лікування і прорахують. Без будь-яких раптових змін і доплат)) молодці! видно що сервіс і якість обслуговування на першому місці. Рекомендую цю клініку !!!

Добрий день, пане Іван.

Дякуємо Вам за такий хороший відгук на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент».

Нам дуже приємно, що Ви нам довіряєте, і так високо оцінюєте клініку «Люмі-Дент» і роботу наших фахівців. Адже дійсно, ми намагаємося робити все, щоб Ваш прийом проходив найкращим чином.

Всі наші лікарі щиро люблять свою роботу, вкладаючи в неї частинку своєї душі та серця, завжди відносяться до проблем кожного пацієнта з особливим розумінням і прислухаються до кожного прохання. Колектив мережі клінік «Люмі-Дент», завжди відкритий і доброзичливий до наших пацієнтів, тому Ви ніколи не зустрінете байдужості, адже ми піклуємося про Ваше комфортне перебування.

На безкоштовній консультації наш профільний фахівець проводить огляд, підбирає оптимальний план лікування, в кожному індивідуальному випадку, і докладно пояснює тактику подальшого лікування. Також, ми попередньо розписуємо всі подальші візити пацієнтів, підбираючи зручний для Вас час.

Ми намагаємося, щоб наші ціни були доступними. Також у нас є безліч акційних пропозицій, завдяки яким Ви можете отримати якісну послугу за приємною ціною.

Професіоналізм наших лікарів і те, що у мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» використовується тільки сучасне обладнання і найякісніші матеріали, гарантує високу якість і довгий строк служби наших робіт. Для нас головне, щоб Ви отримали бажаний результат, так як здорова та задоволена усмішка пацієнтів - це наша найбільша нагорода.

Нам дуже приємно, що Ви довірилися саме нам, а ми, в свою чергу, виправдали Вашу довіру.

Будемо раді бачити Вас знову в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент».

З повагою, адміністрація.

Стоматология Киев: отзывы

Отзыв о Стоматология Киев. Отзывы пациентов о стоматологических клиниках Киева и Украины. Обсуждение качества выполняемых работ и обслуживания в стоматологических клиниках и кабинетах. Детские стоматологические клиники

Люми-Дент Стоматологическая клиника
Профессиональная стоматологическая клиника Люми-Дент
Наши преимущества:
Консультации всех профильных специалистов бесплатные.
Компьютерная томограмма при зубной имплантации - проводится бесплатно.
Высочайшее качество всех процедур достигается благодаря использованию стоматологических микроскопов.
Все манипуляции проводятся под ультрасовременной и надежной компьютерной анестезией STA.
Персонал стоматологической клиники «Люми-Дент» активно адаптирует последние инновации в области стоматологии.
Доктора... подробнее

Стоматология