Салон мебели "Люкс меблі" отзывы

lux-mebli.net

Рекомендую!

Гость Гость 11 декабря, 2020 год
Вибрали диван для щоденного спання, під замовлення - в обіцяний термін вклались! Дуже якісний диван - рекомендую!!!
Достоинства:
  1. Якість дивану, якість консультації, дизайн !!!
Недостатки:
  1. не має

Супер! Рекомендую салон

Анна Дудка Анна Дудка 11 декабря, 2020 год
Дуже гарний салон Меблів. Замовили ліжко, тумбочки, матрац з виставки. Дівчата підібрали меблі в інтерєр. Дуже дякую за знижку та безкоштовну доставку! smilesmilesmile
Достоинства:
  1. Професійна консультація, вбачливі приємні дівчата.
Недостатки:
  1. не було

Погані меблі виробника Люкс меблі (lux-mebli.net )

Гость Гость 17 ноября, 2020 год
Замовив диван за 18 000 грн. Перше, що хочу сказати, тканина не якісна, не така як пропонують. Планки під матрацом з сучками і дирками, а подекуди і з великими стирчащими скіпками. Шухляда не відсувається плавно. Крім того, шухляда була в товстому слоі пилі ( такого я ще з поставкою нових меблів не бачив). Дирки , що просверлені... Читать отзыв Замовив диван за 18 000 грн. Перше, що хочу сказати, тканина не якісна, не така як пропонують. Планки під матрацом з сучками і дирками, а подекуди і з великими стирчащими скіпками. Шухляда не відсувається плавно. Крім того, шухляда була в товстому слоі пилі ( такого я ще з поставкою нових меблів не бачив). Дирки , що просверлені для зєднання у дивані, заломлені. Те ж саме і зі столами - дирки просто заломлені. Коли на фабриці вирізали скло до тумбочки , то воно трісло. Відразу видно, що заводський брак. Також скло оброблене з боків аби як, нерівно обтесоне. Словом, дуже не рекомендую купувати/замовляти Люкс Меблі (www.lux-mebli.net). Меблі дуже неякісні, халтурні, викидання грошей на вітер. Люкс меблі (lux-mebli.net ) - Погані меблі виробника Люкс меблі (lux-mebli.net ) Люкс меблі (lux-mebli.net ) - Погані меблі виробника Люкс меблі (lux-mebli.net ) Люкс меблі (lux-mebli.net ) - Погані меблі виробника Люкс меблі (lux-mebli.net ) Люкс меблі (lux-mebli.net ) - Погані меблі виробника Люкс меблі (lux-mebli.net ) Люкс меблі (lux-mebli.net ) - Погані меблі виробника Люкс меблі (lux-mebli.net ) Люкс меблі (lux-mebli.net ) - Погані меблі виробника Люкс меблі (lux-mebli.net ) Люкс меблі (lux-mebli.net ) - Погані меблі виробника Люкс меблі (lux-mebli.net )
Достоинства:
  1. Немає жодних.
Недостатки:
  1. Див. фото.

Производители мебели

Мебель Гермес
Мебель Гермес

Комфорт Мебель
Комфорт Мебель

ООО УкрМебель (Мода Мебель)
ООО УкрМебель (Мода Мебель)

КиевМетСервис
КиевМетСервис