Луцик Андрей Александрович

5.0
Луцик Андрей Александрович

Я рекомендую этого доктора

Гость Гость 21 декабря, 2020 год
Доктор добродушный и приятный человек. Специалист который по одному взгляду очень многое может сказать, всегда идет на встречу, помог в трудной ситуации. Спасибо!

Рекомендую

Микола Микола 10 июня, 2020 год
Підписав декларацію з Луциком. Хоча не думав, що в приватній клініці можливий такий варіант. Набагато краще ніж в державній поліклініці: ніяких черг, конвертів.
Лікар сподобався, проконсультував з усіх питань, що мене цікавили. Приділив достатньо часу (в поліклініці 15 хв всього-на-всього)

Доктором довольны

Марина Марина 27 мая, 2020 год
Обращались несколько раз, остались довольны, доктор внимательно осмотрел меня и ребенка, диагноз поставили верно, лишнего не назначали. Еще через пару дней перезвонили и узнали как чувствует себя ребенок

Луцик А.О. - наш сімейний лікар

Катерина Катерина 20 мая, 2020 год
Побачила у Фейсбуці, що в Пульсі можна онлайн підписати декларацію з лікарем. А тут якраз карантин, зайвий раз в клініку йти не хотілось. Плюс чула багато позитивних відгуків про Андрія Олександровича. Тому заповнила анкету не задумуючись. Через деякий час подзвонив їх адміністратор для підтвердження. І все, тепер ходимо на прийоми всією сім'єю.
Достоинства:
  1. Професіоналізм, уважність, тактовність, чуйність
Недостатки:
  1. Немає!

Луцик Андрей Александрович, терапевт

Денис Л. Денис Л. 7 мая, 2020 год
Был на приеме в Пульсе на Борщаговке. Слишал неплохие отзывы от знакомых. Приятные цени. Сделали забор анализов. Все без проблем